Latvijā
Sabiedrība

Saulkrastos norisināsies audžuģimeņu, adoptētāju, aizbildņu un viesģimeņu salidojumi0

Foto – pixabay.com

Šodien un rīt Saulkrastu atpūtas kompleksā “Minhauzena Unda” notiks Vidzemes audžuģimeņu, adoptētāju, aizbildņu un viesģimeņu salidojumi jeb satikšanās reģionālajās atbalsta grupās, aģentūru LETA informēja Labklājības ministrijā (LM).

Salidojuma laikā šodien plkst.14.30 notiks arī muzikālā vēstījuma “Kopā” pirmatskaņojums. Kā norāda tā autoru pārstāvis, jaunradītais darbs pēc būtības ir himna visām ģimenēm, kuras iedrošinājušās dot pajumti un ģimenes sajūtu grūtībās nonākušiem bērniem. Tā mūzikas autors ir Gints Stankevičs, vārdus sacerējis Guntars Račs, piedaloties hiphopa izpildītājam Denisam. Dziesmu izpilda Kaspars Markševics un Deniss.

Šovasar notiks arī audžuģimeņu, adoptētāju, aizbildņu un viesģimeņu salidojumi Latgales, Kurzemes un Zemgales reģionos.

Zemgalē salidojums notiks 14.jūlijā un 15.jūlijā kompleksā “Turbas”, Ikšķiles novadā. 4.augustā un 5.augustā salidojums notiks Latgalē, atpūtas kompleksā “Rāznas līcis” un “Ezerkrasti” Rēzeknes novadā. Kurzemes reģionā salidojums notiks 25.augustā un 26.augustā Kuldīgas novada atpūtas kompleksā “Lejastiezumi”.

Pēc LM paustā, lai nodrošinātu saturīgas aktivitātes bērniem un pieaugušajiem, izmitināšanu, nakšņošanu un ēdināšanu, ir jāzina precīzs dalībnieku skaits, tāpēc audžuģimeņu, adoptētāju, aizbildņu un viesģimeņu iepriekšēja pieteikšanās uz izraudzīto pasākuma vietu ir obligāta. Dalībai salidojumos ģimenes var pieteikties darba dienās no plkst.9 līdz 17, dalību var pieteikt līdz 18.augustam.

Dalība un visu pasākumu programma ir bez maksas. Reģionālās atbalsta grupas nodrošina Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija sadarbībā ar nodibinājumu “Sociālo pakalpojumu aģentūra”.

LA.lv