×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
29. aprīlis, 2017
Drukāt

Sauc policiju par 30 zagtām olām (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts policija pirmdien saņēmusi informāciju, ka Saldus novada Novadnieku pagastā no kādas daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpas nozagtas 30 vistu olas.

Kriminālprocesu par to gan nesāks. Pēc cietušās stāstītā lieta bijusi tāda – sieviete bija sarunājusi ar radinieku, lai viņš atved 30 olas, jo vēlējusies izcept kūku. Brīdī, kad radinieks ieradies, kundze nav bijusi mājās, taču sarunājusi, lai radinieks olas noliek koridora kopējā skapī, kurš ir pie-
ejams visiem mājas iemītniekiem. Kad sieviete pārradusies mājās, olu vairs nav bijis. Radinieks zvērējis, ka olas nolicis norādītajā vietā. Tad kundze par notikušo paziņojusi policijai. Viņa gan uzreiz norādījusi, ka kriminālprocesu uzsākt nevēlas: galvenais, lai atbrauc policija un kaimiņi saprot, ka zagt nav labi un nebūs nekāda joka lieta, kaut arī zaudējumi bijuši nelieli – pieci eiro un desmit centi. Policija kriminālprocesu neuzsāka, tomēr jautājums paliek: vai garnadzim sirdsapziņa ierunāsies un olas tiks atdotas?

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. Paldies sievietei, jo viņa rīkojās pareizi!

 2. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la-vīzes administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.”

Draugiem Facebook Twitter Google+