Apbrīno

Saulainā vasaras ballīte – “Zelta šlāgeris” Madonā 0


Ainārs Bumbieris
Ainārs Bumbieris
Publicitātes foto

Jau septīto reizi 29. jūlijā Madona aicina uz šlāgermūzikas festivālu “Zelta šlāgeris”. Festivālā klausītājus priecēs “Eolika”, “Sestā jūdze», Žoržs Siksna, Dainis Skutelis, «Dzeguzīte», Ineta Rudzīte, Viktors Zemgals un Beāte, «Zaļā galma kapela”, māsas Legzdiņas, Ainārs Bumbieris, «Ginc un Es», Kaspars Markševics, «Mūzikas kolekcija», Ēriks Gruzniņš, «Sābri», Uldis Deigelis, Kristīne un Alvis.

Pasākuma rīkotāji atkal ir parūpējušies par interesantiem pārsteigumiem klausītājiem. “Neliegšos, ar katru gadu grūtāk ir atrast māksliniekus, kas nekad nav bijuši festivālā. Pirmo reizi Madonā uzstāsies grupa “Eolika”. Man pašam šķiet interesanta “Zaļā galma kapela”, kas festivālā būs pirmo reizi. Pēc īpaša skatītāju lūguma pēc vairāku gadu pārtraukuma festivālā klausītājus priecēs “Sestā jūdze” – ne tikai koncertā, bet arī ballē kopā ar grupu “Apvedceļš”. Uzstāsies arī šī gada jubilārs Žoržs Siksna. Kaspars Markševičs prezentēs jaunu dziesmu no sava topošā albuma. Klausītajiem īpašs, varbūt pat neierasts priekšnesums būs visu mīlētās Inetas Rudzītes uzstāšanās,” atklāj festivāla rīkotājs Jānis Kļaviņš un ne bez lepnuma nosaka: “Mūziķi labprāt brauc uz festivālu, jo viņiem patīk Madonā. Šis ir viens no visvairāk apmeklētajiem festivāliem. Šī vasara nelutina ar sauli, bet es esmu pārliecināts, ka šogad Madonā atkal būs saulainākais festivāls, jo nevienu gadu festivālā nav bijis slikts laiks. Šis ir īsts ģimenes festivāls, un interesanti būs gan lieliem, gan maziem, gan jauniem, gan veciem. Tāda liela vasaras ballīte!”

Ainārs Bumbieris ir no māksliniekiem, kas festivālā uzstāsies pirmo reizi. “Došos ar ļoti laimīga cilvēka sajūtām, prieku un pozitīvu enerģiju, jo tā taču būs mana 29. dzimšanas diena, kuru svinēšu Madonā 29. jūlijā. Es zinu, ka nākamais gads manā dzīvē būs visveiksmīgākais un laimīgākais gads, kāds jebkad bijis! Man līdzi būs draugi un ģimene, un “Zelta šlāgeris” noteikti vairāk būs manas dzimšanas dienas svinības nekā vienkārši koncerts,” par lielisko sagadīšanos no sirds priecājas Ainārs un, lai svinības būtu izdevušās, ir sagādājis pārsteigumu klausītājiem. “Būs divas jaunas dziesmas – “Kad gladiolas zied” un “Kāzu valsis”. Un vienmēr manos koncertos ir pārsteigumi klausītājiem, bez tiem neiztiksim arī šajā reizē, jo tāds ir mans dzīves moto – sniegt klausītājiem koncertos īstu prieku, izdzīvot visdažādākās emocijas, atļauties dejot un dziedāt līdzi, neliegt sev neko un par to pretī viss, ko esmu pateicīgs saņemt, ir viņu neviltotie aplausi! Tā, manuprāt, ir vislabākā enerģijas apmaiņa! Paldies viņiem par to,” smaidot teic Ainārs.

Kaspars Markševics Madonā priecēs klausītājus trešo reizi. “Trīs lietas labas lietas. Esam sākuši mana pirmā soloalbuma ierakstīšanu. Festivāla apmeklētāji dzirdēs manu jaunāko dziesmu “Saule vasarraibumos”, kas pie klausītājiem nonākusi tikai pirms nedēļas. “Latvijas Radio 2” dziesma jau pirmajā nedēļā iekļuva visvairāk spēlēto dziesmu saraksta astotajā vietā, kas, manuprāt, ir labs rādītājs,” neslēpj Kaspars un smaidot nosaka: “Protams, nevaru neizpildīt savu lielāko hitu – “Meitene ar zaļām acīm”. Ko vēl izpildīšu, tas lai paliek mazliet intrigai.”

Arī šogad festivālu vadīs Guntis Skrastiņš, bet nakts ballīti – DJ Eeedžiņš. Paralēli festivāla muzikālajai daļai apmeklētājus gaidīs smeķīgs alus, gardas uzkodas, konkursi, balvas un izklaides.

 

29.VII 18.00 Madonas estrādē

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs, www.bilesuparadize.lv un Madonas kinoteātra “Vidzeme” kasē.

Cena: EUR 5, pasākuma diena – EUR 10

 

 

LA.lv