×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
15. decembris, 2016
Drukāt

“Saskaņa” ļoti centīsies nokļūt valdībā, pauž R. Dzintars (15)

Foto-LETAFoto-LETA

Raivis Dzintars

Latvijas politikā pašlaik ir vērojamas pazīmes, kas liecina, ka “Saskaņa” ļoti centīsies nokļūt valdībā, šādu viedokli šorīt LNT pauda apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Taujāts, vai neizskatās reāls scenārijs, kad valdošajā koalīcijā apvienojas Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) un “Saskaņa”, Dzintars sacīja, ka par ZZS atbildēt nevarot, taču esot vērojamas pazīmes, ka “Saskaņa” ļoti centīsies nokļūt valdībā. Šī mērķa sasniegšanai “Saskaņa” esot atmetusi asāko retoriku, lai neaizbiedētu un mēģinātu pievilināt mērenākos latviešu tautības vēlētājus, partijas līderi esot sākuši iet uz valstiskiem pasākumiem, partija kļuvusi konstruktīvāka budžeta jautājumos u.tml.

Dzintars varot galvot tikai par to, ka VL-TB/LNNK noteikti neiešot vienā valdībā ar “Saskaņu”, kas, viņa skatījumā, apdraudētu Latvijas valstiskumu.

Politiķis atzina, ka pašreiz valdošajā koalīcijā vērojamā situācija, kad izskatās, ka mikrouzņēmumu jautājumā likuma izmaiņas tiks pieņemtas ar opozīcijas balsīm, nav diez ko laba, tomēr līdz valdības krišanai nenovedīšot, jo “neviens nav noskaņots eksperimentēt ar valdības krišanu”.

Dzintars spekulēja, ka “Vienotība”, kura iebilst pret ZZS un VL-TB/LNNK piedāvājumu konkrētajā jautājumā, neesot vienots politiskais spēks, taču “tās formālais vadītājs” esot apliecinājis, ka pat atšķirīga balsojuma gadījumā “Vienotība” negrasoties pamest valdību.

Runājot par mikrouzņēmumu regulējumu un minimālajām sociālajām iemaksām, deputāts paziņoja, ka obligāti esot jāatsakās no obligātajām minimālajā sociālajām iemaksām iecerētajā izpildījumā, bet esot iespējams vienoties par izvēles iespējām nelieliem mikrouzņēmumiem, kādu nodokļu regulējumi tie sev vēlas.

Dzintars apgalvoja, ka diskusijas par šiem jautājumiem, kas pēdējā laikā publiskajā telpā visbiežāk tiek raksturotas kā haotiskas, esot bijušas plānotas vēl pirms budžeta pieņemšanas, kad tās tikušas atliktas, jo svarīgākais bijis vispirms pieņemt pašu budžetu.

Jācenšas, lai nepilsoņiem nebūtu ietekmes Latvijas politikā

Latvijā jācenšas nodrošināt, lai nepilsoņiem nebūtu ietekmes politikā, jo ir šaubas par viņu lojalitāti valstij, un līdz ar to tas ir Latvijas drošības jautājums, viedokli pauda Dzintars.

Dzintars uzsvēra, ka divās desmitgadēs nepilsoņu skaits Latvijā esot samazinājies no aptuveni 750 000 līdz 240 000, no kā varot izdarīt secinājumu, ka visi, kas gribēja naturalizēties, to ir izdarījuši, savukārt par vairumu palikušo nevarot teikt, ka viņi būtu lojāli Latvijas valstij. Viņu piederības sajūta Latvijas valstij ir pietiekami zema, lai mēs nemēģinātu viņus ievilkt pilsonībā, izteicās politiķis.

“Reizēm labs solis ir neizdarīt neko lieku,” piebilda deputāts un mudināja pagaidīt, lai laiks atrisina nepilsoņu jautājumu.

Šādos apstākļos Dzintars neatbalsta izmaiņas likumos, kas apgrūtinātu iespēju bērnus reģistrēt kā nepilsoņus. Pēc viņa vārdiem, pilsonību uzspiest ar varu vai mest pakaļ nevajag, jo tas nestiprinot valstiskumu, turklāt šādu bērnu esot vien ap 40 gadā, un viņi paši 15 gadu vecumā vēl varēšot izvēlēties savu valstisko statusu.

Dzintars sūkstījās, ka Latvijā tiek pieļauts pārāk daudz, lai cilvēki arī bez latviešu valodas zināšanām Latvijā varētu justies pašpietiekami.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Man ļoti patika, kā Dzintars turināja savu dziesmu vakar “Tieša runa”. Viņš turināja – par “latvisku Latviju” savu lozungu, bet patiesi vēl neko nav darījis, lai to panāktu. Ar neiecietību var tikai celt naidu. Viņš vēl nav sapratis, ka nevajag cilāt, vērt vaļā rētas, kuras jau aidzijušas, kuras ir nodarījušas ciešanas, bet tās vairs nevar labot, ja rēta jau ir, tātad nevajag pļurināt vai kurināt. Viņi raujas pie varas. Dabīgi, Dzintar, ka jebkura partija traujas pie varas. Tas, ja ir atklāti vai manāmi kaut kādi slepeni, negodīgi plāni, tā ir “sensitīva “informācijua un par to nevajag pļurināt no TV ekrāna, bet spriest un domāt, lai novērstu “hibrīddraudu” pazīmes.
  Visi kā viens raidījumā “Tieša runa” izturējās lojāli savai valstij, runāja bez ambīcijām, bez pārmetumiem pat Dzintaram, ar paties neviltotu diplomātiju, viemnīgais Dzintars pļurināja naidu, izturējās izaicinoši, viņam nav diplomātijas izpratnes, cērt, lai uguns šķeļas. Dzintar, beidz šādu taktiku, tā neko labu nedod un tā nevis dara latvisku Latviju, bet attālina. Valodai nav nozīmes, ar jebkuru valodu var būt latviska Latvija, lojāls un galvenais nešķelt Latviju pēc nacionālā principa. Vajag runāt, ka tu rīkojies, paud savu attieksmi nevis “latviskas Latvijas” labā, bet to jauno cilvēku labā, lai viņi saprastu, ka ar savu lojalitāti un attieksmi rada tieši sev labvēlīgus apstālļus sājā valstī, arī ar valsts valodas vairošanu un lietošanu, atver ceļu uz pilnvērtīgu dzīvi savā zemē, uz iespējām integrēties sabiedrībā, lai visiem būtu savstarpējā cieņa utt., kas no tā izriet.

  Tā kā Dintars rīkojas īsti čekisti, par ko man prieks.
  Dzintars teica, ka var “dabūt” pilsonību … Tautā saka, ka pilsonību var iegūt, bet “dabūt” var pa purnu. Dzintars, atvaino, bet man tā liekas, vēl nav pieaudzis līdz pieauguša cilvēka prātam, līdz diplomātam un nedaudz gudrākam, labvēlīgi viltīgākam.
  1) Valsts nedrīkst vairot cilvēku nelojalitāti, izrādot necieņu, kas aizvaino bērnus – re, skolā, – es pilsonis, tu nē, zemākas rases vai …tātad valstij ir jāatver ceļš uz Latvijā dzimuša bērna pilsonību, lai bērnam neradītu aizvainojumu (tās vedīs uz latvisku visi arī);
  20 Nav vajadzīgs piespiest pilsonībā iet;
  3) Drīzāk, ka jādod vecākiem izvēlēties ņemt vai nē pilsonību līdz bērna 18;
  4) Bērna vecāki vairāk sapratīs, ka jāņem pilsonība,jāapgūst valsts valoda, ja bērni to prot, ja bērni ir pilsoņi, viņiem, vecākiem radīsies labvēlīgs “komplekss” – kā tā bērni ir, prot valodu, es nē utt.

  Visām programmām un likumiem jābūt anotācijai, ka tas tiek rakstīts tieši šo cilvēku labvēlīgas attieksmes dēļ, nevis “latviskas Latvijas” dēļ, uz ko dažviet nospļauties, ja to bāž uz katra soļa un kacina.
  Latviska Latvija vajadzīga tieši šiem krievu bērniem, viņu labklājībai un pilnvērtīgai dzīvei un zināšamām – tā, Dzintar, ir mūsu patiesā vēlme un diplomātija. Esi kaut par santīmu gudrāks, citādi, kā tu līdz šim uzvedies, tu esi manā pulkā ieskaitāms, tāda sajūta, ka tu kalpo Putinam, nevis Latvijai.

 2. 2014. gada decembrī nolika deputāta mandātu uz bērna kopšanas atvaļinājuma laiku, kas beidzās 2015. gada maijā…. ko tad ielida politikā cīnītiies par tautu, par brīvību , par Abreni un blablabla, lai saņemtu trekno Saeima deputāta dekrēta naudu. Vai tā bija jāizmanto vēlētāju atbalsts , lai kaut ko mainītu varas koridoros esot. Bet nē, dodiet naudiņu, es savas family finansu lietas beidzot sabīdīšu! Tieši tāpat, kā pārējie TB, LNNK un utt. Pašlabuma meklētāju bars uz nodokļu maksātāju rēķina.

 3. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes.”

  Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūklopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. ?

  =======

  Mediju ziņa (2013. gads): Pēc tam, kad esot “atklātībā parādījušie audiovizuālie no Krievijas vēstnieka Aleksandra Vešņakova rīkotā “Krievijas dienas” pasākuma – “kaviāra dzīrēm”, kurās redzama piedaloties arī tā dēvētās “nacionālās apvienības” (NA) pārstāve, šīs valsts pašreizējā “kultūras ministre” Žaneta Jaunzeme-Grende ( VL!-TB/LNNK jeb “tūdaliņi-pastalnieki” ), “nacionālajā apvienībā” esot “notikusi asa @-sarakste par šo tēmu, kas “noplūdusi” un nonākusi mediju pārstāvju rīcībā, kas publiskojuši visu šo elektroniskās komunikācijas arhīvu”…
  ——-
  .
  Latv(ĀN)ijas SILES “valsts” kārējā “kaviār-geita”.
  ( ‘nacionāllojālpatrEJotisks’ prātuļojums – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Pēc Austrumkraja ‘tusiņa’,
  Tiek Muļķu Zeme pie…(gāzta),
  Ar “diskusijas” fragmentiem,
  Par “nacionāliem principiem”:
  .
  “Nu – kā tā var (‘bļin’!), kā tā var?!?
  Par š’to – aiz …(prieves) jāpakar!!!”
  “Kas grib “haļavas” bliņā kost ~
  Ar “rudzubisi” jābliež nost!!!”
  “Man kauns, ka es(m)u “partijā(s)”,
  Kur “spices biedri” ap…(taisās)…”
  “Bet – varbūt bišķi “korektāk”,
  Mums jābļaustās (un – paklusāk)?…”
  “Mož – pagaidīt, ko “šiškas” pauž,
  Kas ‘blices’ prezidijā snauž ~
  Kurš lēnāk rullēs – tālāk tiek?…”
  Rau – “akcentus” jau “bosi” liek:
  .
  “Ja “priekšnieks ļauj” – var vodku rīt
  (Līdz “patrEJots” gar zemi krīt),
  Un kaviāru (‘ložkām’) grābt,
  BET – “etiķeti nepārkāpt”!
  Var bliņām mūli piestampāt,
  Un saldu čaju piestrēbt klāt,
  Kas “samovāram” cauri dzīts ~
  Ka tik’ nav “imidžs” sa…(ķēzīts)!!
  Var bučot …(roku) “slavJāņiem”,
  BET – par “haļavas frīstiķiem”,
  Un – TIKAI “korektuma” pēc ~
  Tas “stājai” ‘kantes nerīvēs’!!!

  ‘Post faktum’ – var tak’ “izskaidrot”,
  Ka – svešiem …(rokas) bučojot
  (Par vodku un par zaceni?…),
  Mīl “patrEJoti” Tēvzemi ~
  Lai Latv(ĀN)ijas” LUMPEŅI,
  Uz “urnu talku” pasvilpti,
  Laiž “tūdaliņās” “nobalsot”,
  Par “sūdmalējiem” fanojot:
  Ja “SCvoloči” pie kloķiem tiks ~
  Ne sū(…) vairs pāri nepaliks,
  No SILES “shēmas” (pakāstas)
  Priekš “naciķiem” ( kā “partijas” )…
  .
  Kad slīd no nagiem ārā “valsts” ~
  MUMS, biedri, katrs SILES balsts,
  Ir vairāk vērts, kā “samovārs”,
  Vai bliņām uz(krauts) kaviārs,
  Ar “Smirnof” vodku aizliets feiss,
  Vai “koka” rubļiem piebāzts keiss ~
  Jo sevišķi – ja personāžs,
  “Haļavu” rij un ķešās bāž,
  Ne “merkantilos” nolūkos,
  BET – “visu Latv(ĀN)ijai” dos!
  (Nu, vismaz – tādam bazāram,
  Tic “bauru” bars – vēl pagaidām…)”

  Pār SILES “valsti” – debess klārs:
  Priekš dažiem – bliņas & kaviārs,
  Un “polit-skandāls” (paģirās),
  Bet vairums – nonīkst “badmirās”…

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 4. Dzintars varot galvot tikai par to, ka VL-TB/LNNK noteikti neiešot vienā valdībā ar “Saskaņu”, kas, Dzintara skatījumā, apdraudētu Latvijas valstiskumu.
  =====================
  MĪKSTMIESI, ko neņaudēji, kad Saeimas deputātiem NEADEKVĀTI (par ko? par pautu pulēšanu?) algas PALIELINĀJA? Jautājums: par kādiem panākumiem? par pautu un trekno pēcpušu pulēšanu uz beņķa? Tad pie treknās pēcpuses bija tautas interese! Tagad nu sāk ņaudēt par valstiskuma apdraudējumu! Pierīte par šauru vai tikai smadzenes atmiešķējušās, lai redzētu, ka Saskaņa jau 8 gadus “apdraud valstiskumu” Rīgā – tas ir 50 % no Latvijas!
  Tik DAUDZ, cik šajos gados ir paveikts Rīgā. neviens iepriekēšjais pastalnieks NAV paveicis…

 5. Vajadzēja domāt ne tikai par “Vienotības” interesēm!

 6. Nevajadzēja pieļaut,neliekoties zinis,ne par nodokļiem,tarifiem,cenām un algām,ne par veselības aprūpi un izglītību!

 7. Kamēr iekš NA būs daiļrunātāja, bet no kultūras mazsaprotošā Melbārde, rabarberus vicinošais Rasnačs, no deguna pilieniem reibstošais Gerhards, netikumiskais Parādnieks, “vecie” tb-šniki, kā arī n-tie pārbēdzēji pašlabuma meklētāji no citām partijām (pie tam, šie pārbēdzēji darbojas pat NA valdē) – par NA nebalsošu!
  Kad NA attīrīsies, tad par NA balsošu. Bez NA ir citas latviskas nacionāl-konservatīvas partijas.

 8. Dievs piedod, jo mani vārdi nesaskan ar maniem darbiem! Cik pretīgimelīgiliekulīgspurns!

 9. Nodevējs!!!

 10. Labāk saskaņa kā šis lētais un pērkamais primitīvpatriotelis

 11. Vairāk pacensties vajadzēja “Visu Latvijai”! Kur tad palika pašu rosinātais 12% PVN pārtikai un partijas programmā ierakstītais progresīvais ienākuma nodoklis? Vairs ne čiku,ne grabu!
  Un,nav nekādu pazīmju,ka NA vēl kāds par to atcerēsies!

 12. Nu un?
  Dzintars domā, ka paša NA ir dikti vērtīgāks?
  Nē.
  Tāpat ir vāji un zaglīgi.
  Ekonomikā nulle.
  Prot tikai moralizēt par lietām, kur nav jālien (Parādnieks par ģimeni , pats dzīvojot divsievībā un VARAM – izzogot dabas resursus)

Draugiem Facebook Twitter Google+