Latvijā
Rīga

Satiksme 11.novembra krastmalā tiks atjaunota tikai pirmdienas pēcpusdienā0

Publicitātes foto

Rīgas svētku organizatori vērš autovadītāju uzmanību uz to, ka pirmdien, 20. augustā, satiksme 11. novembra krastmalā tiks atjaunota dienas otrajā pusē, jo svētku programmas kulminācijas pasākumi un lielais 4. Baltijas bundzinieku samits noslēgsies tikai svētdien vēlu vakarā.

Autovadītāji tiek lūgti izturēties ar sapratni un aicināti pirmdienas rīta pusē izvēlēties citus maršrutus, apbraucot 11. novembra krastmalu.

Šogad Rīgas svētki notiek Latvijas simtgades un Latviešu biedrības 150 gadu jubilejas zīmē, tādēļ svētkos ir plaša un daudzveidīga pasākumu programma, kur viens no vērienīgākajiem pasākumiem būs 4. Baltijas bundzinieku samits, kur vienkopus uzstāsies vairāk nekā 300 bundzinieku.

Svētdien, 19. augustā, plašās programmas un lielās iedzīvotāju intereses dēļ pasākums notiks līdz pat plkst. 23. Izskanot pasākumam, var sākties tā norises vietas skatuves demontāža un teritorijas sakopšana, tāpēc 11. novembra krastmala būs slēgta arī pirmdien, 20. augustā, aptuveni līdz plkst. 15.

Par visiem satiksmes ierobežojumiem svētku sagatavošanās un norises laikā informācija atrodama tīmekļa vietnēs: www.riga.lv, www. Iksd.riga.lv un www.rigassvetki.lv

LA.lv