Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
25. novembris, 2014
Drukāt

Šaujamieroču iegādei policijai un robežsardzei piešķir 82 380 eiro (1)

Foto -LETAFoto -LETA

Valdība otrdien nolēma no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem atvēlēt 82 380 eiro šaujamieroču un ekipējuma iegādei Valsts robežsardzei un Valsts policijai, informē Iekšlietu ministrijā (IeM).

Līdzekļi piešķirti, ņemot vērā nepieciešamību aizvietot ilgstošas ekspluatācijas rezultātā nolietoto ekipējumu, kā arī vajadzību atjaunot dienesta šaujamieroču un izlietoto speciālo līdzekļu krājumus.

Vēl IeM uzdots līdz 2015.gada 1.martam iesniegt izskatīšanai Ministru kabinetā informatīvo ziņojumu par ministrijas padotībā esošo iestāžu nodrošināšanu ar dienesta šaujamieročiem un to iegādei nepieciešamo finansējumu.

Šāds ziņojums prasīts, jo, sagatavojot jaunās politikas iniciatīvas, kā viena no prioritātēm norādīta nepieciešamība tuvākajos trīs gados izveidot modernu, jaunākajām šaujamieroču ražošanas tehnoloģijām un NATO standartiem atbilstošu standartieroču sistēmu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Varēja arī vēl vairāk, lai nomainītu visus palikušos vecos Makarovus

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+