Mobilā versija
Brīdinājums -1.2°C
Andulis, Alnis
Piektdiena, 19. janvāris, 2018
19. janvāris, 2016
Drukāt

“Satiksmes drošības maratona” uzvarētāji

Attēls no www.berniem.csdd.lvAttēls no www.berniem.csdd.lv

Līdz ar gadu miju noslēdzies arī CSDD satiksmes drošības konkurss “CSDD Satiksmes drošības maratons”! Noskaidroti paši zinošākie un neatlaidīgākie satiksmes noteikumu pārzinātāji.

1. vietā ierindojusies Annija Āboliņa no Alūksnes novada Strautiņu pamatskolas. Viņa 15. janvārī piedalījās vēl vienās CSDD sacensībās – Kusas skolā notiekošajā konkursa “Gribu būt mobils!” Gulbenes reģiona pusfinālā, kur saņēma “CSDD Satiksmes drošības maratona” galveno balvu – planšetdatoru! Savukārt 2. vietā ierindojās Jānis Bērziņš no Limbažu puses, bet 3. vietā – Samanta Afanasēviča no Daugavpils novada Salienas vidusskolas. Apsveicam uzvarētājus! Viņi saņem balvas, bet visu konkursa dalībnieku galvenais ieguvums ir zināšanas, kas ļoti būtiskas drošai ikdienas dalībai ceļu satiksmē.

CSDD ir pateicīga ikvienam konkursa dalībniekam, jo īpaši jauniešu skolotājiem, kuri paši iesaistījās uzdevumu risināšanā, tādējādi mudinot arī savus skolēnus būt vēl aktīvākiem konkursa dalībniekiem. Konkursu “CSDD Satiksmes drošības maratons” CSDD radīja, uzklausot pašu skolēnu ieteikumus satiksmes drošības portāla www.berniem.csdd.lv attīstībai un pilnveidei. Atgādinām, ka 2014./2015. mācību gada sākumā CSDD izveidoja ceļu satiksmes drošības portālu – digitālo mācību līdzekli www.berniem.csdd.lv. Tajā apkopoti izglītojoši un informatīvi materiāli bērniem un pusaudžiem – no pasažiera līdz moto braucējam. Lai skolēnus, viņu vecākus un pedagogus informētu par drošu dalību satiksmē, interneta portālā www.berniem.csdd.lv apkopoti teju 20 gadu laikā CSDD radītie izglītojošie materiāli par satiksmes drošību – spēles, testi, video, foto, grāmatas un citi materiāli. Tie vienkāršā un atraktīvā veidā skaidro būtiskākos satiksmes noteikumus un likumus, kas jāpārzina katram satiksmes dalībniekam. Turklāt portāls gan kalpo kā vietne, kur smelties idejas un mācību materiālus, gan tā ir iespēja digitālā vidē komunicēt ar domubiedriem par satiksmes drošību. Portālā www.berniem.csdd.lv var uzzināt par visiem CSDD izglītības projektiem dažādu vecumu bērniem un jauniešiem. Tāpat šajā portālā ir iespēja jau no 10 gadu vecuma pieteikties velo eksāmena kārtošanai skolā vai CSDD nodaļā un iegūt velosipēda vadītāja apliecību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+