Mobilā versija
+4.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
16. februāris, 2015
Drukāt

Saulainajā svētdienā, baudot ziemas priekus, traumas guvuši seši cilvēki

slepotaajas

Saulainajā svētdienā, slēpojot Latvijas pakalnos, traumas guvuši seši cilvēki, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Kāda sešus gadus veca meitene Rīgas reģionā slēpojot iebraukusi metāla konstrukcijā un guvusi galvas un deguna traumu. Tāpat Rīgas reģionā slēpojot galvas traumu guvusi 55 gadus veca sieviete, bet atslēgas kaulu salauzusi 38 gadus veca sieviete un 11 gadus vecs zēns.

Savukārt Zemgalē, slēpojot lejā no kalna, apakšstilba kaula lūzumu guvusi 35 gadus veca sieviete, bet apakšdelmu salauzis kāds 14 gadus vecs zēns Vidzemē.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1215 izsaukumiem, no tiem 201 bija saistīts ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (59)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (2)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+