×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
12. februāris, 2015
Drukāt

Saulkrastu festivāls “Koklē vēju vanadziņš” šogad – Meteņu noskaņās

Foto: LETAFoto: LETA

Saulkrastos 28. februārī un 1. martā jau piekto gadu notiks koklētāju ansambļu festivāls “Koklē vēju vanadziņš”, kurā šogad ieguvis jaunu elpu un inovatīvus akcentus, iekļaujoties latviešu gadskārtu ritumā, LA.lv uzzināja pašvaldībā.

Šā gada festivāls noritēs Meteņdienas gaisotnē, skaidro rīkotāji. 28. februārī jau no plkst. 14 kultūras namā “Zvejniekciems” Meteņdienas gaisotnē ikviens varēs darboties radošajās darbnīcās, nogaršot īpašas Meteņdienas pankūkas un ievingrināt soli Meteņa rotaļās.

Plkst. 15 kultūras namā “Zvejniekciems” sāksies koklētāju ansambļu koncerts, kura piedalīsies Madonas, Berģu mūzikas skolas koklētāju ansambļi, kā arī Saulkrastu vidusskolas jaunāko klašu vokālais ansamblis un mājinieki – koklētāju ansamblis “Saule”.

1. martā plkst. 15 Skultes baznīcā ar garīgās mūzikas programmu uzstāsies A.Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas, J.Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas, Pārdaugavas mūzikas un mākslas skolas koklētāju ansambļi un Rīgas Iļģuciema kultūras centra koklētāju ansamblis, kā arī Rīgas Mazās ģildes koklētāju ansamblis “Kokļu klubs” un ansamblis “Saule”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+