Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
23. jūnijs, 2016
Drukāt

Saskrienoties ar autobusu, Rīgā gājis bojā motociklists (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Trešdien autobusa un motocikla sadursmē Rīgā, Tvaika ielā, gājis bojā 1989. gadā dzimis motociklists, informē Valsts policija.

Negadījumā gāja bojā motocikla “Yamaha” vadītājs, 1989.gadā dzimis vīrietis, savukārt autobusu vadīja 1955.gadā dzimis vīrietis.

Vīrietis notikuma vietā miris vēl pirms mediķu ierašanās.

Rīgā, Elizabetes un Satekles ielu krustojumā, 1989.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu “Volvo” izraisījis sadursmi ar motociklu “Ducati”, kuru vadīja 1983.gadā dzimis vīrietis, kurš nogādāts slimnīcā.

Rēzekne, Stacijas ielā, notika sadursme starp automašīnu “PAZ”, kuru vadīja 1960.gadā dzimis vīrietis, un mopēdu “Leike”, kuru vadīja 1999.gadā dzimis jaunietis, kurš nogādāts slimnīcā.

Savukārt Krāslavas novada Skaistas pagastā 1986.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu “Toyota” nav ievērojis distanci un sācis apdzīt motorolleri “Sonic”, kuru vadīja 1965.gadā dzimusi sieviete. Apdzīšanas laikā motorollera vadītāja sāka veikt kreiso pagriezienu, kā rezultātā auto viņu notrieca. Motorollera vadītāja guva miesas bojājumus un tika nogādāta slimnīcā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Cik mušai ir kājas – sešas, bet cik – velosipēdistam un motociklistam – tikai divas? Galva gan visiem katram pa vienai, ja nerunā par tilpumu. Seškājaino dabiskais mūža ilgums ir niecīgs – kādas pāris nedēļas, divkājainajiem gan normāli sanāktu katram pa kādiem 80 gadiem. Bet tie divkājainie pa Rīgu spriņģo pārāk nepiesardzīgi un vienlaikus lempīgi, ar to atšķiroties no veiklajām mušām, kuras zem auto nonāk ļoti reti. Kā mušām, tā arī velosipēdistiem joprojām arī nav reģistrācijas numuru, bet lido kā bez galvas, un tā ir Rīgas domes nolaidība.

  2. kārtējā novelkamā bildīte

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniKāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+