×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
13. marts, 2015
Drukāt

“Saules veikali” Aiviekstē tirgo vecu pārtiku; naudu liek burciņā (Video) (4)

Kadrs no videoKadrs no video

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) mazumtirdzniecības tīklam “Saules veikali” uzlicis 100 eiro sodu par vecas pārtikas tirgošanu filiālē Aiviekstē, šovakar vēstīja “TV3 Ziņas”.

Pēc bijušās veikala darbinieces sūdzības PVD februārī tajā veicis pārbaudi. Pārbaudē konstatēti desmit veidu veci pārtikas produkti, tai skaitā arī piens, krējums un “viltotais zaķis”. Pamatā precēm bijuši divas līdz trīs dienas beigušies termiņi. Vienam veikala plauktā izliktam produktam termiņš bija beidzies janvārī.

Minēto pārkāpumu dēļ veikalu ķēdei uzlikts 100 eiro sods.

Tomēr bijusī veikala darbiniece sūdzējusies ne tikai par vecas pārtikas tirgošanu veikalā. Viņa norādījusi, ka pēc veikala vadītājas rīkojuma šīs preces pārdotas, neizsniedzot čeku. Nauda likta burciņā.

Valsts ieņēmumu dienests esot informēts par aizdomām, ka veikalā Aiviekstē darbojas dubulta grāmatvedība.
“Saules veikalu” pārvaldītāja SIA “Antaris” pārstāve Rita Pudāne raidījumam norādīja, ka notikušais saistībā ar veco pārtiku esot cilvēciska kļūda, savukārt dubultās grāmatvedības iespējamību viņa noliedz.

Kā ziņots, mazumtirdzniecības zīmols “Saules veikali” šogad ir pievienojies zīmola “Elvi” franšīzei, aģentūru LETA informēja SIA “Elvi Latvija” komercdirektore Laila Vārtukapteine.

Starp “Elvi Latvija” un “Saules veikalu” pārvaldītāju “Antaris”, ir parakstīts franšīzes līgums, līdz ar to veikalu pārbūves darbi ir jau sākušies. Rekonstruēti un “Elvi” zīmolam pielāgoti pakāpeniski tiks visi 62 “Saules veikali”.

“Antaris” ir Latvijas mazumtirgotājs, kam pieder 62 pārtikas un sadzīves preču veikali Latvijā: Latgalē, Vidzemē, Zemgalē un Rīgā. Pirmais “Antaris” veikals tiks atvērts 1992.gada janvārī Daugavpilī, savukārt zīmols “Saules veikals” tika reģistrēts 2004.gada 28.martā.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, “Antaris” 2013.gadā apgrozīja 28,27 miljonus eiro un nopelnīja 30 258 eiro. “Antaris” dibināta 1991.gadā, tās pamatkapitāls ir 1 920 870 eiro. Uzņēmuma īpašnieki ir Antonijs Samburs – 88,89% un Oksana Očeredņuka – 11,11%.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Kas ir sods 100 eiro vienam miljonāram???

  2. Saules vekalos tā ir ikdienišķa darīšana pircējiem iesmērēt vecu pārtiku! Piemēram, Varakļānos pat vecos fasētos krējumus un biezpienus pievieno sveramajai produkcijai un tik tirgo uz nebēdu.

  3. iepirkos vienreiz Atbildēt

    bulciņas smirdēja pēc benzīna, viss

  4. pats nevainības iemiesojums….

Draugiem Facebook Twitter Google+