×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
20. augusts, 2015
Drukāt

Saule netraucēja. “Mammasdabas” čempionātā spiningošanā lielāko līdaku atlaida

Foto - Aldis SāvičsFoto - Aldis Sāvičs

Jānis Gaborecs un Māris Efners ar bagātīgo balvu klāstu.

Piecpadsmitajā augustā Spāres pusē, Gulbju ezerā, norisinājās “Mammasdabas” atklātā čempionāta spiningošanā priekšpēdējais posms.

Jau no paša rīta spīdēja saule, ezera virsmu klāja neliela migla un visas pazīmes liecināja, ka copes nebūs. Liels bija mans pārsteigums, ka jau pēc nepilnas stundas komanda “X-Fisher” pieteica līdaku atlaišanai (konkursa nolikums paredz balvu par šādu rīcību, to veicina veikals makšķerniekiem “Gold Fishing”). Nekāda milzene jau nebija – nedaudz pāri par kilogramu, bet vērtīgie grami nāk un balva arī.

Aizsteidzoties notikumiem priekšā, jāsaka, ka atlaistās līdakas pieveicējs Jānis Gaborecs tika arī pie balvas par lielāko līdaku, kura svēra 2,555 kilogramus. Zīmīgi, ka arī šī līdaka pēc svēršanas tika atlaista. Radās iespaids, ka Jānis pārņēmis stafeti no komandas biedra Māra, kurš iepriekšējos posmos dižojās ar prāvām līdakām. Līdakas komandai “X-Fisher” bija labs fundaments, kas, aizdarīts ar krietnu spaini asaru, komandai atnesa pirmo vietu. Nieka asara tiesu X-iem zaudēja “Emīlija-Talsi” ar Romaldu Ribuzulu un Mārtiņu Reku, bet pie trešās vietas godam tika Rinalds Hūns un Māris Ķēpulis no komandas “Lanos-Saldus”.

Bezvējš un spožā saule šoreiz netraucēja, pirmās vietas loms – gandrīz desmit kilogrami zivju. Kopvērtējumā uz pirmo vietu cerības saglabā vairākas komandas, tātad viss izšķirsies pēdējā posmā Kaņierī.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +20.5
Alūksne +19.4
Daugavpils +13.4
Saldus +17
Liepāja +17.3
Jelgava +19
Ventspils +24.1
Limbaži +21
Madona +19
Rēzekne +18
Draugiem Facebook Twitter Google+