×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
1. aprīlis, 2015
Drukāt

“Saskaņa” vēlreiz vēršas tiesā pret Straujumu par pausto Saeimas vēlēšanu dienā

Foto: LETAFoto: LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Partija “Saskaņa” no jauna iesniegusi prasības pieteikumu tiesā pret Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu (V) par viņas izteicieniem Saeimas vēlēšanu dienā pērn 4.oktobrī, lūdzot no viņas piedzīt morālo kompensāciju.

Partijas “Saskaņa” Saeimas frakcijas preses sekretāre Katrīna Iļjinska aģentūrai LETA apstiprināja, ka tiesā ir iesniegts jauns pieteikums.

Iepriekš Iļjinska norādīja, ka “Saskaņa” prasa atzīt par nepatiesu, godu un cieņu aizskarošu Straujumas izplatīto informāciju, ka, “partijai “Saskaņa” uzvarot Saeimas vēlēšanās, var tikt apdraudēta Latvijas neatkarība”.

Toreiz tiesai tika lūgts, lai tā Ministru prezidentei uzliek par pienākumu atsaukt izplatītās ziņas, atvainoties, kā arī samaksāt morālā kaitējuma kompensāciju 1000 eiro un tiesāšanās izdevumus.

Jau ziņots, ka Valsts policija (VP) noformējusi administratīvā pārkāpuma protokolus Ministru prezidentei un arī Rīgas domes priekšsēdētājam Nilam Ušakovam (S) par aģitācijas kārtības pārkāpšanu. Straujumai protokols noformēts par viņas izteikumiem vēlēšanu dienā.

“”Vienotība” uzvarēs. Es ticu, ka “Saskaņas centrs” tomēr neiegūs tik daudz balsu, jo ir svarīga drošība mūsu valstī. Man personīgi nav pārliecības par “Saskaņas centru” un Latvijas neatkarību,” Straujuma 4.oktobrī – vēlēšanu dienā – pēc nobalsošanas paziņoja žurnālistiem.

Rīgas rajona tiesa pagājušā gada nogalē piemēroja Straujumai 50 eiro naudassodu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+