×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
6. jūnijs, 2016
Drukāt

Satiksmes apgrūtināta uz visiem trim HES tiltiem; pa ceļiem pārvietosies militārā tehnika

Foto-LETAFoto-LETA

Daugavas Rīgas HES un tās ūdenskrātuve.

No pirmdienas līdz trešdienai pa Zemgales, Latgales un Vidzemes autoceļiem mācību marša ietvaros īslaicīgi pārvietosies militārā tehnika, tāpēc jāievēro piesardzība un jāseko satiksmes regulētāju norādēm, aģentūru BNS informēja “Latvijas Valsts ceļos”.

Uzņēmums atgādina, ka remontdarbu laikā noteiktās diennakts stundās ir slēgta satiksme pār Ķeguma HES tiltu. Satiksmes ierobežojumi, kas saistīti ar remontdarbiem, ir arī uz Rīgas un Pļaviņu HES.

Sākti būvdarbi Bauskas šosejas (A7) posmā no Bauskas līdz Grenctālei. Būvdarbi sākušies arī uz Valmieras šosejas (A3) posmā no Rubenes līdz Mellupes tiltam, kur autovadītājiem jārēķinās ar papildu stundu ceļā, jo objektā ir septiņi luksoforu posmi.

Būvdarbi turpinās uz Liepājas šosejas (A9) posmā no Lielupes tilta līdz Tukuma–Jelgavas krustojumam. Luksofori tur regulē satiksmi uz Lielupes tilta, citviet, ja būs nepieciešams, tiks piesaistīti satiksmes regulētāji.

Turpinās būvdarbi uz autoceļa Jēkabpils–Rēzekne–Ludza–Krievijas robeža (Terehova) (A12) posmā no Greiškāniem līdz dzelzceļa pārbrauktuvei, kur trīs posmos satiksme tiek regulēta ar luksoforiem un autovadītājiem ir jārēķinās ar ceļā pavadītu papildu pusstundu.

Uz Rēzeknes–Daugavpils ceļa (A13) darbi norisinās piecos posmos:

pie Rēzeknes Kārsavas virzienā un pie Maltas, kur būtisku satiksmes ierobežojumu nav;

pie Rušona ezera, kur pa dienu satiksmi organizē luksofori;

no Špoģiem līdz Daugavpilij luksoforu posmu nav un 20 km garo posmu var šķērsot aptuveni pusstundā;

pirms Lietuvas robežas, kur vienā posmā ir satiksmes regulētāji un paredzamais objekta šķērsošanas laiks pārsniedz pusstundu.

Seguma atjaunošana notiek autoceļa Rīgas HES–Jaunjelgava (P85) posmā no Ķeguma Jaunjelgavas virzienā. Lai šķērsotu septiņus luksoforu posmus, jārēķinās ar pusstundu. Papildu stunda būs nepieciešama dodoties no Vecumniekiem Neretas virzienā (P73), kur Valles apkārtnē notiek remontdarbi 13 km garā posmā ar sešiem luksoforiem.

Būvdarbi joprojām turpinās uz Tallinas šosejas (A1) posmā no Salacgrīvas līdz Ainažiem, uz Vecpiebalgas ceļa (P30), uz Klaipēdas šosejas (A11) posmā no Nīcas līdz Rucavai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+