×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.9°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
16. marts, 2017
Drukāt

Satrakojies vīrietis iekausta mīļoto un viņas meitu (2)

Foto RPPFoto RPP

15.martā satrakojies civilvīrs iekausījis mīļoto, savu nepilngadīgo meitu un izsitis logu ģimenes automašīnai, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Neilgi pēc pulksten 23.00 likumsargi devās uz izsaukumu Torņakalnā, kur norisinājās vardarbīgs ģimenes konflikts. Ierodoties notikuma vietā, sastapta izsaucēja, kura paskaidroja, ka viņas civilvīrs vakarā pārnācis mājās piedzēries un nācis strīdēties. Konflikts drīz vien pāraudzis civilvīra roku vicināšanā. Sākumā vīrietis vairākkārtīgi iepļaukājis mīļoto, bet tad meita iejaukusies strīdā un centusies aizstāvēt māti. Vīrietis iesitis divas pļaukas arī nepilngadīgajai meitai.

Pēc tam vīrietis prasījis ģimenes automašīnas atslēgas, lai varētu braukt prom. Sieviete atteikusies iereibušajam dzīvesbiedram atslēgas dot. Vīrietis pēc atteikuma izgājis ārā un automašīnai izsitis priekšējo sānu stiklu.

Izsaucēja apgalvoja, ka nevēlas rakstīt iesniegumu par materiālajiem zaudējumiem, taču par rokas pacelšanu pret viņas nepilngadīgo meitu iesniegumu rakstīs.

Pie ieejas durvīm atradās arī pats vaininieks, kurš sarunā nepārtraukti iejaucās un par mīļoto izteicās nicinoši. Vīrietim uz labās rokas bija asiņojoša brūce. Policisti nolēma izsaukt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus, kuri apkopa brūci un sniedza atzinumu, ka vīrietim hospitalizācija nav nepieciešama.

Ņemot vērā, ka sieviete vēlējās rakstīt iesniegumu par nepilngadīgās meitas fizisku iespaidošanu izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri pārņēma darbu notikumu vietā.

Informācija nosūtīta RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai un Rīgas Bāriņtiesai izvērtēšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Dzīves realitāte skarba Atbildēt

    Dāmas, ja vecis Jūs NEPREC, bet uzskata tikai par BEZMAKSAS seksa objektu un tik …’NICINOŠI izsakās pret Jums POLICIJAS klātbūtnē (meita to dzird!), tad priekš kam Jums un vēl Jūsu NEPILNGADĪGAJAI meitai viņš ir vajadzīgs?
    Būtu abas mierīgi dzīvojušas un NEBŪTU jāiesaista …POLICIJA alkāna tēviņa nomierināšanai …

  2. Stipri mīl, bet tās k. uzreiz uz partkomu projām…

Draugiem Facebook Twitter Google+