Dabā
Zaļā dzīvošana

Saulē un lietū – mammadaba spiningošanas čempionāta 4. posms 16

Foto – mammadaba.lv

Ja pirmie trīs mammadaba spiningošanas posmi noritēja baltas saules pielietos ūdeņos, kurus virbināja neliela vēja pūsma, tad ceturtajā posmā, kurš notika Tērvetes Gulbju ūdenskrātuvē, notika brīnums, un sacensību laikā copmaņi izbaudīja gan vēja pūsmas, gan lietu, gan sauli. Šis laiciņš šķita īsti piemērots spiningošanai, bet izrādījās, ka gluži tā viss nebija, nācās krietni nopūlēties, lai atrastu zivīgo ēsmu, prasmīgi piecirstu un iedabūtu zivi laivā. Jau no paša sākuma vēroju elektronisko tabulu, lai izdarītu kaut kādus secinājumus par to kas notiek, vēsta “mammadaba.lv”.

Pirmie ieraksti liecināja par to, ka asaru apetīte, neskatoties uz silto ūdeni, nav pilnībā zudusi un arī dažai labai līdakai rīta agrumā gribas uzkosties. Laikam jau to nevar saukt par sakritību, kad komanda, kura iemāna mērsilē prāvu līdaku, iegūst kādu godalgotu vietu, bet drīzāk gan par likumsakarību, kā nekā, liela zivs, daudz punktu. Izņēmums nebija arī šī reize un kad Rinalds Bērziņš ar brāļa Zigmāra palīdzību iedabūja laivā un pieteica astoņdesmit centimetrus garu zaļsvārci jau bija skaidrs, ka komanda „Bērzi” būs augstā vietā. Tā arī notika, vīri sacensību laikā, šai smukulei pievienoja vēl vienu mazāku sugas māsu un trīs asarus, un godam nopelnīja augsto pirmo vietu. Rinaldam bonusā dāvanu karte no LVM un veicināšanas balva no „Eholotes.lv” – „Novatex” veste.

Bet Jānis Gaborecs ar Māri Efneru no komandas „H–FISHER” saniknoti par ceturto vietu iepriekšējā posmā, braukāja krustu šķērsu pa ūdenskrātuvi, meklēja zivīgās vietas, un, kas meklē, tas jau parasti arī atrod. Viņi atrada divas līdakas un vienpadsmit asarus, un tikai par nieka 450 punktiem atpalika no uzvarētājiem. Kas to, lai zina, bet, varbūt, Mārim palīdzēja mazā dēliņa Noasa klātbūtne sacensībās, kurš visu vēroja no krasta un ņēma aktīvu dalību arī apbalvošanas ceremonijā. Viņu veiksme un tuvāko sekotāju neveiksmes šos vīrus ierindoja kopvērtējuma augšgalā.

Gluži kā pierādīdami, ka viņu iepriekšējā posmā izcīnītāa otrā vieta nebija nejaušība, trešo labāko rezultātu uzrādīja Aleksandrs un Fēliks Vasiļjevi no „Frišs Fišs”, viņu kontā trīs līdakas un divi asari.

Bet SIA „Salmo” veicināšanas balvu par lielāko asari ieguva Aivars Smilga no komandas „Čuš” pieveikdams trīsdesmit sešus centimetrus garu strīpaini.

Sacensības kļūst arvien spraigākas un interesantākas, kopvērtējuma augšgalā trīs komandas – „H–FISHER”, „Pils2”, un „Komanda”, starp tām tikai nieka punkta atstarpe, kuri būs prasmīgāki un veiksmīgāki to parādīs laiks un tie arī iegūs sponsoru SIA „DoleMarine”, „Eholotes.lv” ar „Novatex” apģērbiem makšķerēšanai un medībām, SIA „Salmo” ar „Lucky John” produktu līniju, žurnālam „Copes lietas” un „Gold Fishing,.sargofish.” sarūpētās balvas.

mammadaba mīl savus bērnus, bet tiem jābūt izturīgiem, prasmīgiem un godīgiem!

Vairāk par rezultātiem lasiet šeit!

LA.lv