Latvijā
Kriminālziņas

Saulkrastos izmeklē iespējamu dzimumnoziegumu pret bērnu 0

Foto no Facebook

Saulkrastu iecirkņa policisti izmeklē iespējamu dzimumnoziegumu pret bērnu un aicina atsaukties lieciniekus.

Vakar, 17. augustā, lieciniece policijai ziņoja, ka iepriekšējā dienā, 16. augustā, Saulkrastu pludmalē nepazīstams vīrietis esot piegājis pie aptuveni četrus gadus vecas meitenītes un aicinājis viņu glāstīt savu dzimumlocekli. Bērna vecāki pagaidām nav ziņojuši par notikušo.

Saistībā ar minēto ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 16. nodaļas – par noziedzīgiem nodarījumiem pret tikumību un dzimumneaizskaramību.

Policija uzsver, ka izmeklēšanu sarežģī apstāklis, ka lieciniece par notikušo ir ziņojusi vien 24 stundas pēc notikušā. “Diemžēl pēdējā laikā bieži novērojami gadījumi, kad iedzīvotāji, kuri kļuvuši par noziegumu lieciniekiem, vispirms par to paziņo sociālajos tīklos, vien pēc laika vēršoties policijā vai pat nevēršoties vispār,” norādīts policijas paziņojumā.

Valsts policija aicina atsaukties ikvienu notikušā aculiecinieku, tāpat arī cietušā bērna vecākus un citus iedzīvotājus, kuriem ir informācija par līdzīgiem gadījumiem Saulkrastos pa tālruni 67950350, 110 vai vēršoties Saulkrastu policijas iecirknī.

Saistītie raksti
LA.lv