×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
26. februāris, 2017
Drukāt

“Saskaņai” tuva biedrība savam projektam saņēmusi 670 000 eiro no Rēzeknes domes (2)

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs. Foto-LETARēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs. Foto-LETA

Partijai “Saskaņa” tuva biedrība realizē 670 000 eiro vērtu projektu ar šīs partijas vadītās Rēzeknes domes atbalstu, ziņo LTV raidījums “De facto”.

Ar ieceri par piemiņas vietu pirmajam Latgales latviešu kongresam vērsusies biedrība “Latgalieši” un dome piekritusi to finansēt. Īstenojot projektu, kādreizējo autostāvvietu pārvērtīs par skvēru, tā vidū uzstādīs pieminekli. Kopējās izmaksas ar PVN ir aptuveni 670 000 eiro.

Raidījums uzsver, ka biedrība “Latgalieši” ir partijas “Saskaņa” projekts. To pirms 12 gadiem dibinājuši Jānis Urbanovičš un Ivans Ribakovs, bet tagad valdē ir Saeimas deputāts, saskaņietis Jānis Tutins un Rēzeknes domes deputāts Jānis Krišāns.

Rēzeknes mērs Aleksandrs Bartaševičs (S) atklājis, ka no piemiņas vietas izveidei piešķirtiem līdzekļiem aptuveni 85 000 eiro pārskaitīti pašai biedrībai – projektu konkursam un paša pieminekļa izveidei. Rēzeknes pašvaldības priekšsēdētājs pauda viedokli, ka viņaprāt “nekādā sakarā ar politiku šai biedrībai nav, tie ir politiķi, kas ir vairāk vai mazāk aktīvi, kas grib Latgales kultūru attīstīt, un, ja starp tiem ir “Saskaņas” biedri, tā ir apsveicama lieta”.

Rēzeknes domes deputāts Krišāns (S) neredz problēmu faktā, ka dome viņa organizācijai piešķīrusi prāvu naudas summu. “Biedrībā es esmu sen un vienmēr esmu palīdzējis tai biedrībai, es arī ar invalīdiem 30 gadus strādāju. Jūs ko, gribat teikt, ka ja esi deputāts, tad tu vispār… Vai mums deputātiem jābūt bezdarbniekiem, vai kā?” izteicies Krišāns.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. ak pūkainais nekur nevainīgais Mērs.vai vai

  2. no tās naudas iekritīs tieši Saskańas kabatā?

Draugiem Facebook Twitter Google+