Horoskopi un mistika
Horoskopi

Saule virzās caur Strēlnieka zvaigznāju: pieaugs spriedze starp tautu un amatpersonām0

Foto: Pexels

No 22. novembra līdz 22. decembrim Saule atradīsies Strēlnieka zodiaka zvaigznājā. Saulei virzoties pa Strēlnieka zvaigznāju, aktuāli kļūs izglītības, juridiskie, likumdošanas un starptautisko attiecību jautājumi. Būs daudz neskaidrību un pārpratumu, tāpēc nav ieteicams slēgt līgumus vai pieņemt nopietnus lēmumus. Ar laiku tas viss var mainīties. No 21. novembra līdz Ziemassvētkiem būs labvēlīgs laiks svarīgu jautājumu risināšanai un lēmumu pieņemšanai.

Jauns Mēness cikls sākas 26. novembrī plkst. 17.05 Strēlnieka zodiaka zvaigznājā.

Novembrī Venera būs Strēlnieka zvaigznājā. Cilvēkus vairāk interesēs kultūras un izglītojoša rakstura pasākumi. Daudzi sāks pārdomāt, kur un kā labāk sagaidīt Ziemassvētkus un Jauno gadu. 26. novembrī Venera no Strēlnieka zvaigznāja pāries uz Mežāža zvaigznāju, tas veicinās atgriešanos pie sabiedrībā pieņemtām uzvedības normām. Cilvēki priekšroku dos iespējai pirms Jaunā gada salikt visu pa plauktiņiem.

19. novembrī Marss ieies Skorpiona zvaigznājā. Marsa enerģija ievērojami pieaug, un tas var izraisīt domstarpības starp atšķirīgi domājošiem sabiedrības slāņiem. Iespējami streiki un protesta akcijas.

Saistītie raksti

Jupiters līdz decembrim turpinās savu kustību pa Strēlnieka zīmes trešo trešdaļu. Aktuāli būs kompetences un tiesiskuma jautājumi. Iespējamas pārmaiņas likumdošanas jomā. 2. decembrī Jupiters no Strēlnieka zvaigznāja pāriet uz Mežāža zvaigznāju. Sāksies vainīgo meklēšanas laiks. Cilvēki gribēs zināt, kurš par ko ir atbildīgs un cik godprātīgi katrs dara savu darbu. Pieaugs izglītotu cilvēku pretspars pret amatpersonu patvaļu un kompetences trūkumu.

Saturns turpina savu kustību pa Mežāža zīmes otro trešdaļu. Aktuāli būs jautājumi, kas prasīs tūlītēju rīcību un risināšanu. Pieaugs spriedze sabiedrībā starp tautu un amatpersonām. Padotie arvien vairāk apšaubīs amatpersonu spēju novērtēt situāciju un atbilstoši rīkoties, tāpēc pieprasīs atkāpšanos no amata.

LA.lv