×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.0°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
30. marts, 2017
Drukāt

Saspārdītais suņuks Liepājā: patversme lūdz cilvēku palīdzību (16)

Screenshot at 2017-03-30 08:21:38

Liepājā patversmes darbinieki cīnījušoes par kāda smagi ievainota kucēna dzīvību, taču neveiksmīgi – dažus mēnešus vecais suņuks nobeidzies, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”.

Pagājušajā nedēļā dzīvnieku patversmes “Lauvas sirds” veterinārārstes rokās nonāca aptuveni divus līdz trīs mēnešus vecs jauktas šķirnes kucēns. Par viņa riešanu un smilkstēšanu kādā dzīvoklī sūdzējušies apkārtnē dzīvojošie, ziņoja raidījums. Dzīvnieks tika atrasts ar smagiem ievainojumiem, un neilgi pēc nonākšanas klīnikā nomira. Iepriekš izskanējis, ka dzīvnieks ticis saspārdīts.

Patversmes darbinieki uzskata, ka par suņa veselības stāvokli atbildīgs dzīvnieka īpašnieks, kas, visticamāk, kucēnu nesen iegādājies.“Lauvas sirds” vadītāja lūdz atsaukties kucēna sākotnējos īpašniekus, kas suni pārdeva vai atdāvināja jaunajam saimniekam.

Policija šobrīd mēģina noskaidrot, kas ar dažus mēnešus veco dzīvnieku noticis, taču pirms ekspertīzes slēdziena pāragri spriest par vainīgajiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. Nobeidzies… Vai tiešām šos rakstus veido tik ļoti neprofesionāli cilvēki? Bieži vien atliek tikai nobrīnīties, kādu leksiku izmanto ziņu aģentūras darbinieki…
  Diez, kad kāds cilvēkveidīgais aiziet no šīs pasaules pēc cīņas ar slimību, avārijas vai jeb kā cita, arī rakstīsiet, kad “tāds un un tāds cilvēks tomēr nobeidzies”, arī dzīvniekus ir jāciena, no sirds ieteiktu pirms raksta publicēšanas apsvērt vai tekstā minētais ir akurāti pieņemams.

 2. Tas izdzimtenis vēl nav atspārdīts? Žēl, ka tādus cilvēkus neliek cietumā.

 3. Cūkas nogalināt un ēst drīkst, bet, ja kāds nosit suni, tad sākas traģēdija. Daudzi cilvēki ir divkoši!!!

  • Stulbs vai izliecies?Kāds sakars nokautai cūkai ar nomocītu kucēnu?Vai varbūt tev šķiet,ka arī cūkas nospārda?

  • Stulbs,vai izliecies? Kāds sakars nokautai cūkai ar nomocītu kucēnu?Vai varbūt tev šķiet, ka arī cūkas nospārda?

   • Latvijā ir atļauts kaut gan cūkas, gan suņus un kaķus! Tam, kurš nogalināja mazo kucēnu – viņam vajadzēja ar nazi kucēna sirdī vai ar smagu veseri pa galvu, lai tas nemokās. Kļūda, ka kucēns tika spārdīts un mocīts. Cūkas un suņus jānogalina tā, lai tie nemocītos.

    • Ir cilveki ar zemu zināšanu līmenī. Kas maz ko zina par likumiem, bet komentē un izliekas par zinošiem. Pamulkis.

 4. Kad varēs spārdīt spārdītāju?

 5. Tik daudz jau nu būtu skaidrs,ka tik mazs kucēns pats dzīvoklī nejauši neieklīda.Kādas te vēl šaubas,ka vainīgs ir dzīvokļa saimnieks?Riebeklis!Kā viņš,vispār,var sadzīvot ar savu netīro sirdsapziņu….vai tā spērēja kāja spējīga nest pa zemes virsu šo izdzimteni,vismaz līkai vajadzētu izgriezties,lai nevar pavilkties.

 6. bļin ,saspārdīts suņuks ..līdz nāvei ,bet draņķa birokrātiem ekspertīze vajadzīga ??Kropļi!!!! un kam meklēt kucēna bijušos īpašniekus—piešūt laietu ,ja tie izrādīsies normāli cilvēki ,jo no slepkavas-bomža neko nevar dabūt!??Birokrāti nolādētie>>

  • Normāls cilvēks kārtējās ‘labajās rokās’dzīvnieku neatdod.Normāls cilvēks savu suni/kuci kastrē/sterilizē.Lai nedzimtu kucēni..,kuru jau ir n-to reižu vairāk kā gribētāju/varētāju pēc suņiem.
   Un pat ja ir šie kucēni,normāls cilvēks to čipē,reģistrē,vakcinē.Un tad uztur kontaktus ar jaunajiem saimniekiem regulāri un diezgan ilgi.
   Kaut kā tā ir ar normāliem cilvēkiem.
   Pārējo ‘darbības’augļi te redzami.
   Un tādu(un citādu) ir daudz…visur..uz katra stūra.
   Cilvēks…

 7. Tak pārtrauciet reiz tā sunīša ciešanas,nevis ņematies un tēlojat labdarus un līdzjūtīgos!

  • Lasīt nemāki,sen jau sunītis miris,kādas te vēl ciešanas…Atradies te taisnības nesējs,no tādiem vienaldzīgajiem arī nekāda jēga nav,stāv un noskatās uz visādām nejēdzībām.

  • Kucēns sen miris,analfabēts esi,vai.?

  • Nepatīkami lasīt Atbildēt

   Fēliks un īpaši herta.
   Jūsu atbildes nav korektas. jūs varat cilvekam dot informāciju, bet apvainojumu izteikšana komplektā liecina par zemu līmeni un sliktu audzināšanu.
   Loti skumji, ka mēs neturamies un tāds nelīmenis mums pašiem sāk šķist apmierinošs. Zemas prasības pret sevi. Kas attiecigi norāda uz zemu pašapziņu.

Draugiem Facebook Twitter Google+