×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
17. marts, 2017
Drukāt

Īpašā projektā pētīs, kādēļ bēgļi neiedzīvojas Latvijā (66)

Foto-LETAFoto-LETA

“Saņēmuši oficiālu statusu, patvēruma meklētāji no Latvijas pazūd. Varētu šķist – ja viņu te nav, tad nav problēmu, bet tā tas nav. Pirmkārt, tiek nelietderīgi tērēta valsts nauda. Otrkārt, mums jābūt gataviem situācijai, ka šie cilvēki kā bumerangi kādā brīdī varētu masveidā atgriezties Latvijā,” uzskata Saeimas deputāts Ilmārs Latkovskis (NA). Tādēļ viņa vadītā Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisija jau trešo sēdi pēc kārtas vērtē jautājumu par patvēruma meklētāju sociālekonomisko iekļaušanos Latvijā.

Vairākums speciālistu ir vienisprātis, ka bēgļu palikšana Latvijā lielākoties atduras pret mājokļa atrašanas problēmām. Pagājušā gada septembrī valdība pieņēma lēmumu no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem pašvaldībām kompensēt izdevumus par bēgļu sociālekonomisko integrāciju, tai skaitā par viņu mājokļu īri, bet praksē šī kārtība nedarbojas. Problēmas pētīšanai tiks īstenots īpašs projekts. Tā ietvaros Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) sadarbībā ar Pašvaldību savienību izvēlēsies divas bēgļu ģimenes ar bērniem, palīdzēs tām sameklēt un apmaksāt dzīvesvietas reģionos, iekārtot bērnus izglītības ie­stādēs, apgūt latviešu valodu, sākt darba meklējumus un galu galā – pieprasīs no valsts īres kompensācijas. “Mūsu mērķis ir noskaidrot, kur tieši ir problēma, kādēļ cilvēkiem neizdodas iedzīvoties Latvijā. Indikācijas ir, ka lielākais šķērslis ir mājoklis, bet iespējami arī citi iemesli – vietas bērnudārzos vai skolās, darba atrašana vai vietējās kopienas attieksme,” skaidroja SIF projektu nodaļas vadītāja Alda Sebre. Plānots, ka šis projekts ar divām ģimenēm ilgs līdz gada beigām. Ekonomikas ministrija (EM) tā īstenošanai atvēlēs 5000 eiro, kas sākotnēji bija plānoti bēgļiem pieejama dzīvojamā fonda datubāzes izveidei. Ne LM, ne SIF pārstāvji gan nevarēja paskaidrot, kādēļ nepieciešams īpašs projekts, ja reiz sistēmas vājās vietas var noskaidrot arī mentoru programmas ietvaros.

EM arī veikusi aprēķinu, cik daudz līdzekļu būtu nepieciešami, lai bēgļiem sešus mēnešus nodrošinātu finansiālu palīdzību dzīvokļu īrei. Tā būtu jauna atbalsta forma, kas neietilpst pašreizējā Latvijas sociālā atbalsta sistēmā. Atbalsts mēnesī varētu būt 250 – 400 eiro atkarībā no bērnu skaita ģimenē. Kopējās izmaksas uz aptuveni 488 bēgļiem būtu virs 700 000 eiro gadā. EM pārstāvis Mārtiņš Auders gan skaidroja, ka šis esot tikai “teorētisks aprēķins”, kas tiks iekļauts ministrijas informatīvajā ziņojumā valdībā.

Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) datiem, mūsu valsts ES pārvietošanas procesa ietvaros šobrīd ir uzņēmusi 256 personas, no kurām alternatīvais statuss piešķirts 154, bet bēgļa statuss desmit cilvēkiem. Oficiāla informācija par viņu pašreizējo faktisko dzīvesvietu nav pieejama, bet, pēc neoficiālas informācijas, lielākā daļa statusa saņēmēju Latviju pametuši, dodoties dzīvot un strādāt uz citām ES valstīm.

Pievienot komentāru

Komentāri (66)

 1. atkal komisija atkal piešķirta nauda atkal kādam pilnas kabatas …….. te taču pat muļķim ir skaidrs kāpēc visi mūk viņi taču nav akli un redz kā mēs paši dzīvojam bēgļiem mūsu nabadzība nav vajadzīga mēs tikai papukstam un velkam katrs savu dzīvi kā nu mākam

 2. Pētījuma naudu man nevajag,bet palasiet komentārus un neko nebūs jāpēta… Latvija ir tik pelēka, ka sauli mīlošajiem tā ir nepieņemama… Pat kara bēgļi bēg no šejienes. Tur jābūt ar gaiļa spalvām un vistas smadzenēm, lai to nesaprastu.

 3. PETNIEKI-IDIOTI UN ZAGLJI.

 4. Kad būs pētījums – kāpēc latvieši neiedzīvojas latvijā? Cik kontrobandistu pārvietotie arābi ir pametuši šo valsti un cik latvijas iedzīvotāji???
  Vai šīs valsts valdieciņiem tomēr nebūtu jārūpējas, lai tie 55 cilvēki dienā, kas pamet šo valsti, to nedarītu.

 5. Tikko pabiju Ēģiptē! Hotelī kurā atradāmies tika noturēta medicīnas personāla konference un tur
  hotelī uz trijām dienām apmetās 450 -+ ēģiptieši, jāsaka inteliģenti. Brokastis šajā hotelī ir milzīgā hallē un protams visa šī orda ” inteliģentā” arī ieradās uz brokastīm . Šie cilvēki piekrāmēja savus šķīvjus ar pārtiku līdz “acīm” , tā it kā nekad nebūtu redzējuši pārtiku. Tie kvantumi ar pārtiku, kas šīs pāris dienas tuka izniekoti un izmesti ārā nošokēja katru eiropieti, kas ēda brokastis hotelī. Tad man ir jautājums, kāpēc mums būtu jāpalīdz cilvēkiem, kuriem ir pilnīgi pie vienas vietas, ka varbūt desmit metrus tālāk kādam nav ko ēst? Un es nerunāju tikai par ēģiptiešiem, precīzi tāpat uzvedas lielākā daļa arābi, kuriem nav nekādas cieņas ne pret līdzīgiem ne pret cilvēku kā personību. Lidmašīnās pirmais ko saka ir palīdzi pirmāmkārtām pats sev un tad blakus sēdošam. Arābi, afrikāņi pilnīgi neko nedara savā labā, kāpēc mums jājūtas atbildīgiem? Kurš ir palīdzējis izdzīvot Latviešiem? Un man visu dzīvi bija jākārpās pašai pa dzīvi. Latvijā man nekad neviena instance man nav palīdzējusi. Interesanti ar ko arābi labāki par mani Latvijas pulsoni?

 6. Ja aizbrauceji (domaju latviesi) atgriezisies Latvija, vai ar vinjiem kads ta ”auklesies”? Valodu, majokli, darbu….

 7. C´mon now, seriously! They will not stay in Latvia because they see this too poor country. In Germany and Nordic countries they will get more benefits for free than real workers earn salary here in Latvia. And in this case, to be frank, Latvia is doing much better!

 8. Gribetu redzet ipasu petijumu/ apstiprinajumu kapec musu valsti nozagusie komunisti/ cekisti, cekas maisu slepeji, krievu valodas uzturetaji, ekonomikas graveji ir tik stulbi, jo uz sava saimnieka nozelojamo cietumzemi tacu nemuks. Tad kapec te taisa ko lidzigu? Stulbs un vel stulbaks, izskatas, var drosi iet atpusties.

 9. Pasu cilveki muk.Vai to nepetisiet?Sie migranti nak lai sanemtu pabalstus.Musejie muk,lai stradatu un butu ko nomsksat NIN.murgs,jamuk no pasu majam.

 10. Pateikšu bez projektiem un par brīvu – neiedzīvojas tādēļ, ka viņi ir āfrikāņi, radīti šajā kontinentā un dzīvei tajā klimatā, bez iemaņām un spējām strādāt atbilstoši Eiropas specifikai. Tas, ko sastrādājuši Āfrikā un vēl citur Eiropas lielvalstis, tām arī pašām jāatrisina un uz vietas, šo cilvēku tēvzemē. Vai ES palīdz bij. padomju republikām likvidēt okupācijas sekas? Nē. Izturās kā raduši savās bij. kolonijās. Kas patīk, to pievāc, kas pašiem neder, to mums.

  • Es desmit gadus dzivoju aarpus Latvijas!!!! Loti gribas maajaas bet nevaru!!! Jo Latvijas valsts vadiiba man to nelauj dariit, pienemot likumus kas pazemo mani kaa pilsoni. Es sveshumaa diemzheel esmu sociaali aizstaaveets un sheit man ir tiesiibas. Kas mani gaida Lv, Nesameeriigi nodokli, Un lielie reformaatori kuri ir taa aizraavushies ka neredz to ka Latviju pashi ir izpostiijushi!!!!!

 11. Latvieši paši savā zemē iznīkst un negrib te dzīvot, jo nav valdības, kas par darbavietām domātu, kas atbalstītu, kas palīdzētu, kas veicinātu darba vietu radīšanu. Visa ES nauda ir aizgājusi kaut ko pētot, kaut ko salīdzinot, kaut ko administrējot, kaut ko konsultējot un dalīta tikai tiem, kas no projekta cenas atdot 20% lēmējiem un dalītājiem. Cilvēks ar labu un godīgu gribu nevar saņemt atbalstu no 5-10 tūkstošiem. Galvenais ir sakārtoti papīri, pareizie konsultanti un tad miljonus iedala kaut gaismas mūzikās iekātām latgales šķūnos. Kapēc LIAA sēž tādi baroni, kas paši ar savām rokām neko nav paveikuši, bet vērtē citu ieceres un mērķus.

 12. Veltīga naudas izšķiešana !!!!!!!!!!!! Aizbrauciet kā privātpersona uz tām valstīm no kurām bēgļi nāk , pielāgojieties viņu dzīves veidam tur uz vietas un BŪS JUMS ATBILDE , KĀPĒC VIŅI TE NEGRIB UZTURĒTIES !

 13. Man pietiks ar piečuku, atbilde – te ir auksts laiks priekš viņiem, kurināt neprot un negrib pa siltumu maksāt, jo pieraduši slēpties no karstumu,a šeku te viņiem vēl jāmaksā un pa tādu naudu, ka pabalsti nepietiek.Tak viņi nav tādi muļķi kā mūsu 100 purni, vviņi uzreiz redz, ka 1000km uz rietumiem, var dzīvot labāk.

 14. Es iesaku izveidot komisiju,kura petis LV Saeimas 100 Vepru smadzenes.

  • Tāpat tukšas arī bez komisijas. Ja tā nebūtu – būtu ”točku” konfiskācijas likums, bet nekā…”Točkas” darbojas un dalās uz augšu…

 15. Šodien manā sētā atkal iegriezās divi tipinātāji,teicu,ka spirtu tirgo tālāk,pēdējā mājā.Vai kāds nav veicis pētījumu,kamdēļ šie spirta dzērēji tā savādi tipina-augtu ceļ kājas,bet tomēr īsiem solīšiem.Kaut kāda iedarbība no tā spirta,tak varētu kāds izpētīt šo fenomenu.

 16. KAD valsts beigs tērēt MANA UN CITU uzņēmumu nodokļos samaksāto naudu šādām bezjēdzībām???? Ilmār Latkovski – mums nav risināmas sāpīgākas problēmas???

 17. KAUT VINI SEIT SANAKTU 1000000 UN SAKTU SITIEM KUNDZINIEMSIEVAS UN MEITAS JAT LAUPIT UN SLEPKAVOT VOT TAD JUS SAKTU MIZT UN AR STULBAJAM GALVAM DOMAT

 18. latvietis esu un latvietis nomirsu Atbildēt

  Cik valdiba pati zog valsts naudu jeb nodoklu maksataju naudu daudz vairak un izskaitlojas miljonos.

 19. Atkal naudu tērēs nesaprātīgi! Tāpat ir skaidrs, ka nabadzīgā valstī neviens negrib dzīvot, jo pašiem jāstrādā, pabalsti mazi!

 20. Šādu stulbību radītājus aiz restēm par nodokļu naudas ļaunprātīgu šķērdēšanu. Vai tad nu nav nevienas institūcijas, kas šādus pajoliņus spēj sabāzt cietumā?

 21. Kaarteejo reizi kaadam par mazu aldzina,vajag tachu papildus ienaakumi,lai uztureetu villu!!!!!!!!!!!!!!

 22. Kad reiz beigsies naudas izzagšana veicot šādus “pētījumus”? Domājošam cilvēkam tāpat ir zināmi iemesli”:
  1. Latvijā nav arābu diasporas.
  2. Nav valodas ,tātad nav darba,nav naudas,nav dzīvesvietas u.t.t.
  3. Skarbs klimats.
  4. Sabiedrības noraidoša attieksme pret šiem pasaules blandoņām.

  Pats galvenais ir pirmais punkts. Ja mēs pieļausim ,ka Latvijā rodas šāda noslēgta diaspora tad pasaules blandoņām būs kur aizķerties un tad – maisam gals vaļā!

  • Vai kads ir petijis ka latvijas ekonomiskie begli ir iedzivojusies svesuma.Pasi apguvusi valodu.Pasi meklejusi darbu.Pasi meklejusi dzives vietu.Sevi pieradot ar darbu.Tapat nevisur pienemti ar atplestam rokam.

 23. Eiropas iekarotājiem lielākoties alternatīvais statuss tiek piešķirts… tatd 1 gadu uzturēšanās atļauja.. kāda iksa pēc jātērē nauda, lai gadu šie varētu šiki padzīvot, pieķēzīt izīrējamo mājokli… cūkas tie mellie ir, viņi nezin kas ir klozets, vannu un dušu acīs nav redzējuši…kur ir pašvaldību atbalsta programma mūsu iedzīvotājiem?… “atbalsta” gan- ar izlikšanu no dzīvokļiem par nespēju samaksāt… lai iemitinātu mellos? ABSURDS!!!

 24. Viņi nekad šeit neiedzīvosies un nestrādās, tikai papildinās liekēžu baru!!!! Vai mums to vajag?

 25. tagad vesels liekēžu bars vēl kaut ko pētīs

 26. Kas te ko pētīt ? Vai tiešām tur “augšgalā”sēž tādi muļķi , kas nesaprot. Es domāju , ka pat tie imigranti saprot , ka viņi te nav gaidīti. Un “pētot “tērēs arī manu nodokļos samaksāto naudu ! Kārtējais valsts murgs ! Un pētniekiem maksās naudu… Būtu labāk papētījuši , kāpēc Latvijas iedzīvotāji pamet valsti, kāpēc tik daudz vecu cilvēku un bērni dzīvo trūkumā, bet jāpēta imigranti, kas šeit nav nedz vajadzīgi, nedz gaidīti… Cik vēl tālu tas aizies….

 27. Latvijas Egregors nodrošina visu iebraukušo bēgļu bēgšanu no Latvijas , Egregora enerģija ir līdzīgi kā radiācija, caururbj visus fiziskos , enerģētiskos ķermeņus, padara uzturēšanos Latvijā neiespējamu.
  Tas ir redzams arī bija 16 marta pasākumos,kad paši antifašisti atteicās no piedalīšanās mītiņā pie Brīvības pieminekļa. Tālāk būs vēl stiprāk.Nejokojieties ar Latvijas likteni, ierēdņi.

  • Daudzi varbūt nesaprot, kas ir Ēgregors” varbūt der mazliet vienkāršāk to paskaidrot.. tā ir tā informatīvā vide, t;as atsevišķie virzieni, kurā mēs dzīvojam kurā veidojas mūsu “priekšstatu un pārliecību” kopums par vissu kas notiek un kas mūs ietekmē. Tā vide nevis mums sniedz informāciju, bet vide, kurā mēs veidojam informācijas uztveres un apstrādes algoritmus. Tā ir neapzinātā daļa… tāpēc ir tie, kas konfrontē savā pārliecībā, jo piederās antogoniskos vienam pret otru egregoros, tas izskaidro principu “skaldi un valdi”kad pūlis, sabiedrība sadalās divos sektoros un katram ir sav egregors un tā informativās autoritātes… Nu kautkā tā

 28. Bēgļu problēmas NAV ko PĒTĪT! Tur skaidrs – parazīti meklē dzīvi citiem uz kakla NESTRĀDĀJOT un VAIROJOTIES kā truši! Pētīt vajag LATVIEŠU problēmas, lai beigu beigās SĀKTU UZLABOT vietējo dzīvi!? 1)KĀPĒC ĻAUDIS BRAUC PROM UN KAS VALDĪBAI UN SAEIMAI JĀDARA STEIDZĪGI??? 2) KO DARĪT AR LĪDZ KLIŅĶIM NOLAISTAJIEM CEĻIEM??? 3) KĀ CELT VALSTS SPĒJU ATBALSTĪT JAUNO UN LĪDZŠINĒJO UZŅĒMĒJU DARBOTIES SPĒJU? 4) NOSTABILIZĒT NODOKĻU SISTĒMU UN NEMAINĪT TO KATRU DIENU? 5)NOTEIKTU SUMMU NOVIRZĪT VESELĪBAS APRŪPEI, NEAIZTIEKOT PENSIJU 2.LĪMEŅA FONDUS! 6) NOSTABILIZĒT IZGLĪTĪBAS SISTĒMU UN REGULĀRI NEJAUKTIES TĀS DZĪVĒ! 7) KATRU DIENU ZIŅĀS NESTĀSTĪT PAR NEJAUKĀM IZMAIŅĀM UN NETRACINĀT SABIEDRĪBU, BET PIEKOPT LABAS, PRIECĒJOŠAS ZIŅAS! VARAM TAČU!

 29. Lai mūk, atpakaļ neskatīdamies un pastāsta citiem , kā dzīvo Latvijas tauta, kā “resnais” gals sev paceļ algas, noņemot lielu % no minimālām algām u.t.t.

 30. Latvija kalpo svešām interesēm Atbildēt

  Labāk papētiet, kāpēc Latvijā nespēj iedzīvoties pašu iedzīvotāji un mūk ne mazāk, kā tie paši bēgļi no kara šausmu pārņemtajām valstīm…

 31. Kad kaimiņi izvācās no tās paneļmājas, tad viņu blaktis savu pusdienu dēl apciemo mani… Paradoks – es viņas – blaktis neaicināju…

 32. Ak īpaša pētniecība vajadzīga?Nav naudas,nav dzīves vietas,nav darba,jo nezin valodu un smagu darbu arī nestrādās.Kāda vēl pētīšana?Kam vēl kaut kas nav skaidrs?Vai tie kundziņi mākoņos dzīvo,ka neredz kas notiek realitātē?Varbūt arī tam apstāklim,ka daudzi valsts iedzīvotāji spiesti to pamest,lai nopelnītu iztiku,valag pētniecību?Vai nebūtu labāk to naudu,kura tiek iegrūsta visām neskaitāmajām pētniecības grupām,novirzīt kaut kam tiešām vajadzīgam,kaut vai pensiju indeksācija vai ceļu sakārtošanai?Kauna nav rīkot visādas pētniecības,kur tāpat muļķim skaidrs kas ir kas!?

  • Kas var būt labāks par pētniecību. Iedalīto naudiņu notērēs un atbildība nekāda. Problēma tāpat zināma un ko izmanīt dažu mēnešu laikā tāpat nevienam nav pa spēkam.

 33. Neiedzīvojas un labi, ka tā. Ko tur pētīt?! Un gan jau , ka uz to “pētniecību” kaudzi naudas iztērēs. Viņi taisās bēgļus anketēt va kā :))))

 34. Šo propagandas rakstu izlasot rodas sajūta, ka visa Latvija to vien tikai vēlas lai pēc iespējas vairāk pie mums sabrauktu migranti:)tas ir viss kas mūs interesē! Un mūsu kangari ar resno sivēnmāti priekšgalā vēl gatavi tērēt naudu lai veidotu komisijas un pētītu! Ko var gribēt no gadsimtos ieaudzināta kalpa un verga domāšanas,kurš vienmēr ir locījies un pielāgojies visam ko kungs saka!

  • nacionālais dzintarēns Atbildēt

   Latvijā 30% VISMAZ ir krievvalodīgo, tad tēl poļi, lietuvieši, baltkrievi. Tad sarēķinam, cik latviešu aizbrauc. Pierēķinām, ka neapliekamais minimums ir 60 eiras, cik minimālā alga, pabalsts par bērnu un , protams, auto nodokļi, cenas veikalos. BET esam bagāto valstu klubā. Latviešiem ir latviešu cienīgas dzīves latviskā Latvijā. Šleserovskis ar Vējaini Arabijā tiekas ar valstu vadītājiem, bet Vējainis pat nezin, ka tur Šleserovskis būs. Vidieši nezin, cik liels auto parks viņiem ir. Ierēdņu mums visvairāk. Izglītības un zinātnes ministrijā gandrīz tikpat cik Ķīnā! Pierēķinām svešu armiju, kuru nesodīsim, bet tie jau ir draugi, tas nekas, ka sarkanie armijnieki arī bija draugi.

 35. Izlasīju tikai virsrakstu.Idiotisma kalngali!

 36. Ziema auksta, dzīvokli pa velti nedod, ari 1000 Eu mēnesi nedod, jāmeklē darbs – tie ir visi solītās ”paradīzes cilvēktiesību” pārkāpumi… Ko tad var gribēt – jā pat liek strādāt kā ieziešiem iztikšanai? Ja tu esi atmucis no zemes, kur parastā alga ir 1000 un te nieka kādi 300…

 37. Normāli ! Par to, ka mūsu pašu Latvijas iedzīvotāji bēg no savas Dzimtenes – jo nav darba un sociālo garantiju, par to, mūsu Siles vepriem ir vienalga. Bet kad jātērē nauda un jāintergrē musļiki, tad viss atrodās. Gan laiks priekš muldēšanas deputātiem, gan nauda, gan supertolerantisms.

 38. Esmu priecīgs!

 39. Ļoti svarīgs pētījums!

  • Būs kur kārtējo piķi apgrozīt….kārtējā komisija, da ‘bļin, kaut viņi aizritos ar tām naudas zīmēm….

  • Kad pavīdēja ziņa, ka tā saucamie “bēgļi” šeit ilgi neuzturas un “apostījuši” situāciju laižas prom, šī doma par tamlīdzīgu “komisiju” izveidi un “pētījumiem” vairākkārt komentāros tika izteikta kā joks, zobgalība, ironija, un še tev – nebija pārāk ilgi jāgaida, kad daži apsviedīgi darboņi jau ķeras pie lietas! Vienkārši nevar vairs saprast – smieties vai raudāt?!

  • Priecāties vajadzēja ka tie ”bēgļi” mūk prom no Latvijas,nevis veikt kaut kādus tur pētījumus -kādēļ bēg. Laimīgu taciņu viniem

 40. Situācija nopietna – Brisele, iespējams, satraukta – , ja Latvijas kapitālisms vēl nežēlīgāks par Zambijas džungļos valdošo? Kā tādās reizēs jautāja J.Domburs – “Kas notiek Latvijā?”

  • Kas notiek?A nekas nenotiek.Apklust viss,nekà vairs nava…
   Brisele savas galvassàpes izgala pa dalībvalstīm.

 41. ziemā auksts, šiem nedod vaļenkus un pufaikas un tādēl nav jāķēza mūsu visu nauda, kādas tik “”otmazkas” neizdomās, lai tik kārtējo piķi nokāstu

 42. Es nevaru iedzīvoties Latvijā, jo latvieši man liek strādāt, latvieši man neļauj sists sievietes, latvieši man neļauj izvarot sievietes, vīriešus un kazas, latvieši man neļauj zagt, kā arī latvieši man katru mēnesi nemaksā 2000 eiro.

  • Sievietes izvarot te neviens nav aizliedzis,kazas nav modē ,bet ja grib vīriešus,tas lūdzu te ir modē geji ,tiem ir praids,zagt arī drīkst,tikai vēlams lielos apmēros ar ofšoru iesaistīšnu un PVN karuseļiem.

 43. Nu,bet šeit ir ziemeļi,bet viņi nāk tomēr no dienvidu zemēm.pirmkārt,otrkārt,viņi neprot valodu,un arī darba prasmes viņiem vai nu nav vispār,vai ļoti minimālas.Un bez tam viņi taču neatbrauca šeit strādāt,bet viņus atmānīja uz Eiropu dēļ pabalstiem un Vācija pat aicināja braukt.Manas domas,ka nekādi dzīvokļu pabalsti viņus te nenoturēs,vienalga viņi aizbrauks,vienīgi cietīs mūsu jau tā plānais budžets.

  • Kas tā par tādu “līdzcietību”, kas nāk no Tava teksta?
   Vīriešu bari kas pamet savas ģimenes un dodas “bēgļu gaitās”?
   “Bēgļu” bari, kas meklē konkrētu valsti treknāka kumosa nevis drošības meklējumos?
   Masas kas brien pāri Eiropai un nerespektē pilnīgi nekādus vietējos likumus?

   Tie ir bēgļi???
   Nē. Tie ir parazīti.
   Bēglis ir priecīgs, ja ir nokļuvis drošībā un ir izglābis ģimeni, nevis izbridis cauri n-tajām valstīm līdz treknākai pabalstu silei.

   • skats no citas puses Atbildēt

    Pateikšu jums nepopulāru bet neapgāžamu patiesību, īsi – Jums ir daļēja taisnība… bet nejau tie “bēgļi vainīgi” bez smalkiem paskaidrojumiem – tika noorganizēta netieši tāda situācija, lai Eiropā radītu nacionālistiskas noskaņas… būtībā lai pati Eiropas sabiedrība radītu pieprasijumu kas ir antidemokrātisks… Pašu rokām iznīcinam demokrātijas principus un tas viss ir labi iepīts šai situācijā par bēgļiem… iet plānveida ilgtermiņa demokrātijas un valstisko institūtu deskreditācija.. Pati Eiropa to neapzina līdz galam, jo lūko problēmas faktos nevis to cēloņos . Diemžēl, bet tas apliecinājies ir diezgan pietiekami, lai to pasludinātu, kā neapgāžamu procesu, kuru radija atsevišķas intereses, ne Krievija, ne ASV ne Ķīna, ne Eiropa… Vnk, to jāsaprot un nedrīkst ļauties provokācijām… ir jāiziet no šīs situācijas apolitiski visiem kopā, ja ne, tad būs neatgriezeniskas ziepes visiem!

 44. Pētnieki bez darba nepaliks! Pēc tam smalki pētīs tos kas iedzīvojas. Kur ir aitas, momentā uzrodas cirpēji.

 45. Vispirms vajadzētu atbildēt, kāpēc paši latvieši neiedzīvojas Latvijā!

 46. Izcili, un atkal viss pa vecam. Atkal kāds nelietis izdomājis kā ieraut valsts naudu. Paliek pretīgi šajā valstī dzīvot arvien vairāk un vairāk. Vai tiešām tie ar prātu apdalītie nesaprot to, ka tas nevar būt mūžīgi.

  • nacionālais dzintarēns Atbildēt

   balsojat par tūdaliņiem un būs latviešiem latviešu cienīgas dzīves latviskā Latvijā.

  • visam sen ir universāla atbilde Atbildēt

   Vecīt… toties – “brīvi” 😀 😀 😀 un pie visa kas nav labi ir vainīga ” Padomju okupācija”un Krievija ar Putinu priekšgalā… vaitad Tu to nezināji ? :O

 47. Un cik atkal izmaksās šīs projekts ?

  • Manuprat deretu izveidot komisiju,kura petitu,kapec LV Saeimas 100 Vepri ir tik zagligi un stulbi.Piesakos par sis Komisijas galveno petnieku ar algu 5000 eu menesi.

 48. Oj,kā gribas izdabat šiem blandonam,gatavi pat viņiem pakaļā mannā putru stumt.Būtu vairāk par savējiem domājuši, katru dienu zaudētām 55cilvekus.

 49. Nevienam neienāk prātā, ka kāds kaut kur nevar iedzīvoties, jo to vienkārši nevēlas?

Draugiem Facebook Twitter Google+