×
Mobilā versija
+8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
18. maijs, 2016
Drukāt

Šausmas Dzelzavas ielā: uzbrūk vārnas! (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgā, Dzelzavas ielā, esošos daudzstāvu namu iedzīvotājus šogad turpina terorizēt izplatītās galvaspilsētas iemītnieces, pelēkās vārnas, ziņo “Bez tabu”.

Šī rajona iedzīvotājiem, izejot no mājas, ik brīdi jārēķinās ne tikai ar ar nelabu ķērkšanu virs galvas, bet arī ķeršanās matos un pat mēģinājumiem ieknābt galvā.

Šādi vārnas izturoties ligzdošanas laikā: kad mazuļi pieauguši, viss noklust.

Jau pērn Dzelzavas ielas iemītnieki apzvanījuši Rīgas domes vides un mājokļu departamentu, Rīgas pašvaldības policiju, sūdzējušies apsaimniekotājam, ugunsdzēsējiem – glābējiem, taču no visiem saņemta atbilde, ka ar ligzdām neko nedarīs.

Arī ornitologi uzskata, ka jaukt nost ligzdas nav vērts, jo vārnas tās nākamgad uzbūvēs atkal un, iespējams, kļūs vēl niknākas.

Vārnu dzimtas putni ir vieni no gudrākajiem un viltīgākajiem putniem, tās salīdzināmas ar primātiem, kas savukārt ir gudrākie no zīdītājiem. Tieši saprāts liek vārnām reizēm meklēt izklaides veidus, citastarp šādos huligāniskos izgājienos.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vārnas aizstāv savu no ligzdas izkūleņojušo vārnulēnu! Tas ir taisni tāds, kāds redzams fotogrāfijā. Cilvēki ,reizēm mazo nepamana un tuvojas nejauši ,bet vecās vārnas tad mēģina aizbaidīt.

  2. Bez iemesla vārnas neuzbrūk! Gan jau kāds ir nokaitinājis kādu vārnu, vai pat mēģinājis izjaukt ligzdu, bet tagad dabū ciest visi.

Draugiem Facebook Twitter Google+