Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
21. novembris, 2014
Drukāt

Satiksmes negadījumā uz Bauskas šosejas iesaistīti seši auto

Foto: LETAFoto: LETA

Satiksmes negadījumā uz Bauskas šosejas iesaistītas sešas automašīnas, informēja Valsts policijā.

Negadījums noticis īsti pirms plkst.8. Kravas automašīna “Iveco” sastrēgumā nepareizi izvēlēta distances attāluma dēļ ietriekusies priekšā esošajā automašīnā “Opel”. Cietuši trīs “Opel” pasažieri, kuri nogādāti slimnīcā. Trieciena dēļ sadurās vēl četras “Opel”, “Volvo” un “Audi” automašīnas.

Policija beigusi darbu notikuma vietā, un satiksme ir atjaunota.

Līdz plkst.10 Latvijā kopumā notikuši 43 negadījumi, no kuriem lielākā daļa jeb 28 notikuši Rīgas reģionā.

Jau vēstīts, ka līdz astoņiem rītā lielu daļu Zemgales un Vidzemes bija pārklājusi četrus piecus centimetrus bieza sniega kārta un snigšana turpinās, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati. Austrumlatvijā daudzviet bijusi atkala – sasalstošs lietus. Vietām turpina nedaudz līt.

Saskaņā ar uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” apkopoto informāciju sliktākie braukšanas apstākļi saglabājas Vidzemē un Zemgalē. Labāka situācija uz ceļiem ir Kurzemē un Latgalē.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+