Latvijā
Novados

Saulkrastu pludmalē “opis” aizdomīgi interesējas par mazām meitenēm, ziņo soctīklos 2

Foto – Facebook, Evita Grišāne

Vairāki Saulkrastes pludmales apmeklētāji novērojuši kādu, spriežot pēc izskata, pensijas vecuma vīrieti, kas cenšas tuvoties mazām meitenēm, mudinot viņas sev pieskarties, liecina ieraksti sociālajā tīklā Facebook.

“Šodien (16.08.) Saulkrastu pludmalē pie Baltās kāpas vazājās aizdomīgs tipiņš, tāds ap 60-70 gadiem. Novaktējis tālāk aizklīdušu mazu meitenīti, it kā nemanot pieslīdēja klāt un uzsāka sarunu, mudinot mazajai skarties sev klāt…” bažās dalījās Evita G.

Kad pārējās mammas pamanījušas un aptvērušas, kas notiek, viņas cēlušas trauksmi un vīrietis aizmucis. “Kad mēs, apkārtējās mammas, beidzot pamanījām (visas bijām diezgan patālu un nevarēja precīzi saskatīt, kas tur īsti notiek. Sākumā vispār likās, ka varbūt tas ir meitenītes opis, kas viņu tā modri vaktē)… Vārdu sakot, kad pamanījām un aptvērām, kas tur īsti notiek, sākam celt paniku un triekt viņu prom.”

“Tad opis gaismas ātrumā paķēra savas mantas un pazuda krūmos… Un pēkšņi uzradās arī meitenītes mamma, kura bija diezgan krietnu gabalu tālāk no mums visām. Mīļās mammas, paturiet, lūdzu, savus bērnus redzes lokā, it īpaši pludmalē!” atgādina Evita.

Galerijas nosaukums
LA.lv