Horoskopi un mistika
Horoskopi

Saskarsme ar bērniem bagātinās! Horoskops 16. oktobrim0

Foto: Fotolia

Iestājies laiks labai un ilgstošai atpūtai. Ieteicams plānot atvaļinājumu, ceļojumus, braucienus. Tavs radošais potenciāls pavērs plašas iespējas, kas labvēlīgi ietekmēs atmosfēru ģimenē. Velti šo dienu bērniem – tu gūsi milzīgu gandarījumu no saskarsmes ar viņiem.

Auns

Labvēlīga diena piedzīvojumiem un izklaidēm. Ieplānotais brauciens ilgi paliks atmiņā – tas sola jaunas iepazīšanās un interesantus atgadījumus. Ja sajutīsi savārgumu, tam ir jāpievērš nopietna uzmanība. Lai izvairītos no traumām, esi uzmanīgāks.

Vērsis

Labvēlīga diena, lai nodarbotos ar iemīļotu lietu, īpaši radošo profesiju pārstāvjiem. Tu varēsi atklāt savus talantus, gūt panākumus un atzinību jomā, par ko tu slepus vienmēr sapņoji. Tas var padarīt tevi patiesi laimīgu. Iespējams, ka mājas rūpes pastāvīgi par sevi atgādinās un pat prasīs izlēmīgu rīcību. Attiecībās ar ģimenes locekļiem radīsies spriedze. Pacenties uz to nekoncentrēties; ne viss ir tik slikti kā tu domā.

Dvīņi

Var piepildīties pašas nepatīkamākās nojautas – vajāšana, sadursmes ar briesmām. Esi piesardzīgs vārdos un darbībā. Nepiedalies aizdomīgos pasākumos. Nepieņem mazpazīstamu cilvēku uzaicinājumus. Izslēdz no dienas kārtības dusmas un agresiju. Visā ievēro mēru.

Vēzis

Iestājies laiks labai un ilgstošai atpūtai. Ieteicams plānot atvaļinājumu, ceļojumus, braucienus. Lai labāk saprastu savas jūtas, vari izlemt pavadīt šo dienu vienatnē. Dienas otrajā pusē iespējamas nepatīkamas ziņas. Iespējams, tuvākajiem cilvēkiem vajadzēs tavu palīdzību un atbalstu.

Lauva

Dienai raksturīgs paaugstināts radošais potenciāls. Īpaši labvēlīgs brīdis Lauvām, kam ir saistība ar mākslu. Tu vari sajust vajadzību paust savas domas un jūtas. Romantisks noskaņojums pastiprinās neparasto pasaules uztveri. Svarīgu lietu risināšanā paļaujies uz intuīciju un pacietību.

Jaunava

Iespējams, ka šodien tev nāksies saskarties ar daudzām problēmām attiecībās ar apkārtējiem. Ja tu neiesi uz kompromisu, situācija saasināsies līdz galējībai. Tev var šķist, ka pret tevi tiek gatavota agresija. Nevajag pārspīlēt briesmas.

Svari

Tavs radošais potenciāls pavērs plašas iespējas, kas labvēlīgi ietekmēs atmosfēru ģimenē. Velti šo dienu bērniem – tu gūsi milzīgu gandarījumu no saskarsmes ar viņiem.

Skorpions

Tev būs grūti īstenot savas ieceres. Iespējams, tu vēlēsies riskēt, bet darīt to nevajag. Ieteicams nogaidīt un sākt aktīvu darbību vairākas dienas vēlāk. Tava neizdibināmība un aukstasinība var kļūt par šķērsli attiecībās ar tuvu cilvēku.

Strēlnieks

Šodien gaidāmi dažādi negaidīti notikumi – gan patīkami, gan ne pārāk. Darbs no tevis prasīs uzmanības koncentrēšanu un organizētību. Nav ieteicami lieli tēriņi. Sagaidāms, ka ģimenē valdīs pilnīga savstarpēja sapratne.

Mežāzis

Lai kam tu šodien neķersies klāt, spēsi tikt galā ar visiem darbiem. Atjautība un spēja skatīties briesmām acīs palīdzēs tev izkļūt no pašām sarežģītākajām situācijām. Rīkojies tā, lai saka priekšā intuīcija. Iespējams, ka tuvinieki lūgs tavu palīdzību, neatstāj to bez uzmanības.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tā kā tu tiki galā ar iepriekšējo dienu grūtībām, tev izdosies ievērojami uzlabot materiālo stāvokli un attiecības ar tuviem cilvēkiem. Tevi gaida lietišķas un personiskas tikšanās, kā arī svarīgu dokumentu noformēšana. Iespējams nopietns piedāvājums no mīļotā cilvēka.

Zivis

Nevajag pārāk atrauties no kolektīva. Ja tu vēlēsies kaut kādā mērā izcelties, nevajag steigties, tik un tā paveikt to neizdosies. Iespējama hroniskas slimības saasināšanās. Nav ieteicams smags fizisks darbs un pārmērīgs sasprindzinājums. Mieru un komfortu tu radīsi draugu vai ģimenes locekļu lokā.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Apstājies – tava laime ir tepat blakus! Horoskopi 19. septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
3 horoskopa zīmes, kas biežāk par citiem sagādā nepatikšanas
4 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Diena sola veiksmi darbos un nākotnes plānos! Horoskopi 18.septembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Armēņu uzņēmēji iegulda naudu arī Latvijas saimniecībā. Saruna ar Zohrabu Mnatsakanjanu
2 dienas
LE
LETA
Dabā
Laikapstākļus svētdien nosaka aukstā atmosfēras fronte
15 minūtes
LE
LETA
Sports
Pirmo reizi olimpiādē spēlēs arī mūsu meitenes – iespēju nopelna Graudiņa un Kravčenoka
8 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
Izrāda kādā Rīgas dārzā uzietos “dārgumus”
13 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Noskaidrots, kas ir sportisko uzvaru pamatā
23 minūtes