×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
27. janvāris, 2017
Drukāt

Šausmas! Basketbolistam spēles laikā izrauj aci (1)

Kadrs no videoKadrs no video

Austrālijas NBL basketbola spēles laikā noticis šausminošs negadījums: “New Zealand Breakers” spēlētājs Akils Mičels burtiski palicis bez acs, vēsta raidsabiedrība BBC.

Spēlētāja veselības stāvoklis ir “samērā labs, ņemot vērā notikušo”, BBC citē Jaunzēlandes plašsaziņas līdzekļus. Nelaimes gadījums notiks Oklendā spēles laikā – acs ābolu no dobuma ar pirkstu nejauši izrāva Mičela pretinieku komandas spēlētājs.

Amerikāņu spēlētājs nokrita zemē, ar rokām aizsedzot kreiso aci. “Piespiedis plaukstu pie acs, es jutu, ka acs ābols ir kaut kur pie vaiga,” Mičels stāstīja. “Bet es ar to aci joprojām redzēju!”

“Atceros, ka domāju: ak, kungs, tas gan ir traki, bet, kad sajutu aci ar roku, tiešām mazliet nobijos,” notikušo atceras Mičels.

24 gadus vecais spēlētājs dzirdējis, ka skatītājus un pārējos spēlētājus pārņem panika un baidījies, ka zaudēs redzi.

“Kad mani nogādāja neatliekamās palīdzības auto, iedeva pretsāpju zāles un iepilināja acī pilienus, jutu, kā tā ieslīd atpakaļ vietā, un arī tā bija dīvaina sajūta: atkal varēju mirkšķināt acis, bet vispār izjūtas vājprātīgas.” Jau tai pašā vakarā Mičelu izrakstīja no slimnīcas: viņa redze neesot skarta, bet ievainotajai acij uzlikts pārsējs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tas nu gan ir trakots notikums. Lai veicas puisim un lai laba redze. brrr…
    tik daudz izdomātas ziņas uzpūž, ka kad pa iztam kaut kas tāds notiek, visi jau ir notrulinājušies.

Draugiem Facebook Twitter Google+