×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs
Svētdiena, 15. jūlijs, 2018
12. februāris, 2017
Drukāt

“Saskaņieša” bijusī sieva saņem 1,2 miljonus eiro pasūtījumu no Rīgas domes (3)

Rīgas dome

Foto - LETA

Ar Rīgas domes deputātu, “saskaņieti” Andreju Kozlovu cieši saistīts uzņēmums SIA “Mediaservice” regulāri uzvar vairākos Rīgas domes un tās struktūru rīkotajos konkursos, ziņo LTV raidījums “de facto” Kopējā iepirkumu vērtība divos gados – teju 1,2 miljoni eiro.

Uzņēmums “Mediaservice” pieder pieder Rīgas domes deputāta Andreja Kozlova bijušajai sievai Janīnai Tolkunovai, un nodarbojas ar reklāmas izvietošanu vairāku televīzijas programmu avīzēs.

Latvijas Televīzijas vēsta, ka kompānijai, kas Kozlovam kādreiz piederēja (tagad viņš firmā vienkārši strādā) ar SIA “Mediaservice” ir kopīgs birojs, Abas tur saistītas ar TV programmu laikrakstiem. Turklāt “de facto” žurnālisti secina, ka arī Kozlovs ar bijušo sievu Tolkunovu arī strādā kopīgā vienās telpās.

Lielākos iepirkumus, kuros uzvarējusi SIA “Mediaservice”, rīkojis Rīgas domes nodibinājums “Riga.lv”. 2015.gadā “Mediaservice” uzvarēja Rīgas domes 725 714 eiro vērtā iepirkumā par informācijas izvietošanu. Kaut gan nauda bija paredzēta trim gadiem, to iztērēja pusotra gada laikā. 2016.gadā vasarā izsludināts vēl viens iepirkums, un šomēnes ar “Mediaservice” plānots noslēgt vēl vienu līgumu – par 397 292 eiro.

Nodibinājumu Rīga.lv finansē no pašvaldības budžeta. Pēc “de facto” aprēķiniem sanāk, ka kopš 2015. gada vairāk nekā puse no šiem līdzekļiem aiziet saskaņieša bijušās sievas firmai.

“Mediaservice” uzvar ne tikai Rīgas domes iepirkumos. Līgumus ar to noslēguši arī pašvaldības uzņēmumi – Centrāltirgus, Rīgas pirmā slimnīca, Rīgas nami. Kopā SIA “Mediaservice” no Rīgas pašvaldības kopš 2015.gada jāsaņem teju 1,2 miljoni eiro.

Rīgas domes priekšsēdētājs izvēlējās šo situāciju nekomentēt. Nodibinājuma “Riga.lv” valdes loceklis Andris Konošonoks intervijā “de facto” pauda, ka nesaskata problēmu tajā, ka nodokļu maksātāju nauda novirzīta uz ar domes deputātu saistīto uzņēmumu. “Mums nav nekāda pamata diskriminēt pēc pazīmes, kāds ir īpašnieks. Šī pakalpojuma kvalitāte mūs ir apmierinājusi, auditoriju mēs sasniedzam”.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Uuu kaa valsts un pashvaldiibaas shaadus dariijumus piekopj…

  2. Kaut kā taču tās bijušās jāuztur, nemaksās taču no savas kabatas. :)))))

  3. Ņiluška, es arī gribu !

Draugiem Facebook Twitter Google+