Mobilā versija
+3.8°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
4. augusts, 2015
Drukāt

Satiksmes drošības deklarācijā parakstījušies 500 000 cilvēku

Vairāk nekā 500 000 cilvēku visā pasaulē ir parakstījušies zem ANO un Starptautiskās automobiļu federācijas (FIA) atbalstītās deklarācijas.

Šobrīd parakstu skaits tuvojas 700 000, un tas apliecina, ka cilvēkiem dažādās valstīs patiesi rūp bērnu un jauniešu drošība. Ņemot vērā līdzšinējo intensīvo satiksmes dalībnieku atbalstu deklarācijai, tās autori izvirza jaunu ambiciozu mērķi – vienu miljonu parakstu līdz Globālajai augsta līmeņa satiksmes drošības konferencei, kas no 17. līdz 19. novembrim notiks Brazīlijā. Elektroniskā deklarācijas parakstīšana tika uzsākta šā gada 4. maijā ANO trešās Globālās satiksmes drošības nedēļas laikā, kura šogad bija veltīta bērnu un jauniešu glābšanai uz ceļiem visā pasaulē. Latvijas Automoto biedrība (LAMB) ANO satiksmes drošības nedēļas ietvaros aktīvi aicināja mūsu valsts satiksmes dalībniekus, it īpaši bērnus un jauniešus, nebūt vienaldzīgiem, bet aktīvi parakstīt ANO deklarāciju, tādējādi vienojoties ar pārējo pasauli kopējās rūpēs par bērnu veselību un dzīvību.

“Paldies visiem LAMB biedriem un citiem satiksmes dalībniekiem par atbalstu, bez kura šī bērnu drošībai nozīmīgā deklarācija nebūtu saņēmusi tik lielu atbalstu Latvijā. Rūpes par jauno paaudzi vieno cilvēkus visos kontinentos neatkarīgi no tautības vai valodas, tādēļ aicinu gan parak­stīt pašiem, gan uzrunāt draugus, lai līdz novembra vidum zem deklarācijas būtu miljons pasaules iedzīvotāju parakstu,” aicina LAMB prezidents Juris Zvirbulis. Līdz šim skaitļi ir traģiski, jo katru dienu satiksmes negadījumos pasaulē bojā iet 500 bērni. Elektroniski parakstīt deklarāciju var interneta vietnē http://www.savekidslives2015.org/, bet iepazīties ar to latviešu valodā – http://www.lamb.lv.

LAMB

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+