×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
3. decembris, 2015
Drukāt

Šausmas: Veikalā Rīgā pārdod konfektes ar ņipriem tārpiņiem; nogaršo arī žurnālists (11)

Kadrs no videoKadrs no video

Pavisam žiperīgi un dzīvelīgi kožu kāpuri atrasti kādās konfektēs “Roks”, kuras tirgotas Kalnciema ielas veikalā Maxima. Izrādās, ne visi tārpi uzreiz ir labi saskatāmi, tādēļ pavisam iespējams, ka, veicot eksperimentu, tos nav pamanījis un ir nogaršojis arī raidījuma Bez Tabu žurnālists Roberts Blass.

Proti, kāda lasītāja raidījumam Bez Tabu iesūtījusi attēlus, kuros skaidri un gaiši redzams – šokolādes konfektē “Roks” ieperinājies balts un ņiprs tārpiņš. Konfektes esot pirktas Kalnciema ielas veikalā “Maxima”, stāsta raidījuma skatītāja.

Veicot eksperimentu, “Bez Tabu” žurnālists Roberts Blass nopērk tieši tās pašas konfektes tieši tajā pašā veikalā un ņem rokās nazīti un dakšiņu un nobauda saldumus. Ārēji nekas neliecina, ka konfektēs kāds dzīvo, un arī, pārgriežot tās pa vidu, žurnālists nospriež, ka tārpu tur nav un dažas no konfektēm apēd.

Konfekšu pilnu vēderu žurnālists dodas pie Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) speciālistiem ar to pašu konfekšu maisiņu prasīt – ko viņi par tām domā. Tur sākas “jautrība”, jo PVD eksperte, jau aplūkojot iepakojumu vien, saka – tur redzamas gan kožu kāpuru atstātas “sliedes”, gan arī redzami to izkārnījumi…. Uiii…

Ko par to saka “Maxima”?
Lielveikalu tīkla “Maxima” pārstāvis Jānis Beseris pauž nožēlu par notikušo un atvainojas pircējiem Maxima vārdā. Viņš apgalvo, ka konfektes pārbaudītas arī citos veikalos, un ar tām viss esot bijis kārtībā.

Ko par to saka ražotājs Laima?
“Laima” pārstāve pauž, ka tā paša ražojuma konfektes pārbaudītas, un tās konfektes, kas tiek uzglabātas Laima “apcirkņos”, esot bez tārpiem. Tas nozīmējot vienu – konkrētajā Maxima veikalā tās nav atbilstoši uzglabātas.

Jāpiebilst, ka pēc tam, kad konfektes nonāk pie tirgotāja, tā uzglabāšana atbilstošos apstākļos ir pilnībā tirgotāja, šajā gadījumā “Maxima”, pārziņā – to nosaka arī Latvijas likumi.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Laima spekulē ar cilvēku stulbumu, Latvijā konfektes tirgo 2X dārgāk, kā ārzemēs!

 2. Brīnos par cilvēkiem, kuriem garšo Laimas konfektes. Acīmredzot nekad nav garšojuši labākas. Bezgaršīgas, tārpainas, tās nepērku vismaz 30 gadus.

 3. Ar steigu jādibina tārpu aizsardzības biedrība!

 4. Neko jau tie kožu kāpuri sliktu cilvēkam neizdara, kuņģa skābe saēd. Nav taču lentenis.

 5. Patiesiba tad ta sokolade ir gadus stavejusi,tad var but tarpi..citadak ne un nav nozimes kur,ka stav lielveikalos nevar tacu maxima, rimi nevar parbaudit katru konfekti. Tpc pasiem jauzmanas. nav jau liela breka jataisa.

 6. Proteīni ir veselīgi.

 7. No raksta sapratu, ka tārpi konfektes ārpuses nav manāmi, tie ir kaut kur konfektē iekšā.
  Ja ražotnē tārpi konfektēs iekļūt nevar, tad jau sanāk, ka tie tārpi piedzimst no šokolādes? Šokolāde rada jaunas dzīvības formas? Vai varbūt visa šokolāde jau no paša sākuma ir tārpu un/vai to oliņu pilna?
  Cilvēki, mīļie! Kas notiek Latvijā??? Ko mēs ražojam? Ko mēs tirgojam? Un ko mēs ēdam?!!

 8. es patieshám nesaprotu, vai vél nav gana? es Maximu eju ar líkumu. Apbrínoju tos, kas tur iepérkas…brrrrrrr

 9. nu smuki, galina par brivu….
  vispar jau pretigi.

 10. Kopš 13.gada traģēdijas Maximā neiepērkos un pareizi daru, redzams, ka nekas nav mainījies veikalu attieksmē pret klientiem un savu darbu. Žurnālistam kuņģa dezinfekciju ar konjaku :))

Draugiem Facebook Twitter Google+