Horoskopi un mistika

Saule Vēža zvaigznājā. Kā tas ietekmēs visas horoskopa zīmes?0

Foto – Shutterstock

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Vēža zvaigznāju

Saule ies caur Vēža zvaigznāju, tāpēc cilvēki vairāk uzmanības veltīs partnerattiecību jautājumiem ģimenē un darba vidē. Labprāt uzturēsies dabā un apmeklēs pasākumus. Mainīga garastāvokļa dēļ attiecībās var veidoties spriedze. Tāpēc ieteicams atklāti paust savu viedokli, nevis klusēt un gaidīt, ka otrs uzminēs, ko jūs domājat.

27. jūnijā plkst. 11.09 sākas jauns mēness cikls.

Merkurs būs Dvīņu zvaigznājā. Tas nozīmē, ka cilvēki vairāk interesēsies par to, kas notiek Latvijā un ārpus tās robežām.

No 7. jūnija līdz 1. jūlijam Merkurs atradīsies retrogradā stāvoklī. Šā iemesla dēļ cilvēki kļūs neuzmanīgāki un izklaidīgāki. Tāpēc ieteicams izvairīties no steigas un visu plānot laikus. Var rasties dažādas tehniskas problēmas ar autotransportu. Jābūt uzmanīgiem, kārtojot dokumentus un parakstot līgumus.

13. jūlijā Merkurs pāriet Vēža zvaigznājā. Tas nozīmē, ka cilvēki apkārt notiekošo sāks uztvert personiskāk. Šā iemesla dēļ var veidoties pārprastas situācijas.

Venera būs Dvīņu zīmē. Tāpēc cilvēki labprāt apmeklēs dažādus masu pasākumus un dosies ekskursijās. Būs vērojams, ka cilvēki kļūst izklaidīgāki un nevērīgāki, tāpēc der atcerēties, ka drošības pasākumi vienmēr ir pirmajā vietā.

No 18. jūlija Venera būs Vēža zīmē, tāpēc būs vēlme baudīt dzīvi, atpūsties un justies mīlētiem. Daudziem veidosies romantiskas attiecības.

Marss virzīsies pa Svaru zodiaka zvaigznāju. Jūnija beigās un jūlija pirmajā dekādē tas būs spriedzes aspektos, tāpēc, pirms ko uzsāk, rūpīgi jāizvērtē savas vēlmes un iespējas. Tāpat jābūt modriem, piedaloties ceļu satiksmē. Lielāka vērība jāvelta autotransporta tehniskajam stāvoklim.

Līdz 16. jūlijam Jupiters atradīsies Vēža zvaigznājā, tāpēc cilvēki interesēsies par papildu iespējām nopelnīt un nodrošināt sev cilvēka cienīgu dzīvi.

16. jūlijā Jupiters pāriet uz Lauvas zīmi. Tas aktualizēs katra personīgā svarīguma sajūtu. Jūlija otrajā pusē Jupiters būs saspringtos aspektos, tāpēc var rasties konflikta situācijas. Šādos gadījumos ieteicams saglabāt mieru un atturēties no iesaistīšanās konfliktos. Nav labvēlīgs laiks darījumiem un līgumu slēgšanai.

Saistītie raksti

Līdz 21. jūlijam Saturns būs Skorpiona zvaigznājā retrogradā stāvoklī, tāpēc turpinās atklāties pagātnē pieļautās kļūdas un meli.

No 21. jūlija Saturns atgriezīsies savā ierastajā kustībā. Tas nozīmē, ka cilvēki lielāku vērību veltīs savai drošībai un dzīves pamatvērtību noteikšanai.

LA.lv