×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
20. oktobris, 2015
Drukāt

Šausmas Pļaviņu novadā – kokā pakārtu atrod sen pazuduša cilvēka rumpi (1)

mezs

Šokējošs stāsts no Pļaviņu novada: tur bezvēsts pazudis vīrietis atrasts divas reizes – pirms dažiem gadiem atrasta viena daļa viņa ķermeņa, tagad, iespējams, otra, vēsta raidījums Degpunktā.

Vietējie ļaudis stāsta šādi: Odzienā dzīvojis vīrietis spēka gados, un nu jau pirms laba laika, aptuveni desmit gadiem, viņš bezvēsts pazudis. Protams, tuvinieki pārdzīvojuši, taču atzīst, ka pazudušais vairs nav bijis īsti pie pilna prāta, līdz ar to – mazums kas ar viņu varēja notikt.

Pagājis diezgan krietns laiks – vairāki gadi, un mežā netālu no Odzienas tika atrasta daļa pazudušā vīrieša. Cilvēki Odzienā saka – tā bijusi viņa galva. Mirstīgās atliekas apbedītas un iestājies klusums.

Tolaik jau klīdušas dažādas runas, taču nav bijis skaidrs, kas noticis ar vīrieša pārējo ķermeni. Pavisam nesen šī mīkla atrisināta – tas atrasts kādā kokā, aptuveni 12 metru augstumā no zemes.

Pagaidām izskanējusi versija, ka vīrietis pakāries. Protams, ka miesa sadalās, tāpēc vispirms esot atrasta galva, savukārt pārējo ķermeni egle vēl kādu laiku slēpusi.

Policija apstiprina, ka 12 metru augstumā eglē atrastas kādas personas mirstīgās atliekas, taču pašlaik nav iespējams pateikt, vai tas ir bijis vīrietis, vai sieviete.

Policija veiks ekspertīzi, lai noskaidrotu bojāgājušā personību un citus datus. Ierosināts kriminālprocess. Vietējie ļaudis, viegli ironizējot, runā, – ja šis cilvēks būs viens un tas pats, viņam nu būs divas bēres.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tiem attapīgajiem poličiem:
    lai noteiktu, vai vīrietis, vai sieviete, vajag parādīt vietējai feldšerei, ja nav tuvumā ārsta….
    Tie diplomu NEVARĒJA saņemt, neapgūstot anatomiju !

Draugiem Facebook Twitter Google+