×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
15. aprīlis, 2015
Drukāt

Egils Līcītis: SAB dodas pa pēdām, politiķi zaudē pielaides (8)

Foto - Saeima (Reinis Inkēns)Foto - Saeima (Reinis Inkēns)

Saeimas deputāts Veiko Spolītis

Saeimas deputātam dzīve kļuvusi kā uz pulvermucas. Kolīdz noskrapst kaķa nagi, kolīdz mazākais troksnītis, tā viņš salecas, vai nav nokļuvis uz grauda drošībniekiem. SAB ir uzdevumu augstumos – jau kādam ducim politiķu ir atņemtas pielaides valsts noslēpumam, un arī pārējie iekož mēlē, kad runā pa telefonu, un uzmanās pat zem deķa neizstenēt ko lieku.

Jāuztraucas vēlētājiem. Partijas piedāvāja tos tīrākos, baltākos kandidātus. Mēs balsojām par šiem dzintara latviešiem, bet tagad Saeimas simtu SAB ravē un izzāģē, ka put vien! Varētu jautāt, cik no Augstajā namā sēdošajiem patriotiem darbojas zemessardzē? Baidos, ka ievērojami mazāk nekā tie, kuri no Maizīša kunga kantora saņēmuši vilka pasi.

Protams, kuram ādiņa novilkta un maska norauta, tas nopinkšķējies taisnojas, ka cietis netaisni. Kad SAB vīri spīdināja lampu tieši acīs, cilāja un karsēja knaibles, viņš sanervozējās, nemācēja atbildēt uz jautājumu – kurš ātrāks, zirgs vai mašiņš? – un tādējādi izgāzās eksāmenā, sašmucējās. Laikam grib cilvēkus apvest ap stūri un, dritvaikociņ dievodamies, iestāstīt, ka Satversmi aizsargā pienapuikas un zaļknābji. Nekā nebij, pa pēdām iet pieredzes bagāti orgānu ļaudis sadarbībā ar MOSSAD un apgādāti ar pirmklasīgu operatīvām darbībām nepieciešamo aparatūru. Viss ir pierādīts, nav nekādu mistēriju “politiskā izrēķināšanās”. Noliegt velnu un Trojas zirgu pastāvēšanu Saeimā ir aplam. Kāds būs finansējies no Krievijas vai kāds – izkalpojies tālibāniem. Neba katru deputātu sūdz par nelojalitāti. Vienam valsts noslēpumu nedrīkst uzticēt, jo viņš uzvedības problēmu mākts. Cits mēdz iepurināt pa glāzītei, salietoties un izpļurkstēties. Vēl cita nepieskaitāmību pierādījuši zinātnieki, ārsti un paranormālo parādību speciālisti, bet deputātam Spolītim vienkārši ir slikta karma. Būdams jauns un neapdomīgs politologs, viņš slikti izteicās par doktoru Kārli Ulmani, pieprasīdams izmest prezidenta bildi no Rīgas pils galerijas, un protams, ka šāda izrunāšanās vajās nabaga Spolīti visu atlikušo politisko mūžu.

Vēl atzīmēsim, ka reti kurais Mūrnieces valstībā nav piedzīvojis negodu paviesoties uz āķa Ētikas komisijā. Cilvēki ir aizdomīgi, cik kangarus profesora Kangera komisijā izvilks no maisiem, un tad tiešām priekšsēdētājai jādomā, kā nodrošināt Saeimas ēkas enerģētisko aizsardzību un kā pastiprināt visuredzošo novērošanu. Tie ir sensitīvi jautājumi. Varbūt deputātus čipēt, lai vieglāk izsekot, kur viņi iet, ar ko satiekas, kam ziņo par mūsu kodolprogrammām? Vai aplikt ap kāju elektronisko kontrolsprādzi? Citādi tiešām nelāga sajūta. Sēž tāds kaitēklis solā, izliekas, ka risina sasāpējušas, atbildīgas problēmas, bet īstenībā spicē ausis, ievāc informāciju pa sēkliņai kā sūklītis.

Kad esam ierauti hibrīdkarā, kad valsts drošība ir pirmā vietā, jāatrod paņēmieni, kā pārprogrammēt čaļus, kam liegta pielaide, lai viņi labotos un kļūtu pietiekami eiroatlantiski, nenovārtījušies un neblamierēti, savai valstij uzticīgi dēli.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Nožēlojami lasīt Atbildēt

  Man bija liels pārsteigums, ka “politologs”, lai gan Lv tie savairojušies kā sunim blusu! varēja tik varonīgi šļupstēt pret Latvijas prezidentu Kārli Ulmani, bet bija par stulbu(!) lai nebrauktu pie auto stūres dzerumā! Stulbenim pat prezidenta K.Ulmaņa bilde Rīgas pilī pat traucējusi!
  Nožēlojami!

 2. Zigurds Mežavilks Atbildēt

  Karlis Ulamanis četrkart pelnīji lai viņu nodotu kara tiesai. Par valsts apvērfsumu – puču. Par aizliegumu uzbrukt krievu karakuģim Latvijas ūdeēnos 1939. gadā ilgi pirms kādu bāzu saruu sākšanas. Par aizliegumu Latvijas robežsargiem pretoties un par okupacijas laikā pateikto – es palieku savā vieta. Lai no pateicīgajiem krieviem dabūtu lodi pakausi un latviešiem būtu jākaro svešās armijās.

  • Kurš būtu ņaudējis pret Latvijas prezidentu un 1918.gada 18.novembra Latvijas pirmo premjerministru, bet tikai ne jūs!
   Šodienas pastalnieku Latvijā neviens vēl nav bijis Kārļa Ulmaņa pat mazā pirkstiņa vērts!

 3. “…..viņš slikti izteicās par doktoru Kārli Ulmani, pieprasīdams izmest prezidenta bildi no Rīgas pils galerijas……..”
  Hehe, doktors Ulmanis. Kaut kādu goda doktora grādu homoseksuālajam Ulmani piešķīra 30.gados, bet patiesībā Ulmanis nevienu augstskolu nebija beidzis – tikai 1 gadīgus piena kursus Amerikā.
  Un Ulmanis sevi vienpersoniski iecēla par prezidentu. Piekrītu Veiko Spolītim – Ulmaņa bildi jāizmet no pils galerijas, jo Ulmanis nebija prezidents, bet gan bija gļēvulīgs noziedznieks, kurš 1939.gadā Latvijā ielaida krievu armijas daļas un 1940.gadā ļāva krieviem Latviju okupēt bez neviena šāviena.

 4. “SAB ir uzdevumu augstumos – jau kādam ducim politiķu ir atņemtas pielaides valsts noslēpumam”
  ———————————–
  Skan jau skaisti, bet neesmu pārliecināts, ka kādam partijas biedram, deputātām, kuram ir noņemta pielaide valsts noslēpumiem, netiek informēts no citu viņa partijas biedru puses, par valstiskām lietām kas ir slepenas. Dabīgi saruna notiek bez lieciniekiem un mikrofoniem, tikai darba vajadzībām. Vai tas teātris kas šodien notiek. Man liekas ka tas tiek izmantots, lai diskreditētu kādu darbinieku un izspiestu no amata.
  Man ir sajūta, ka tiek demonstrēts no SABa un DP puses, ka Kažociņa laikā SABS nav neko darījis, varbūt tas ir atradies naidīgu ārvalstu specdienestu rokās, bet Kažociņs šodien atrodas pie Vējoņa resorā. Ja tas ir tā tad ar Latviju ir cauri.

 5. Citāts: Kad esam ierauti hibrīdkarā, kad valsts drošība ir pirmā vietā, jāatrod paņēmieni, kā pārprogrammēt čaļus, kam liegta pielaide, lai viņi labotos un kļūtu pietiekami eiroatlantiski, nenovārtījušies un neblamierēti, savai valstij uzticīgi dēli. – Jāmet akmentiņš žurnālistu dārziņā, ja tauta kā apmāti turpina balsot par “čekistiem”. Nevar taču tikt pie labāka parlamenta, ja visu laiku iebalso komjauniešus!

 6. Nekā nebij, pa pēdām iet pieredzes bagāti orgānu ļaudis sadarbībā ar MOSSAD un apgādāti ar pirmklasīgu operatīvām darbībām nepieciešamo aparatūru…. un ja orgānu ļaudis vada cilvēks par kuru visa Latvija zina,ka viņš būdams augsta amatpersona ir piestaigājis uz trīsburtu valsts (nejaukt ar XYU) vēstniecību, tad varam gulēt droši. Varenie vadoņi gādā lai tautas ienaidnieki tiktu sodīti, darbaļaudis raksta vēstules, saule mūžam apspīdēs diženo Latvijas vadoņu takas

 7. “… cik kangarus profesora Kangera komisijā izvilks no maisiem, un tad tiešām priekšsēdētājai jādomā, kā nodrošināt Saeimas ēkas enerģētisko aizsardzību un kā pastiprināt visuredzošo novērošanu”… – malacis Egīls. Viņš visu laiku kāpj uz varžacs mūsu , atvainojos. m;usu varzai, kura plāno vēl 50 gadus sēdēt “cekas maisos” un nelīst ārā. Nu jau galvenais iegansts – komunisti pētīs tik slavenu sastāvu, kā čekas maisus. Vislabāk stukačiem atdot izpētīt “čekas maisus”, nekā, iespējams, bijušajaiem ierindas kompartijas biedriem. Bet varbūt čekistu dēliem un meitām vai jaunajiem oligarhiem, vai lembergiem?

  Bet labāk pieaicināt komisiju no Āfrikas, tas būs pavisam droši. Kāds stulbums,aklums, aplamības un bailes valde šajā valstī!.

Draugiem Facebook Twitter Google+