×
Mobilā versija
+6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
19. oktobris, 2015
Drukāt

“Saskaņas” un NSL politiķi: Jāredz pamatojums LRA rosinājumam par Mūrnieces atlaišanu (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Saeimas deputāti Gunārs Kūtris (no kreisās) un Arvīds Platpers

Pārējo Saeimā pārstāvēto opozīcijas partiju, “Saskaņas” un “No sirds Latvijai” (NSL), politiķi norāda, ka nepieciešams redzēt pamatojumu Latvijas Reģionu apvienības lēmumam virzīt izskatīšanai jautājumu par neuzticības izteikšanu Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei (VL-TB/LNNK).

“Saskaņas” Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Jānis Urbanovičs norādīja, ka partija šo jautājumu pētīs un apspriedīs trešdien gaidāmajā frakcijas sēdē, izvērtējot, kādi argumenti ir par pamatu šādam ierosinājumam. Viņš norādīja, ka Mūrniece ir “cienījams Prezidija loceklis”, netieši paužot, ka nepieciešams uzzināt arī viņas skatījumu šajā jautājumā. Urbanovičs piebilda, ka atšķirībā no citiem politiskajiem spēkiem “Saskaņā” lēmumi netiek pieņemti vienpersoniski, tāpēc arī par šo jautājumu būs jāspriež kopīgi.

NSL Saeimas frakcijas priekšsēdētājas vietnieks Gunārs Kūtris norādīja, ka būtu jāpagaida LRA iekšējās apspriedes noslēgums, lai saprastu, vai attiecīgais jautājums tiks virzīts. Politiskais spēks pēc tam izvērtēs LRA minētos argumentus par labu šādam solim.

Paužot personīgo viedokli, Kūtris norādīja, ka pašlaik nesaskata nepieciešamību Mūrnieces atbrīvošanai no amata, ja tam pamatā netiek minēti kādi nopietni fakti. Taču pirms politiskā spēka apspriedes politiķis atturējās paust NSL pozīciju, jo tā vēl būs jāformulē.

Kā ziņots, LRA par šo jautājumu nedēļas laikā vēl notiks konsultācijas ar savām nodaļām, biedriem un atbalstītājiem, un pēc tam jautājums par neuzticības izteikšanu Mūrniecei tiks izskatīts ar parlamentā pārstāvētajām politiskajām partijām.

“Mūrnieces profesionālā darbība un pēdējā laika rīcība nav viņas augstajam amatam atbilstoša. Viņas selektīvā attieksme pret Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, vienpersoniskā lēmumu pieņemšana un visbeidzot klaja, publiska melošana, nomelnojot mūsu frakcijas biedrus, ir pilnībā nepieņemama un pārkāpj jebkādas vispārpieņemtas uzvedības normas. Šajā situācijā mums nekas cits neatliek, kā izvērtēt Mūrnieces atbilstību ieņemamajam amatam un lemt par neuzticības izteikšanu viņai,” uzsver Liepiņš.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Gudrīši, neaiztieciet Mūrnieci, viņa ir gudra, darbīga, patiesa un vajadzīga. Kļūdaties, ja uzskatāt, ka Kūtrais ir spējīgs jurists, deputāts. Viņš nav aizstāvējis juridiski, ierosinājis nevienu prielšlikumu juridiskos jautājumos, ar motivāciju, ar uzstāšanos un neatlaidību. Viņš ir liels “viduvējība”, viņš nav personība. Vai jūs painteresējāties, ko un kā viņš aizstāvēja Satversmes tiesā. Vinš’taisīja spriedumus kā vajag, kam vajag, bet pats galvenais – vuiņš nodeva Abreni, pasakot, ka tā nepiederēja Latvijai – tā apmēram. Vācijas zinātnieks, latvietis pierādīja, ka Abrene jau vēsturiski ir Latvijas daļa. Bet tas vēl nekas – 1020.gada līgums ir starptautiski atzīts, kas apstiprināja Abreni kā Latvijas daļu. Kūtris to nesaprata!? Tā, manā skatījumā, ir Latvijas nodevība,gļēvulība un viņš nav cienīgs nest deputāta vārdu.
    Mūrniece tādu nodevīb u nekad nepieļatu. Rokas nost no Mūrnieces, Kūtri!

  2. VAI TIEŠĀM PLATPERS ARĪ DEBATĒ AR KŪTRI PAR MŪRNIECES ATLAIŠANU??? JŪS TAČU ESAT CIENĪJAMS DIRIĢENTS, PLATPERA KUNGS, UN NEVAJAG GRAUT SAVU PRESTIŽU KOPĀ AR NELIEŠIEM VIENĀ KOMANDĀ!!!!!!!!!!!!!!! Kad pienāks tie laiki, kad SAEIMA nodarbosies ar valsti attīstošiem procesiem nevis sāks ATKAL KĀRTĒJO NOMELNOŠANAS SĒRIJU, LAI NOVĒRSTU SABIEDRĪBAS UZMANĪBU NO VALSTĪ SVARĪGIEM JAUTĀJUMIEM UN TO RISINĀŠANAS ??? MŪRNIECES KUNDZEI VEIKSMI DARBĀ!!!

  3. Kūtris: “[Mūrnieces atlaišanai] netiek minēti kādi nopietni fakti”.
    – – – – – – – – – –
    Uzbrukumi NA ministriem un amatpersonām turpinās; nopietni fakti uzbrucējiem nav vajadzīgi. Pietiek ar to, ka NA ir vienīgais latviskais, patriotiskais spēks Saeimā, un Maskavai un tās sabiedrotajiem Latvijas valdībā tas nav tīkami.

Draugiem Facebook Twitter Google+