×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
13. novembris, 2013
Drukāt

Saules muzejā priecē latvisko darinājumu karuselis

LETALETA

Eksponāts Saules muzejā.

Lai tumšajās rudens dienās radītu patīkamas emocijas un atgādinātu, cik daudzveidīga ir Latvijas mākslinieku darbība, Saules muzejs ir uzsācis jaunu projektu, kas notiks katru mēnesi.

Novembrī sākusies pirmā izstāde “Latvisko darinājumu rudens karuselis”, kurā vērojami dažādu mākslinieku darbi. Visi interesenti varēs iegūt gan plašāku informāciju par autora radošo darbību, gan arī iespēju darbiņus iegādāties, portālam “LA.lv” pastāstīja muzejā.

Rudens karuselī Mārīte Priede rādīs dažādu priekšmetu dekorēšanu dekupāžas tehnikā. Ikviena pircēja vēlmes īstenos sagatavotās Raivo Valtera grieztās sveces un Andra Gūtmaņa etnogrāfiskā stilā veidotās sudraba rotas. Formu daudzveidību baudīsim Mihaila Civčinska papīra, auduma kastītēs un teātra somiņās. Jaunas idejas gūsim Ievas Sudrabas-Leinātes veidotajos foto rāmīšos un vēja zvanos no dabas un floristikas materiāliem. Izbaudīsim rudens krāsas Aijas Ausējas-Rudzītes zīda un keramiķa Jura Tumulkāna darbos. Acis priecēs Laimas Madalānes izšuvumi, viņas meitas Aigas pērļotās rotas, Ērikas Kalniņas un Madaras Ūdres dabīgas ādas aksesuāri, kā arī uzņēmuma IK “Ideju dizains” gleznotās apsveikuma kartītes.

Izstādes apmeklējums visiem interesentiem par brīvu! Muzejs atrodas Vecrīgā, Vaļņu ielā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+