×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
7. oktobris, 2014
Drukāt

“Saskaņa” tiesībsargājošajās iestādēs vērsīsies pret Straujumu un Zaķi (6)

Foto: LETAFoto: LETA

Partijas “Saskaņa” juristi vērsīsies tiesībsargājošās institūcijās ar prasību izvērtēt premjerministres Laimdotas Straujumas (V) un “Vienotības” frakcijas vadītāja Dzintara Zaķa (V) rīcību, liecina Rīgas pašvaldības vadītāja Nila Ušakova (S) ieraksts sociālajā tīklā “Facebook”.

“Saskaņa” lūgs izvērtēt Straujumas paziņojumus par to, ka “Saskaņa” apdraud Latvijas neatkarību. Savukārt Zaķi “Saskaņa” tur aizdomās par balsu pirkšanu Latgalē, norādījis Ušakovs. Šajā jautājumā gan Drošības policijā jau ir vērsies “Vienotības” biedrs Juris Vidiņš.

Kā skaidroja “Saskaņas” padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Katrīna Iļjinska, medijos publicētā informācija rada aizdomas, ka Saeimas deputāta kandidāta Zaķa iegūtais rezultāts ir nodrošināts negodīgā ceļā, uzpērkot un citādi nelikumīgi ietekmējot vēlētājus. Par to liekot domāt “Vienotības” saraksta deputāta kandidāta Vidiņa apgalvojumi, kas publicēti portālā “Pietiek.com”.

Tāpat Iļjinska uzsvēra, ka “Saskaņa” arī vērsīsies Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā par aģitācijas noteikumu pārkāpumu, ko it kā esot pieļāvusi Straujuma – 4.oktobrī, iznākot no vēlēšanu iecirkņa, viņa medijiem teica, ka “partijai “Saskaņa” uzvarot vēlēšanās, var tikt apdraudēta Latvijas neatkarība”.

Šo izteikumu “Saskaņa” uzskata arī par apmelojošu, godu un cieņu aizskarošu, tādēļ tā vērsīsies tiesā, prasot tā atsaukšanu un atvainošanos, skaidroja Iļjinska.

Ieraksta beigās Ušakovs norādījis, ka “pārrunas ir pārrunas, bet balanss arī jāsavelk”.

Kā ziņots, pašreizējie valdošās koalīcijas partneri sākuši neformālas partiju konsultācijas par jaunās valdības veidošanu pēc 12.Saeimas vēlēšanām.

Tāpat ziņots, ka Viļānu novada domes deputāts, vietējās slimnīcas valdes loceklis un “Vienotības” vietējās nodaļas vadītājs Juris Vidiņš šodien vērsies Drošības policijā (DP) ar lūgumu izvērtēt iespējamos balsu pirkšanas gadījumus Latgalē, lai panāktu “Vienotības” Saeimas frakcijas vadītāja Dzintara Zaķa ievēlēšanu Saeimā.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Po sudam zataskaju!

  2. Nost pa vienam vien!

  3. Jā var jau dot tiesā, bet nevajag aizmirst, kā darbojas tiesas Latvijā. Tiesas sēde tiks nozīmēta pēc 5 gadiem, kad jau būs ievēlēta nākamā Saeima!!!!

  4. Un kas piemēsloja e-pastus ar saviem aicinājumiem? Vai tas nebija Ušakovs no SC??? Ko Straujuma pateica nepareizi?

  5. “Zaglis kliedz:ķeriet zagli?”

Draugiem Facebook Twitter Google+