×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
18. oktobris, 2013
Drukāt

Saules muzejā – izstāde “Latvisko darinājumu rudens karuselis”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Publicitātes foto

Saulainā rudens dienā, priecājoties par krāsainajām lapām, mūs pārņem patīkama prieka un laimes sajūta. Lai tumšajās rudens dienās atsauktu atmiņā šīs patīkamās emocijas un to, cik daudzveidīga ir Latvijas makslinieku darbība, Saules muzejs ir uzsācis jaunu projektu, kas notiks katru mēnesi, portālam “LA.lv” pastāstīja muzeja pārstāve Anita Lāce.

Ar 10.novembri sāksies pirmā izstāde „Latvisko darinājumu rudens karuselis”, kurā būs vērojami divpadsmit mākslinieku darbi. Visi interesenti varēs iegūt  gan plašāku informāciju par autora radošo darbību, gan arī  iespēju, darbiņus iegādāties.

1ielugumi_ideju_dizains

Rudens karuselī Mārīte Priede mums parādīs dažādu priekšmetu dekorēšanu dekupāžas tehnikā. Ikviena pircēja vēlmes īstenos sagatavotās Raivo Valtera grieztās sveces un Andra Gūtmaņa etnogrāfiskā stilā veidotās sudraba rotas. Formu daudzveidību baudīsim Mihaila Civčinska papīra, auduma kastītēs un teātra somiņās.

Jaunas idejas gūsim Ievas Sudrabas-Leinātes veidotajos foto rāmīšos un vēja zvanos no dabas un floristikas materiāliem. Izbaudīsim rudens krāsas Aijas Ausējas-Rudzītes zīda un keramiķa Jura Tumulkāna darbos. Priecēsim acis Laimas Madalānes – izšuvumos, meitas Aigas pērļotajās rotās, Ērikas Kalniņas un Madaras Ūdres izgatavotajos  dabīgas ādas aksesuāros, kā arī uzņēmuma IK „Ideju dizains” gleznotajās un pašdarinātajās apsveikuma kartītēs.

Izstādes apmeklējums visiem interesentiem par brīvu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+