×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
8. augusts, 2014
Drukāt

Saulkrastos kamerkoncertus sniegs jaunie mūziķi (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Jaunajiem mūziķiem sagatavot mākslinieciski augstvērtīgus koncertus palīdzēs vijolniece, JVLMA profesore Eva Bindere.

Saulkrastos 16. Un 17. augustā gaidāmi Parīzē, Londonā, Ķelnē, Kopenhāgenā, Briselē un Grācā studējošu Latvijas jauno mūziķu kamermūzikas koncerti, kuros piedāvās arī komponistes Santas Bušs stīgu kvarteta “Point de rosée” pirmatskaņojumu, liecina informācija Saulkrastu novada mājas lapā.

14. augustā plkst.16 visi interesenti aicināti uz kultūras namu “Zvejniekciems”, kur, tiekoties ar jaunajiem mūziķiem, varēs uzzināt sīkākas detaļas par dzīvi un studijām dažādās Eiropas valstīs. Vijolnieces Lāsma Taimiņa, Magdalēna Geka un Zane Kalniņa, altistes Jevgēnija Frolova un Jūlija Makarina un čellisti Tatjana Rediko un Reinis Apsītis nedēļu no 11. līdz 17. augustam dzīvos Saulkrastu viesu namā “Aizvēji”, lai saspēlētos un sniegtu klausītājiem pasaules kamermūzikas pērles augstvērtīgā izpildījumā. Idejas autore ir saulkrastiete, vijolniece Magdalēna Geka.

16. augustā koncerts plkst. 21 notiks Saules laukumā, un tajā skanēs Mocarta “Mazā naktsmūzika”, Piacollas “Four for tango” un Čaikovska “Atmiņas par Florenci”. 17. augustā plkst. 17 Saulkrastu Pēterupes evaņģēliski luteriskajā baznīcā klausītāji varēs piedzīvot jaunās komponistes Santas Bušs stīgu kvarteta “Point de rosée” pirmatskaņojumu. Tāpat koncertā skanēs arī fragmenti no Baha “Goldberga variācijām” pārlikumā stīgu trio un Brāmsa pirmais stīgu sekstets. Abos koncertos ieeja brīva.

Nedēļas laikā jaunie mūziķi arī dosies ekskursijā pa Saulkrastiem un sniegs divus koncertus Saulkrastu veco ļaužu aprūpes namos. Lai palīdzētu sagatavot patiešām augstvērtīgus un interesantus koncertus, divas dienas jaunajiem mūziķiem pievienosies vijolniece, JVLMA profesore Eva Bindere.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Paldies par plasam pilnigam zinaam!! Labu laiku un klausitaju izpratni unatsaucibu!!

Draugiem Facebook Twitter Google+