×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
3. februāris, 2015
Drukāt

“Saules veikali” pievienojas “Elvi” franšīzei

Foto: LETAFoto: LETA

Notiek preses konference par mazumtirdzniecības tīkla "Saules veikali" pievienošanos mazumtirdzniecības zīmola "Elvi" franšīzei.

SIA “Antaris” nolēmis ar savu mazumtirdzniecības tīklu “Saules veikals” pievienoties cita mazumtirgotāja – “Elvi” franšīzei, informē “Elvi” sabiedrisko attiecību speciāliste Kazimiera Puzo.

“Šodienas kontekstā, kad daudz runājam par atbalstu Latvijas produkcijai un uzņēmumiem, SIA “Antaris” 62 veikalu pievienošanās Latvijas franšīzei “Elvi” ir būtiska artava pašmāju mazumtirgotājiem kopumā, veicinot Latvijas uzņēmējdarbības attīstību un konkurētspēju,” atzīmē SIA “Elvi Latvija” komercdirektore Laila Vārtukapteine.

SIA “Antaris” valdes locekle Inna Orole stāsta, ka uzņēmums no viena lokāla veikala Daugavpilī 23 gadu laikā kļuvis par nozīmīgu nozares spēlmani Latvijas reģionos ar 62 tirdzniecības vietām.

“Arī turpmākie uzņēmuma plāni ir saistīti ar attīstību, nodrošinot mūsu pircējus ar labāku piedāvājumu, kā arī modernizējot un atverot jaunus veikalus. Tieši tādēļ SIA “Antaris” kļūst par SIA “Elvi Latvija” franšīzes partneri, visus “Saules veikalus” pielāgojot un apvienojot zem viena Latvijā atpazīstama uzīmola “Elvi”,” skaidro Orole.

Atbilstoši noslēgtajam franšīzes līgumam ir sākta “Antaris” veikalu pārbūve. Rekonstruēti un “Elvi” zīmolam pakāpeniski tiks pielāgoti visi 62 “Saules veikali”. Pirmais veikals jaunā izskatā durvis vērs 7.februārī Špoģos, Višķu pagastā, Daugavpils novadā. Šajos veikalos pircējiem tiks piedāvātas arī visas “Elvi” klientu lojalitātes priekšrocības.

“Latvijā mazumtirdzniecības jomā valda sīva konkurence, tāpēc konsolidācija ar lielāku un visā Latvijā atpazīstamu zīmolu, ir pareizs un tālredzīgs uzņēmējdarbības solis,” uzskata Vārtukapteine.

“Elvi” ir franšīze, kas, ieskaitot jaunā partneri SIA “Antaris”, apvieno 52 Latvijas mazumtirgotājus – franšīzes ņēmējus, kam kopumā pieder 168 veikali “Elvi” visā Latvijā. Tīkla apgrozījums 2014.gadā, salīdzinot ar gadu iepriekš, pieauga par 6%, savukārt vidējais pirkumu skaits – par 5%.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+