Apbrīno

Saulainākais šlāgerfestifāls – Saldū 1


Grupa “Klaidonis”
Grupa “Klaidonis”
Publicitātes foto

Jau sesto reizi Saldus novada pašvaldība 27. maijā aicina uz lustīgu dejošanu un dziedāšanu līdz rīta gaismai Kalnsētas parka estrādē, lai ieskandinātu vasaru ar tradicionālo populārās mūzikas festivālu “Saldus šlāgermaratons 2017”.

“Saldus viennozīmīgi ir Kurzemes saulainākā pilsēta, un to var saukt arī par saulaināko šlāgerfestivālu. Gan tāpēc, ka līdz šim visos festivālos ir bijis silts laiks, gan arī tāpēc, ka Saldū ir cilvēki, kas vēlas, lai pie viņiem brauc gan mūziķi, gan mūzikas cienītāji. Viesmīlīga pilsēta. Tas ir labs sākums vasaras festivālu maratonam,” smaidot nosaka pasākuma organizators Jānis Kļaviņš.

Visu gadu organizatori rūpīgi plānojuši un domājuši par mūziķiem, kas piedalīsies festivālā. Arī klausītāju domas ir sadzirdētas. “Šogad jaunums pēc skatītāju lūguma – būs grupas, kas uzstāsies ar stundu garu programmu. Ņemot vērā grupu aktualitātes, jubilejas un izdotos diskus, šogad ar stundu garu programmu uzstāsies “Galaktika”, “Apvedceļš”, “Klaidonis”. Šajā reizē nenodalīsim koncertu no balles daļas, lustīgi ballēties aicinām jau no pirmās grupas uzstāšanās,” teic Jānis. Būs patīkami muzikāli pārsteigumi. Par to ir pārliecināts organizators: “Šogad lielākā daļa mākslinieku sola tieši Saldus festivāla apmeklētājus iepriecināt ar saviem pirmatskaņojumiem. Protams, kā jau festivālā, skanēs visiem labi zināmās dziesmas. Esam aicinājuši arī vietējās grupas – “Akordu” un “Lustīgo blūmīzeru”.”

Kad lūdzu Mārtiņam Bergmanim no “Lustīgā blūmīzera” atklāt, ar ko pārsteigs festivālā klausītājus, viņš smaidot nosaka: “Mūzika attīstās un mūsu skanējums pilnveidojās, tāpēc galvenās pārmaiņas ir skanējumā.” Lai arī Mārtiņš ir saldenieks, ne visus gadus viņam ir izdevies piedalīties festivālā. “Esmu saldenieks, bet ne tāpēc man jājūtas lielākam. Esmu priecīgs par katru mūziķi, viesi, kurš te brauc, piedalās un ir mūsu pilsētā,” sirsnīgi smaidot, nosaka Mārtiņš.

Vēl šogad festivālā uzstāsies “Emburgas zēni”, Ineta Rudzīte, Dainis Skutelis, “Tērvete”, Viktors Zemgals, Kaspars Markševics, “Dobeles zemessargi”, Rikardions, Gunārs Meijers un citi mākslinieki. Kā ierasts, festivālu vadīs aktieris un šlāgermūzikas eksperts Guntis Skrastiņš. Par labu mūziku un noskaņojumu visas nakts garumā rūpēs Latvijas “Radio 2” DJ Aivis.

 

27. V 18.00 Kalnsētas parka estrāde, Saldus

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs, www.bilesuparadize.lv

Cena EUR 5

LA.lv