Mobilā versija
°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
25. novembris, 2014
Drukāt

Šaujamieroču iegādei policijai un robežsardzei piešķir 82 380 eiro (1)

Foto -LETAFoto -LETA

Valdība otrdien nolēma no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem atvēlēt 82 380 eiro šaujamieroču un ekipējuma iegādei Valsts robežsardzei un Valsts policijai, informē Iekšlietu ministrijā (IeM).

Līdzekļi piešķirti, ņemot vērā nepieciešamību aizvietot ilgstošas ekspluatācijas rezultātā nolietoto ekipējumu, kā arī vajadzību atjaunot dienesta šaujamieroču un izlietoto speciālo līdzekļu krājumus.

Vēl IeM uzdots līdz 2015.gada 1.martam iesniegt izskatīšanai Ministru kabinetā informatīvo ziņojumu par ministrijas padotībā esošo iestāžu nodrošināšanu ar dienesta šaujamieročiem un to iegādei nepieciešamo finansējumu.

Šāds ziņojums prasīts, jo, sagatavojot jaunās politikas iniciatīvas, kā viena no prioritātēm norādīta nepieciešamība tuvākajos trīs gados izveidot modernu, jaunākajām šaujamieroču ražošanas tehnoloģijām un NATO standartiem atbilstošu standartieroču sistēmu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Varēja arī vēl vairāk, lai nomainītu visus palikušos vecos Makarovus

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+