Horoskopi un mistika
Ezoterika

Saules aptumsums augustā. Kā tas ietekmēs katru zodiaka zīmi3


Foto – Pexels
Foto – Pexels
Foto – Pexels

Neredzam, bet jūtam

Jau šonedēļ, 11. augustā, būs novērojams daļējs Saules aptumsums. Tas būs redzams tikai nepilnu pusstundu Latvijas ziemeļos, Rīgā šis aptumsums nebūs novērojams. Tomēr pēc astrologu domām, šādas dabas parādības ietekmē cilvēkus gan pirms, gan pēc tam – pat divas nedēļas.

Kā tas ietekmēs katru zodiaka zīmi?

Auns

Aptumsums ietekmēs Auna privāto dzīvi un personības izpausmes. Auns jutīs tieksmi radoši izpausties, daži šīs zodiaka zīmes pārstāvji pat var mainīt nodarbošanos. Var notikt arī izmaiņas privātajā dzīvē.

Vērsis

Vērša gadījumā aptumsums vairāk ietekmēs mājas un ģimenes dzīvi. Būs vēlme ķerties pie remonta, pārcelšanās un labiekārtošanas. Labs brīdis, lai stiprinātu savas ģimenes ligzdiņas pamatus.

Dvīņi

Dvīņiem radīsies vēlme mainīt savu apkārtējo vidi. Var gadīties doties nelielos izbraukumos un ķerties pie savas profesionālās kvalifikācijas celšanas.

Vēzis

Vēzim tiek prognozētas pārmaiņas finanšu jomā, kas var skart viņa materiālo labklājību un ikdienas dzīves stabilitāti. Tāpēc ieteicams būt uzmanīgam ar liekiem tēriņiem, un tad var cerēt uz ienākumu palielināšanos.

Lauva

Lauvas zīmē dzimušajiem šis aptumsums sola lielas un patīkamas pārmaiņas. Lauva var mainīt savu ārējo izskatu, uzvedību un dzīves veidu. Lai to paveiktu, būs nepieciešama radoša izdoma.

Jaunava

Jaunavu šajā laikā nodarbinās pašas dvēseles dzīve un sava iekšējā pasaule. Jaunava var paklusām uzsākt kādu jaunu darbu vai mīlas dēku.

Svari

Svariem aptumsuma ietekme izpaudīsies jaunu ideju un ieceru ģenerēšanā. Šis laiks arī labi parādīs, ko no iesāktā ir vērts turpināt un ko nē. Līdzīgi būs ar attiecībām un vecām draudzībām.

Skorpions

Skorpionam aptumsuma ietekme var izpausties kā augšupejošas pārmaiņas darbā un karjerā. Ir pilnīgi skaidrs, ka, lai sasniegtu savus mērķus, kaut kas līdzšinējā dzīvē būs jāmaina, un bez smaga darba tas nenotiks.

Strēlnieks

Strēlniekam šajā laikā pavērsies iespēja paplašināt savas zināšanas un redzesloku. Lai to izdarītu, var nākties doties ceļojumā un satikties ar jauniem cilvēkiem.

Mežāzis

Aptumsuma ietekmē Mežāzis beidzot varēs atrisināt iekrājušās problēmas un neatrisinātos jautājumus. Lai to izdarītu, būs gan jāspēj kontrolēt savas emocijas, gan rīkoties gudri un pārdomāti.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīra partnerattiecības šajā laikā būs zem lupas. Un tam sekos neizbēgamas pārmaiņas. Var gadīties sastapt savu liktenīgo mīlu.

Zivis

Zivīm šis laiks būs būtisks veselības un darba lietu kārtošanai. Var saasināties hroniskas slimības, bet tas var būt arī labs iemesls beidzot tikt ar tām galā. Labvēlīgs brīdis, lai lietas savā dzīvē sakārtotu pa plauktiņiem.

(Pēc ārzemju preses materiāliem)

LA.lv