Kriminālziņas
Novados

Satiksmes negadījumos otrdien bojā gājuši četri cilvēki 16

Foto-Shutterstock

Satiksmes negadījumos otrdien bojā gājuši četri cilvēki, aģentūru BNS informēja Valsts policijā.

Bojā gājuši divi gājēji un divi cilvēki automašīnā – autovadītājs un pasažieris, kurai virsū uzgāzās ugunsdzēsēju auto.

Policijas apkopotā statistika liecina, ka plkst.8.15 Rīga, Jūrkalnes ielā, sabiedriskā transporta pietura “Rūdas”, virzienā uz centru “Subaru” vadītājs, kas dzimis 1975.gadā, uzbrauca gājējam, kas dzimis 1953.gadā., kurš mira notikuma vietā.

Otrdien virzienā no Ciemupes uz Ķegumu “Renault Kerax” vadītājs, kas dzimis 1972.gadā un ir Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieks, sadūrās ar “Opel Zafira”, kuru vadīja 1956.gadā dzimis vīrietis. Rezultātā “Renault Kerax” apgāzās uz “Opel Zafira”. Negadījuma rezultātā bojā gāja “Opel Zafira” vadītājs un pasažiere, kas dzimusi 1960.gadā, savukārt pasažiere, kas dzimusi 1969.gadā tika nogādāta slimnīcā. “Renault Kerax” vadītājs ar sasitumiem un šoka stāvoklī, kā arī vīrietis, kas dzimis 1992.gadā, nogādāti slimnīcā.

Plkst.20.15 Grobiņas pagastā “Ford S-Max” vadītājs, kas dzimis 1968.gadā, uzbrauca gājējam, kas dzimis 1964.gadā, un kurš gāja pa ceļa vidu virzienā no Grobiņas uz Rolavas pusi bez gaismu atstarojošās vestes. Negadījuma rezultātā gājējs notikuma vietā mira.

Kopumā otrdien satiksmes negadījumos cieta 26 cilvēki, no kuriem četri gājuši bojā.

Janvārī ceļu satiksmes negadījumos dzīvību zaudējuši jau 16 cilvēki.

Saistītie raksti
LA.lv