Latvijā
Kriminālziņas

Šausminoša dubultslepkavība: upurus piekauj un izmet Daugavā 16

Foto AFP/Scanpix/LETA

Daugavpils novada Līksnas pagastā atklāta sevišķi nežēlīga sievietes un vīrieša slepkavība, ko pastrādājuši trīs jau agrāk sodīti vīrieši, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Kā raidījumam norādīja policijā, 32 gadus vecā sieviete un 27 gadus vecais vīrietis ar  aizturētajiem pirms tam nav bijuši pazīstami. Nedēļas nogalē aizturētie  vīrieši upurus uzaicinājuši uz kopīgu sēņošanu, kas pārvērtusies kopīgā iedzeršanā. Lietojot alkoholu, viņu starpā izcēlies konflikts, kas pārvērties nežēlīgā vardarbībā.

Trīs aizturētās personas – 34, 24 un 27 gadus veci vīrieši – abus upurus ilgstoši un nežēlīgi sita, izmantojot boksa cimdus, pēc tam pusdzīvos upurus iemetot mājas pieliekamajā telpā. Sieviete no gūtajām traumām tur mira.

Nākamajā dienā vēl pusdzīvais vīrietis tika piekauts līdz nāvei. Lai atbrīvotos no abiem līķiem, vīrieši ar mašīnu tos aizveda līdz Daugavai un iemeta upē.Šobrīd vēl turpinās pirmstiesas izmeklēšana un ir nozīmētas vairākas ekspertīzes. Visiem trim aizturētajiem vīriešiem piemērots drošības līdzeklis un viņi atrodas apcietinājumā. Šādam noziegumam Krimināllikumā paredzētais sods ir mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku no 15 līdz 20 gadiem.

Vairāk pievienotajā video:

LA.lv