×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
1. aprīlis, 2016
Drukāt

Satraukts vīrietis draud ar nazi; policisti spiesti izmantot elektrošoka pistoli

Foto LETAFoto LETA

Vakar, 31.martā Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Latgales pārvaldes dežūrdaļas darbinieku palīdzība bija nepieciešama kādā dzīvoklī, kur notika tiesas lēmuma izpilde. Dzīvoklī atradās arī satraukts vīrietis, kurš policistiem piedraudēja ar nazi, informēja RPP pārstāve Lāsma Zemene.

Dzīvoklī, kurā bija antisanitāri apstākļi, atradās vecāka gada gājuma sieviete neadekvātā stāvoklī, kuru bija nepieciešams nodot notikuma vietā esošo Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķu ziņā veselības stāvokļa pārbaudei, ko līdz policijas darbinieku ierašanās brīdim sieviete atteicās darīt. Ar sievieti aprunājoties, sarunāts doties pie mediķiem, un sirmā kundze ar policistu palīdzību aizvesta līdz mediķu transportlīdzeklim.

Dzīvoklī atradās arī satraukts vīrietis, kurš nevēlējās ar policijas darbiniekiem sarunāties un liedza policistiem atrasties dzīvoklī, piedraudot ar nazi. Uz policistu rīkojumiem nolikt nazi vīrietis nereaģēja, paņēma stikla pudeli, ar kuru meta policijas darbinieku virzienā. Vīrietis vairākkārtīgi mēģināja iesist policijas darbiniekiem, atkārtoti mēģināja paņemt nazi. Lai persona neapdraudētu savu un apkārtējo veselību, aizturēšanā pielietots speclīdzeklis – elektrošoka pistole. Arī vīrietis nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieku ziņā, kuri pieņēma lēmumu viņu hospitalizēt.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+