Horoskopi un mistika
Horoskopi

Saule atgriezīs spēkus! Horoskops līdz pavasara saulgriežiem!0

Foto – Pexels

Auns

Aunam būs spēku apsīkums, tāpēc daudz spontānāk un emocionālāk reaģēs uz apkārt notiekošo. Lai izvairītos no spriedzes un konfliktiem, jaunu darbu uzsākšanu un darbus, kas prasa fizisku vai psiholoģisku piepūli, ieteicams pārcelt uz vēlāku laiku. Piemērots brīdis atpūtai, veselības nostiprināšanai un relaksējoši ārstnieciskām procedūrām. Nav piemērots laiks darījumiem, pirkumiem naudas ieguldīšanai.

Vērsis

Vērsim piemērots laiks karjeras izaugsmei un kontaktu paplašināšanai. Ieteicams pabeigt iesāktos darbus, novest līdz galam sarunas un pārliecināties, ka viss darbojas, kā paredzēts. Nav piemērots laiks finanšu darījumiem un līgumu slēgšanai. Jauni darījumi var sevī slēpt riska faktoru, kas saistīts ar sagrozītu informāciju un krāpšanos. Lai samazinātu risku un izvairītos no zaudējumiem, par visu jāpārliecinās pašam.

Dvīņi

Dvīņiem ne viss ies, kā plānots, jo darāmā būs vairāk nekā spēka, lai to paveiktu. Tāpēc svarīgākais ir pārdomāta veicamo darbu un laika plānošana. Lai ikdienas rutīna nenomāktu darbošanās prieku, ieteicams brīvo laiku veltīt vaļaspriekiem, draugiem un domubiedriem. Tas ļaus uz ikdienu paraudzīties pozitīvāk. No 13. marta kopējā situācija pakāpeniski uzlabosies un iekšējā spriedze samazināsies.

Vēzis

Vēzim jābūt vērīgam un aktīvi jāseko līdzi notiekošajam, jo lietas, kas tiks atstātas pašplūsmā, var radīt zaudējumus vai jaunus sarežģījumus. Piemērots laiks savas stabilitātes nostiprināšanai, ceļošanai, redzesloka un profesionālo iemaņu pilnveidošanai. Darbā iespējamas pārbaudes. Lai nerastos pārpratumi, jāturas pie pieņemtajiem noteikumiem, instrukcijām un likumiem. Svarīgi ir pietiekami labi izgulēties.

Lauva

Lauvai sirds ilgosies pēc kaut kā cēla, skaista, nezināma. Darbā viss ritēs savu gaitu, tāpēc ir iespēja paņemt atvaļinājumu un parūpēties par sevi un saviem mīļajiem. Nav ieteicams uzsākt kaut ko jaunu un slēgt līgumus. Iespējama kāda jauna iepazīšanās vai romantiska tikšanās. Piemērots laiks ceļošanai, kultūras un mākslas pasākumu apmeklēšanai, reklāmas un labdarības pasākumu organizēšanai.

Jaunava

Jaunava jutīs spēku apsīkumu un līdz ar to zudīs interese par apkārt notiekošo. Lai atjaunotu izsīkstošos spēka resursus, vajag labi izgulēties un uzturā lietot vitamīniem bagātu pārtiku. Šajā periodā nāksies sevi disciplinēt un panākt, lai viss tiktu izdarīts paredzētajā laikā. Nav ieteicams lietot alkoholu un medikamentus bez ārsta ziņas, jo iespējama saindēšanās. Jābūt uzmanīgiem uz ledus un ūdens.

Svari

Svariem būs sajūta, ka viņu dzīvē iestājies sastingums un nekas neiet, kā plānots. Svarīgākais šajā periodā ir saglabāt mieru un ļaut visam ritēt savu gaitu, jo šobrīd neesat situācijas noteicēji. Piemērots laiks, lai pārlūkotu attiecības ar sev tuviem cilvēkiem un atrisinātu tos jautājumus, kas traucē labu attiecību uzturēšanai. Dažiem nāksies labot pagātnē pieļautās kļūdas un atbildēt par savu rīcību.

Skorpions

Kamēr citi vēl tikai gaida pavasari, Skorpionam tas jau valda sirdī un dzīvē. Tomēr, baudot prieka un mīlas burvību, nedrīkst aizmirst par tiešajiem pienākumiem. Stingri jāseko līdzi naudas lietām, jo neapdomīga vai pārsteidzīga rīcība nesīs zaudējumus. Veiksies darījumos. Nav ieteicams ieguldīt naudu ilgtermiņa projektos. Piemērots laiks vaļaspriekiem, sirdslietām un kopīgiem pasākumiem ar bērniem.

Strēlnieks

Strēlniekam līdz šim neskaidrā situācija sāk noskaidroties un viss nostāties savās vietās. Šis periods ir labvēlīgs veselības un arī darba vides sakārtošanai. Tā kā būs jūtams enerģijas apsīkums, vēlam laiku plānot tā, lai nerastos pārslodze. Lielāka vērība jāvelta savai pašsajūtai un atpūtai. Ieteicams organismu stiprināt ar vitamīniem un tonizējošām procedūrām. Nav labvēlīgs laiks jaunu darbu uzsākšanai.

Mežāzis

Mežāzis būs viegli aizkaitināms, tāpēc jāseko līdzi tam, ko saka, jo viņa tiešums var citus aizskart un ievainot. Jāatceras, ka nav ideālu cilvēku un tādu, kas nekļūdās, pat Mežāzis tāds nav. Tāpēc ir jāplāno savi darbi tā, lai pēc iespējas mazāk būtu atkarīgi no citiem. Jābūt uzmanīgiem, vadot transportlīdzekli un piedaloties satiksmē uz autoceļiem. Ieteicamas relaksējošas procedūras un nervus nomierinošas tējas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs darīs savus ierastos darbus un maz interesēsies par to, kas notiek apkārt. Šajā periodā nāksies vairāk uzmanības veltīt saviem tuviniekiem un radiem, jo iespējams, ka viņiem būs vajadzīga jūsu palīdzība. Nav labvēlīgi apstākļi darījumiem, līgumu slēgšanai un jaunu darbu uzsākšanai. Jābūt uzmanīgiem, parakstot dokumentus. Piemērots laiks nelieliem braucieniem un ekskursijām.

Zivis

Zivis sajutīs, ka līdz ar saules siltajiem stariem arī viņu dzīvē atgriežas spēks un vēlme darboties. Jāsakārto darba vide, jo tas dos stabilitātes sajūtu turpmākajos mēnešos. Piemērots laiks jaunu prasmju un iemaņu apgūšanai, tomēr pirms ķeršanās pie jaunu lietu uzsākšanas ieteicams pakonsultēties pie speciālistiem vai cilvēkiem, kuri ar to jau nodarbojas. Ieteicams saplānot darbus turpmākajiem mēnešiem.

LA.lv