×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
17. augusts, 2017
Drukāt

Saulkrastu pludmalē “opis” aizdomīgi interesējas par mazām meitenēm, ziņo soctīklos (2)

Foto - Facebook, Evita GrišāneFoto - Facebook, Evita Grišāne

Vairāki Saulkrastes pludmales apmeklētāji novērojuši kādu, spriežot pēc izskata, pensijas vecuma vīrieti, kas cenšas tuvoties mazām meitenēm, mudinot viņas sev pieskarties, liecina ieraksti sociālajā tīklā Facebook.

“Šodien (16.08.) Saulkrastu pludmalē pie Baltās kāpas vazājās aizdomīgs tipiņš, tāds ap 60-70 gadiem. Novaktējis tālāk aizklīdušu mazu meitenīti, it kā nemanot pieslīdēja klāt un uzsāka sarunu, mudinot mazajai skarties sev klāt…” bažās dalījās Evita G.

Kad pārējās mammas pamanījušas un aptvērušas, kas notiek, viņas cēlušas trauksmi un vīrietis aizmucis. “Kad mēs, apkārtējās mammas, beidzot pamanījām (visas bijām diezgan patālu un nevarēja precīzi saskatīt, kas tur īsti notiek. Sākumā vispār likās, ka varbūt tas ir meitenītes opis, kas viņu tā modri vaktē)… Vārdu sakot, kad pamanījām un aptvērām, kas tur īsti notiek, sākam celt paniku un triekt viņu prom.”

“Tad opis gaismas ātrumā paķēra savas mantas un pazuda krūmos… Un pēkšņi uzradās arī meitenītes mamma, kura bija diezgan krietnu gabalu tālāk no mums visām. Mīļās mammas, paturiet, lūdzu, savus bērnus redzes lokā, it īpaši pludmalē!” atgādina Evita.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nav skaidrs, ja jau māmiņveidīgās bija tik tālu, ka pat neko skaidri neredzēja, tad kā viņas zina par to, ko vecis piedāvāja meitēnam? Dažai labai tik ļoti gribas kļūt populārai soc.tīklos, ka redz jau to kā nav. Žubes ejiet galvu ārstēt! Pēc bildēm spriežot izskatās, ka vīrietis ap 50 vienkārši dodas prom, nevis skrien prom.
    Es drīzāk esmu sašutusi par to, ka tādi mazi bērni atrodas tik tālu no tādām māmiņām! Izslēdziet taču beidzot facebuku un palūriet , kur klīst atvases!

  2. Riga jaunaja mega kr.barona rotallaukuma ari staiga bezbernu opisi ar video kameram un filme bernus pie struklakas. Butu filmejis manejo- tracis garantets. Ka ari ir tadi kas vienkarsi sez uz solina un skatas uz svesiem berniem Sick

Draugiem Facebook Twitter Google+