Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
14. februāris, 2014
Drukāt

“Saskaņas” līderi EP vēlēšanās – Cilevičs, Jirgensons un Klementjevs (4)

Cilevics_LETA

Plānots, ka politisko apvienību “Saskaņas centrs” (SC) veidojošās sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” saraksta līderi Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās būs Saeimas deputāts Boriss Cilevičs, Rīgas 28.vidusskolas direktors Guntars Jirgensons, kā arī deputāts Andrejs Klementjevs.

Par EP sarakstu rīt vēl būs jālemj partijas domei.

Kā liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija, žurnālists Andrejs Mamikins sarakstā varētu būt ceturtais, tālāk varētu sekot Saeimas deputāts Jānis Tutins un sabiedriskās kustības “Nepilsoņu kongress” līdere Elizabete Krivcova.

Pēc tam sarakstā varētu būt pašreizējie Saeimas deputāti – Sergejs Mirskis, Ivans Klementjevs, Igors Pimenovs, Marjana Ivanova-Jevsejeva, Ņikita Ņikiforovs un Irina Cvetkova.

“Saskaņas” EP deputātu kandidātu sarakstā startēs arī pašreizējais Ventspils domes deputāts Vitalijs Trusevičs un EP sociāldemokrātu frakcijas politiskais padomnieks Eldars Mamedovs. Sarakstu varētu noslēgt pašreizējie Saeimas deputāti Sergejs Potapkins un Sergejs Dolgopolovs.

Kā ziņots, “Saskaņa” 2014.gada EP vēlēšanās startēs ar atsevišķu sarakstu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Ko šie cilvēki ir labu izdarījuši Latvijas valstij? Parādiet to sauso atlikumu! Esmu redzējusi tikai naida kurināšanu un smadzeņu čakarēšanu bērniem…Varbūt kļūdos,un tas ir godprātīgs darbs tam ,kam kalpo no sirds…

  2. ždanokas, mirski, rubiķi…”Latvijas lepnums un zieds”, kas domā tieši par Latvijas tautu un Latvijas valsti!!!

  3. Nav bijis līdz šim dzirdēts, ka deputāti no SC un PCTVL BŪTU KAUT KO PAVEIKUŠI EP LATVIJAS LABĀ PALIEKOŠU UN SAISTOŠU!?? ŠIE NEBŪS LABĀKI…(it īpaši Cilēviča kungs!?). MANĪ IR NETICĪBA…!?

    • Gaidīt, ka deputāti no SC, it īpaši Cilēvičs, paveiks Latvijai ko labu, ir tas pats kā gaidīt ka cirvja kātam lapas plauks. Drīzāk varam gaidīt, ka pār Latviju un latviešiem gāzīsies vēl dubļaināka apmelojumu straume.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+