Latvijā
Novados

Satiksmes ministrs apsekos plūdu skartos ceļa posmus Latgalē 3

Foto – Latvijas Valsts ceļi

Satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS) svētdien apmeklēs Latgali, lai apskatītu plūdu skartos ceļa posmus un līdz šim paveiktos darbus, aģentūru LETA informēja ministra padomniece Liene Užule.

Vizītes laikā plānots apkopot visu informāciju par esošo situāciju un turpmāko rīcību, informēja Užule.

Kopā ar ministru reģionālajā vizītē dosies arī VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) valdes priekšsēdētājs Jānis Lange, savukārt uz vietas Latgalē, par Kārsavas novada ceļu stāvokli un līdz šim paveiktajiem darbiem ministru informēs LVC Ludzas nodaļas vadītājs Imants Kalvītis, aģentūru LETA informēja LVC.

Kā pirmo ministrs apsekos šoseju Kārsava – Rēzekne (A13), posmu, kur ceturtdien lietavu dēļ tika slēgta satiksme.

Ministrs arī plāno apsekot reģionālo autoceļu Kārsava – Viļaka (P45) posmā pie Pazlaukas, kur joprojām ir slēgta satiksme, jo plūdu laikā šajā posmā tika izskalota caurteka, ceļš iegruva, bet caurteka tika aizskalota pļavā. Tāpat Augulis apsekos vietējos autoceļus Kārsavas novadā.

Jau ziņots, ka Latgalē lietavu radīto postījumu dēļ aizvien slēgti desmit valsts vietējās nozīmes ceļi, kā arī viens reģionālā ceļa posms, liecina AS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) informācija.
Piedzīvoto spēcīgo lietavu dēļ Latgalē daudzviet ir pārplūduši un izskaloti autoceļi. LVC norāda, ka situācija uz autoceļiem šajā reģionā nav būtiski mainījusies.

Satiksmei ir slēgts reģionālais autoceļš Viļaka-Kārsava (P45) autoceļa 37.kilometrā (km).

Saistītie raksti

Slēgtie vietējās nozīmes autoceļi ir Tilža-Baltinava (V460) pie Baltinavas (18,8.km), Upītes-Demerova (V478) pie Demerovas (6,7. km), Rogovka-Mežvidi (V499) pie Rogovkas (2.km), Rogovka-Mežvidi (V499) pie Bliseniem (5.km), Višķi-Grāveri (V676) pie Ambeļiem (7,4.km).

Tāpat starp slēgtajiem ceļiem ir Verēmi-Rogovka (V593) pie Čudarāniem (9.km), Mērdzene-Čeri (V534) pie Rūzoriem (3,4.km), Mērdzene-Stiglova (V533) pirms Silinīkiem (3.km), Seļekova-Degļova-Goliševa (V507) pirms Goliševas (22,5.km), Ilūkste-Ilze-Vitkušķi (V702) pie Zīlītēm (20.km) un Ludza-Stiglova-Kārsava (V501) vienu km pirms Latvīšu Stiglovas (18.km).

LA.lv