×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
28. jūlijs, 2017
Drukāt

Māris Antonevičs: Parādījies jauns skaidrojums līgumam ar “Vienoto Krieviju” (40)

Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

Saeimas deputāts Ivars Zariņš

Latvijas politiku ik pa laikam satricina kāds paziņojums, pēc kura tā vien gribas atcerēties veco sakāmvārdu par to, ka “klusēšana – zelts”. Šonedēļ izcēlies “Saskaņas” Saeimas deputāts Ivars Zariņš. Bijušais Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas loceklis, kura vārds pavīdēja arī nesen publicētajās “Rīdzenes sarunās”, jūtas kā zivs ūdenī, kad ir runa par ekonomiskajiem jautājumiem, bet kļūst ļoti nervozs, kad vajag paust viedokli par politiku un īpaši – “Saskaņas” attiecībām ar Krieviju. TV24 raidījumā Zariņš kļuva emocionāls pēc kādas piebildes, ka “Saskaņai” ir noslēgts līgums ar Putina partiju “Vienotā Krievija”. “Tas ir tāpat kā ieraudzīt, ka dakteris nāk ar skalpeli, un teikt: “Viņš mani taisās nogalināt!” Patiesībā tas ir, lai tavu dzīvību glābtu. Latviešiem šis ir pats svarīgākais līgums pēc līguma par Latvijas iestāšanos NATO,” apgalvoja politiķis, kura teikto pavadīja pārējo sarunas biedru smiekli.

Kas tas īsti bija? Ja Zariņa teiktais ir humors (par ko it kā liecināja klātesošo reakcija), tad, protams, diezgan īpatnēji, ka viņš nolēmis izspēlēt šādu etīdi pats par savu partiju, no kuras laikam izstāties nedomā. Pielīdzināt kaktu līgumu ar vienu (ne jau svarīgāko) no Putina varas vertikāles struktūras sastāvdaļām un Latvijas iestāšanos NATO – tas ir nenopietni un pat nožēlojami. Savukārt, ja noticam, ka tieši “Saskaņas” līgums līdz šim atturējis Putinu no agresīvām darbībām Baltijas virzienā, tad tā jau ir traģiska diagnoze Krievijas ārpolitikai.

Ticamāka gan šajā gadījumā ir cita versija – īstais brīdis lauzt bēdīgi slaveno līgumu “Saskaņai” bija 2014. gadā, kad Krievija sagrāba Krimu un izvērsa agresiju Donbasā. Taču tobrīd tas nozīmētu, ka Urbanoviča/Ušakova partija pauž skaidru attieksmi pret notiekošo, ērtāk tobrīd bija tēlot nezinīšus. Tad arī partijas līderi izdomāja pasaciņu medijiem, ka no līguma it kā Latvijai nākot kāds mītisks labums. Tas esot gluži vai tāds “tiešais telefons” uz Kremli. Patiesībā Putins nemaz nav “Vienotās Krievijas” līderis, partiju vada Dmitrijs Medvedevs, kura autoritāte pēdējā laikā sašķobījusies dēļ pārmetumiem korupcijas skandālā (ir arī nepierādītas teorijas, ka informācija noplūdusi ar Kremļa ziņu). Katrā ziņā “Saskaņa” nekad nav spējusi uzrādīt, ko tad tieši tā ir panākusi Latvijas labā ar šo līgumu. Tas vairāk ir tāds skaitāmpantiņš, atbildot uz neērtu jautājumu. Bet pļāpīgais Zariņš pārcenties, izraisa publikas smīnus un sašutumu.

Par jaunām partijām, kas Latvijā pēdējā laikā uzradušās vai vēl gatavojas uzrasties, pagaidām grūtāk spriest, bet par politiskajiem ilgdzīvotājiem vairāk vai mazāk skaidrs, “kas ir kas”. Un “Saskaņas” gadījumā ar minēšanu nav vajadzības nodarboties. Tai ir gadiem veidota ideoloģija un zināmas pozīcijas dažādos politiskajos jautājumos. Tāpēc varbūt pat nevajadzētu tik ļoti koncentrēties tieši uz vienu līgumu ar “Vienoto Krieviju”, kā tas bieži notiek. Piemēram, nesen Zaļo un zemnieku savienības valdes priekšsēdētājs Armands Krauze, intervijā “Latvijas Avīzei” jautāts par iespējamo sadarbību ar “Saskaņu” (ņemot vērā, ka šāda koalīcija savulaik slepus apspriesta viesnīcā “Rīdzene”), apgalvo: “… mūsu lielākie iebildumi ir pret līgumu ar Krievijas varas partiju. (..) Būtu ļoti nepatīkami, ja, sagaidot Latvijas simtgadi, vadībā būtu partija, kurai ir sadarbības līgums ar “Vienoto Krieviju”. Un kur tad ir tie labumi no Krievijas, ko šī sadarbība ir devusi? Kaut vai Rīgā, kur “Saskaņa” jau daudzus gadus ir pie varas? Kur Rīgas ostā ir lieli kravu pieplūdumi? Tas tikai rāda, ka šis līgums ir politisks un nekādi saimnieciski ieguvumi no tā nav. Krievija caur to mēģina īstenot savas intereses Latvijā.” Bet līgums ir tikai papīrs, kuru faktiski neviens ārpus “Saskaņas” nav redzējis. Krievija attieksmi pret starptautiskiem līgumiem jau ir nodemonstrējusi ar Krimas aneksiju, kas notika, pārkāpjot iepriekš parakstīto Budapeštas memorandu par Ukrainas neatkarību, suverenitāti un esošās robežas garantēšanu. Vai tiešām kāds iedomājas, ka “Saskaņas” līgums ir kas tik būtisks, lai to pie vajadzības neziedotu kādu nozīmīgu politisko mērķu labā? Cēli paziņojot, ka līgums vairs nav spēkā un ar to likvidēts pēdējais šķērslis “Saskaņas” līdzdalībai valdībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (40)

 1. Kā vienotā krievija zog krievijā tā saskaņa Latvijā. Kāpēc lai viņi nesadarbotos?

 2. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  ;)))

  Ir sacīts: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.” ?

  =======

  Mediju ziņa (2014. gada 4. septembris): “Mēs, Latvijas pilsoņi, lūdzam jūs savas kompetences ietvaros, ko nosaka mūsu valsts likumi, izvērtēt Latvijas Drošības policijas (DP) spēju pildīt savus pienākumus un atbilstoši reaģēt uz valsts drošībai būtiskiem jautājumiem. Krievijas agresīvā politika un karš Austrumukrainā ir radījis situāciju, kurā valsts un pašvaldību iestādēm intensīvi jāstrādā, lai spētu ātri, kvalitatīvi un profesionāli reaģēt uz notikumiem valstī un ārpus tās.” … (citāts iz “parakstītāju grupas” publiskotā šedevra “atklāta vēstule Valsts drošības padomei, Saeimas Nacionālās drošības komisijai” i-neta w-bedrē “pietiek-com”)
  ——-
  Mediju ziņa (2014. gads, 15. maijs): “Krievu un Krievijas difamācijas „process” aizsākās pirms vairākiem gadsimtiem un intensīvi turpinās arī šodien. Krievu un Krievijas zākāšana, teiksim, Latvijas lielākajos medijos notiek katru dienu no agra rīta līdz vēlam vakaram. Tie, kuri ar baudu izlaiza mūsu galvaspilsētas eiropeisko mediju izvemto ķīseli, var šo konstatāciju svēti apzvērēt. (…) Skaidrs, ka paranoja, alerģija, psihopatoloģija attiecas uz medicīnu, sniedzot profesionāli izsmeļošu un objektīvu atbildi par eiropiešu slimīgo hobiju – krievu un Krievijas difamāciju.” … (cit.vied.aut. – Arturs Priedītis, publikācija “Civilizācijas katastrofālās sprukas. Astotā eseja: Krievijas difamācija”. No latīņu val. “diffamare” – neslavas celšana, nepatiesu ziņu izplatīšana un taml. psihiski neadekvāta vai arī mērķtiecīgi apzināta apmelošana)
  ——-
  .
  “Ir sacīts: “Bailēm – lielas acis!”…”
  ( “latv(ĀN)ijas” LUMPEŅZOMBIJU “sāga” )
  ( ‘aktuālais redzējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Slāj LUMPENIS, pa ceļa malu,
  No “divlitrenes” strēbdams alu,
  Un grāvī nospļaudamies, truli ~
  Kā riktīgs “lav(ĀN)ijas” šmulis…
  .
  Te pēkšņi – vējš šim ‘velk’ gar ģīmi,
  Kas (protams) “nevēdina” ‘štīmi’,
  Bet (bailēs) – saslien stāvus spalvas,
  Uz “alkonauta” …(“viedās” galvas):
  .
  “Kas tas par ‘prikolu, bļin’ bija?!???
  Kurš ‘lohs’ man mūli ap(grābstīja)?!
  A, možka (pat) – dot bietē taisās?!?
  Par šo, vot, “fantāzija raisās”
  (Tak’ – nevar būt, ka pjankā smagā,
  Man smadzeņpodu ļerga dragā,
  Un “plastmasnieka” ģiftes tvaikā,
  Jau rādās murgi, dienas laikā?!…):
  .
  Vai tikai “Lielais (slāvu) Lācis”,
  No Austrumkraja šurp nav nācis,
  Kas LUMPEŅUS mīs PAŠU sū#os,
  Un “masmēdekļu” spama plūdos?
  Par to jau “deRmolibersati”,
  Caur “mēdekļiem un ZOMBO-kasti”
  Sen “mesidžu” priekš “baura” sūta,
  Kas, “propa-GANDĒTS”, ūzās pļūta:
  .
  Bruks ATKAL “rusiJĀŅI” sētā,
  Pie “laviJĀŅA” NOZOMBĒTĀ,
  Lai ‘kluci noliktu’ (‘ar čupu’),
  Uz “titulnāciju” (TIK glupu)!
  Liks ATKAL “vēzī” un kāps virsū,
  Tiem “letoņiem”, kas “jēdz” ar …(‘ķēķi’)
  (Jo – galvu “ieslēgt” šiem nav dūšas ~
  Ka tik’ tur “popkorns neuzpūšas”)!!
  Būs ATKAL “partkomi” un “ČEKA”,
  Kā iepriekš – “komuņagu CeKa”,
  Šo “padlatv(ĀŅ)u valsti” drāzīs,
  Kur Lielais Lācis …(purnu) bāzīs!!!
  VISS ATKAL būs, kā senāk bija ~
  Kad, krietni vēl PIRMS (!!!) “milēnija”,
  “Pē-eS-eR-eS”-a “tautu saimei”,
  Tiek “nograuts …(mūris), pilnai laimei”!!!!
  Un ATKAL – “kolChozos” tiks dzīti,
  Tie, kas, kā “liekie”(?!?), izraidīti,
  Uz “SIB-īrijām” trimdās sūrās,
  No SILES “valsts” pie Dzintarjūras!!!!!
  Liks ATKAL “vergot” rūpniecībā,
  Tiem, kas pie “zupas ķēķa” ‘strīpām’,
  Pēc “JEWRO-lendas” paikas lētās,
  Nīkst “latv(ĀN)ijas” (sīk)pilsētās!!!!!!
  Kas neskries bučot …(kedas) “jeņķiem” ~
  Drīz “atstieps pedāļus” dēļ kreņķiem,
  Kas neļaus “jewropai” ‘ņemt priekšā’ ~
  Drīz Lāča …(ķepās) ‘trāpīs’ iekšā!!!!!!!…”

  Vējš ATKAL ‘velk’ gar trulu ģīmi,
  Līdz – LUMPENIM, kas izguļ ‘štīmi’,
  No BAILĒM redzokļi “sprāgst” vaļā ~
  Šis, “nolūzis”, krāc briksnī zaļā:
  No izdangātā “ceļa” – grāvī,
  Šo “divlitrenes” (mīz)als rāvis,
  Zem galvas (pustukšs) paripojis,
  Un ‘fiškā’ MURGUS “ieskalojis”:
  .
  NAV nekāds Austrumkraja “Lācis”,
  Ne ŠAJĀ pseido-“valstī” nācis,
  Ne LUMPEŅIEM pa …(‘fišku’) maucis,
  Ne PAŠU sū#os šamos jaucis ~
  Ne SVEŠI “partkomi”, ne ‘menti’,
  Drāž “latv(ĀN)iju”, “permanenti”,
  Ar “ilgtspēju” jau gadu gadiem,
  Bet – SILES cūklopi (ar radiem)…

  Jau SEN trūd ‘svalkā’ “padomija” ~
  Tās vietā – “JEWRO-leiputrija”,
  Nu LUMPEŅIEM gan ‘fišku masē’,
  Gan “Brjukselei” ‘slauc piķi’ kasē.
  .
  Bet ZOMBĒŠANA = TĀDA PATI:
  Līdz (‘mīžot’) “ačām kātos”, plati,
  Blenž LUMPEŅI, kam “tieva kiška”,
  Pat “DOMĀT līdz!!!” iz SAVAS ‘fiškas’…

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [cenzēts]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 3. CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze Atbildēt

  la–vīzes CENZORI IR RECI.DĪVI KRIMINĀLNOZIEDZNIEKI
  la–vīzes CENZORI IR RECI.DĪVI KRIMINĀLNOZIEDZNIEKI
  la–vīzes CENZORI IR RECI.DĪVI KRIMINĀLNOZIEDZNIEKI
  la–vīzes CENZORI IR RECI.DĪVI KRIMINĀLNOZIEDZNIEKI
  la–vīzes CENZORI IR RECI.DĪVI KRIMINĀLNOZIEDZNIEKI
  la–vīzes CENZORI IR RECI.DĪVI KRIMINĀLNOZIEDZNIEKI
  la–vīzes CENZORI IR RECI.DĪVI KRIMINĀLNOZIEDZNIEKI
  la–vīzes CENZORI IR RECI.DĪVI KRIMINĀLNOZIEDZNIEKI
  la–vīzes CENZORI IR RECI.DĪVI KRIMINĀLNOZIEDZNIEKI
  la–vīzes CENZORI IR RECI.DĪVI KRIMINĀLNOZIEDZNIEKI
  la–vīzes CENZORI IR RECI.DĪVI KRIMINĀLNOZIEDZNIEKI
  la–vīzes CENZORI IR RECI.DĪVI KRIMINĀLNOZIEDZNIEKI
  la–vīzes CENZORI IR RECI.DĪVI KRIMINĀLNOZIEDZNIEKI
  la–vīzes CENZORI IR RECI.DĪVI KRIMINĀLNOZIEDZNIEKI
  la–vīzes CENZORI IR RECI.DĪVI KRIMINĀLNOZIEDZNIEKI
  la–vīzes CENZORI IR RECI.DĪVI KRIMINĀLNOZIEDZNIEKI

 4. nu, Laviize ... me palasiijaas Atbildēt

  …. jums pashiem nav ienaacis praataa komentus kaut ka PEEC PERSONIFIKACIJAS – kaut viszemaakajaa iimenii – bet pafiltreet ???
  – Kaut visprimitivaakos nikus un “+”-“-” kaut kaa …
  ……………… Protama lieta, ka jus pashi visu varat – bet vai pashiem no taa nelabi nepaliek ?

 5. chukcha-ne chitatelj Atbildēt

  nepatik kaut kaa tas te kaut kas … pez nosauktam personaam … kaa nechitatelj, bet milziigi kaut kaa kaut kas tads bezgala siiks no Lavizes taa kaa riebjas …( bez jel kadas sistemiskas simpatijas pret kadu no partijaam )………………

 6. Ты то чей троль, а? Просто так комментируешь?

 7. un veel….tadi ivari savu pacelto pirkstinju vares cietumaa urbinat sev tuuplj,bljad. tagad vinji seezh saeima. Redzzzz,kas par maucibu Latvijaa,un to visu pieljau saucama “valdiba”.Visper valdibas nav,taa ir mafija.

 8. tadi ivari zarinji pec deokupacijas ir saliekami cietuma lidz muuzha galam par valsts nodevibu.

  • Да,….тяжело тебе за границей живётся. Наверное и поругаться не с кем, одни инглиши кругом, бедненький.

   • Kurš būs tas ,kurš aizvērs muti Anonimais, sanaido krievus ar latviešiem. Krieviņi , zatkniķe rot etoi ZARAZE Anononimnik!

    • Сам затнись! Сам ты зараза, дед! Ты в своих комментариях тоже не особо отличаешься «любовью к ближним своим». Дед, как аукнется – так и откликтнется!

 9. grafist,aizver savu luuku.Man neinterese okupanta domashana. Ko tu te telo gudro?

  • Сам закрой хавалу свою! Меня твоё мнение тоже не интересует никак!
   Повторно, после удаления цензорами! Господа цензоры, ваши действия незаконны!

 10. Galvenais nav ko saka kads cekistu zemcilveks.Vienigais kliedzosais arprats vai konkreti definejot sadu situaciju ES un NATO Valsti Latvija ir Valsts nodeviba,no pasreizejas “zalo” valdibas. Jebkura pretvalstiska apvieniba vai atseviski individi var atlauties nesoditi izlaupit Valsts budzetu,spiegot “tuvejo arzemju” uzdevuma un bez jebkadiem traucejumiem gatavot Valsts apversumu.

  • Вау, какие обвинения! Докторишка, а доказательства у тебя есть? Или только одни истеричные вопли?!

 11. Lasu Ivars Zariņš, domāju Kalnbērziņš, Rubiks, Pugo, Pelše. Arī latvietis var būt savas tautas ienaidnieks. Un ļoti daudz krievu un citu tautību īsti Latvijas patrioti!

 12. virtualGroßmutter Atbildēt

  PSRS okupācijas vara turpinās, jo nebija veikta deokupācija un lustrācija. Latvijas izzagšanu turpina kremļa organizētie, uzpirktie, alkatīgie, negudrie ļautiņi ar viszemāko morāles līmeni. Viņus pie apskaidrības pievedīs viņu pašu bērni. Bērni redz kremļa netīrību un šausmīgo mantojumu, ko tas sagādā Krievijas Zemei un Tautai. Kremļa pakalpiņi izzudīs līdz ar sava elka kritienu bezdibenī! Tas Laiks Ir Pienācis!

  • Не надо бредить! Всё это время у власти была именно ваша элита, плоть от плоти часть именно латышского народа. Так что, это именно ваши жулики!

 13. SC kremļa projekts Atbildēt

  Putins krievijā jau sen ir aizliedzis organizācijas un partijas, kas saņem ārzemju finansējumu. Visas ir slēgtas. Un sauc tos par ietekmes aģentiem. Tāpēc arī SC ar maskavas finansējumu nav ko te jaukt gaisu. Tīri kremļa projekts.

  • Ни в одной стране мира не допускается финансирование политических партий иностранными государствами! Даже в америке. Вот у вас есть доказательства, что ЦС финансируется и получает деньги из России?!!! Таких доказательств у вас нет и не может быть!

 14. Nevienai partijai ne ar vienu árzemju partiju nevar buuut nekáds liiigums.

 15. Хочу напомнить Марису, что одной ни одной Латвийской партии не запрещено иметь договор о сотрудничестве с другой партией из другой страны. Ни в конституции, ни в законах такого запрета нет! Естественно, что такое сотрудничество должно осуществляться в рамках закона и не во вред безопасности страны. Но за этим то как раз есть кому следить. А все остальные причитания от Мариса, это всего лишь недовольные вопли политических противников, и только.
  Кстати, специально для Мариса напоминаю, что так называемый Будапештский меморандум, так и не был ратифицирован! И украинский парламент первый отказался это сделать.

  • krievu valodai te nav vietas

   • А потрудитесь обосновать почему именно?!

    • По фюреру своему соскучились, да?!

     Повторно, после удаления цензорами! Господа цензоры, ваши действия незаконны!

  • Redz ko tavs tautietis raksta:

   Так написал российский журналист и блогер
   «Если когда-нибудь кто-нибудь спросит меня: „А что такое „русский мир“? Расскажи/покажи наглядно“, — я не буду ничего говорить и не стану копаться в фотографиях гулаговского прошлого. Покажу спрашивающему одну-единственную фотографию. Из последнего. Вот скажу: это россияне фотографируются с обломками только что сбитого ими гражданского самолета. Где? На чужой земле, куда они пришли убивать. Почему улыбаются? Так „русский мир“ же», — рассказал он.

   • А у этого журналиста и блогера есть имя и фамилия?! Или вы не знаете, кого цитируете, прикрываясь анонимностью? Ловко. Ну тогда поясните на своих примерах, а что такое «латышский мир»?!

 16. ANTONĒVIČA KUNGS! Saskaņai NE PIE KĀDIEM NOTEIKUMIEM NAV VIETAS LATVIJAS VALDĪBĀ!!!!!!?????
  Ir JĀSAPROT, KA parija savu programmu nemainīs un NEKAD NEBŪS LOJĀLA LATVIJAI!!! LOJĀLI LATVIJAI TAČU NAV PARTIJAS BIEDRI UN ATBALSTĪTĀJI!

 17. Gan vietējie, gan “Saskaņas”nelieši piesedz pakaļas.

 18. Locies kā gribi, bet kangars esi un paliksi.

 19. Dotais Saeimas deputāts pilnībā atbilst Kremļa politikas tehnologiem.Tie jau gadu desmitiem cenšas pārliecināt pasaules sabiedrību,ka patiesībā melns ir balts,bet balts ir melns.Zināmu iemeslu dēļ tas vēl nav izdevies,jo meli nekļūst par patiesību,tos bieži atkārtojot.

 20. To ka Vienota Launuma Imperija & GKR & Bela Russ ir kremla cekistu apvieniba ES un NATO Valsti Latvija nevienam nevaretu but saubas.Bet, ka tas ir iespejams,ka Latvijas Valsts valdiba un drosibas institucijas atlauj sai apvienibai,kopa ar kremla cekistu “investoriem” sistematiki izlaupit Valsts budzetu,izplatit kremla propagandu un dezinformaciju un gatavot Valsts apversumu ???? Likumu nepildisana no atbildigajam institucijam un atseviskam personam ir nozieguma un noziedzinieku atbalstisana.Neparprotami Valsts nodeviba.Ilggadejs cietumsods ar mantas konfiskaciju.

  • Докторишка херов! Не надоело ещё вякать из Берлина? Истерики закатывать и исходить на гавно не надоело? Тебя это как касается? Ты же там, а мы здесь.

 21. Ja patiešām gribam saprast, kas notiek, jeb – kas ir tie fakti, kas pamatā citādu viedokļu paudējiem, tad jāiet ārā no komforta zonas informācijas laukā, jāmēģina uz brīdi nolikt malā esošo priekšstatu un paraudzīties uz notiekošo no cita redzesleņķa, cita faktu materiāla. Latviešu valodā šādu materiālu ļoti maz, bet tomēr – iesākumā izlasiet Džona Pērkinsa “Ekonomiskā slepkavas grēksūdzi”, Juri Linnas ”Zem skorpiona zvaigznāja”. Ja angļu valoda ir pietiekamā līmenī, noskatieties Ytubā ”From JFK to 9-11, everything is a rich man’s trick”. Varbūt šāda informācija ir pietiekama, lai radītu šaubas par to, ko zinām un sāktu izzināt lietas ārpus mainstrīma ziņām, vēstures grāmatām.

 22. ir Kremļa kabatas partija. To nu nekādi nevar noslēpt, jo Saskaņa arī saviem vēlētājiem ir spiesta to parādīt, jo citādi vienkāršie, bezpardonna domājošie prokremliskie našisti par saskaņu nevēlēs.

  • Да ну! А зато все остальные местные латышские партейки управляются из американского посольства! Что, разве не так?!

 23. Parasti Jūsu viedoklis ir piņķerīgs un neskaidrs….bet šoreiz pilnībā piekrītu.

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Pirms Jāņiem skaidri zinām, būs sukas tā kā tā

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) kriminālprocesā par, iespējams, nelikumīgu partijas “KPV LV” finansēšanu aizturējis trīs personas un veicis kratīšanas. KNAB vakar Saeimā aizturēja arī šīs partijas pārstāvi deputātu, bijušo aktieri Artusu Kaimiņu. Saeima vakar deva piekrišanu Kaimiņa aizturēšanai un kratīšanai, nevis apcietināšanai. Deputāts pirms aizturēšanas vakarrīt žurnālistiem teica, ka viņam neesot skaidrības, par kādiem jautājumiem Ģenerālprokuratūra lūgusi parlamentam atļauju viņa aizturēšanai un kratīšanas veikšanai. Kaimiņš pauda uzskatu, ka viņa pārstāvētā partija ir “absolūti neizdevīga valdošajai varai” un pašlaik notiekošais ir domāts “priekš televīzijas kamerām”. Viņš gribot zināt, “kāpēc šī pompozitāte” ir dažus mēnešus pirms Saeimas vēlēšanām.

Vai jūs balsosiet par "Saskaņu" mācītāja Pētera Sproģa dēļ?
Draugiem Facebook Twitter Google+