×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Meldra, Meldris, Melisa
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
27. aprīlis, 2017
Drukāt

Šautriņu metējam Razmam kāzu dēļ iet secen vēsturisks Pasaules kauss (5)

foto: facebook.comfoto: facebook.com

Latvijas labākais šautriņu metējs Madars Razma ģimenes apstākļu dēļ izvēlējies nepiedalīties jūnijā gaidāmajā Pasaules kausā dartā, kurā pirmoreiz vēsturē starp dalībniekiem iekļuvusi arī Latvija.

Razma gada sākumā ieguva iespēju piedalīties Profesionālās darta korporācijas (PDC) seriāla sacensībās un nedaudz vēlāk kļuva zināms, ka Latvija saņēmusi ceļazīmi uz pasaules spēcīgākās korporācijas organizētajām Pasaules kausa sacensībām, kas ir vienīgās šī sporta veida nacionālo valstu sacensības profesionāļiem.

Tomēr tagad Razma pavēstījis, ka jūnijā viņam ir plānotas kāzas un tāpēc Pasaules kausā, kur viņam bija plānots spēlēt duetā ar Nauri Gleglu, nepiedalīsies.

“Es jau zināju, ka pienāks tā diena, kad šautrām nāksies pateikt nē.. Diemžēl (vai par laimi), bet 99,99% varu teikt, ka jūnijā visas ieceres apvienot neizdosies un uz Pasaules kausu Vācijā nebraukšu,” savā feisbuka profilā paudis Razma. “Vai tur joprojām dalībvalstu vidū redzēsim arī Latviju, tiešām nezinu, bet šoreiz man šautriņas ir jāatstāj otrajā plānā.”

Sacensības notiks no 1. līdz 4.jūnijam Vācijas pilsētā Frankfurtē un to kopējais balvu fonds būs 300 000 mārciņu (350 000 eiro).

Kopumā turnīrā piedalīsies 32 valstu komandas ar diviem spēlētājiem katrā izlasē.

Razma iepriekšējos četrus gadus veiksmīgi startēja Lielbritānijas Darts organizācijas (BDO) un Pasaules Darts federācijas (WDF) reitinga turnīros, bet šī gada janvārī ar pirmo mēģinājumu izcīnīja PDC profesionāļu licenci nākamajām divām sezonām. Tikmēr viņa pārinieks turnīrā bija ieplānots Gleglu, kurš pērnā gada septembrī kopā ar Razmu pārstāvēja valsti Eiropas kausa izcīņā, ko rīkoja WDF, bet šogad abi kopā startē PDC Skandināvijas un Baltijas tūres posmos.

Razma un Gleglu tiesības startēt prestižajā Pasaules kausā izcīnījuši, tieši pateicoties startiem Skandināvijas un Baltijas tūres posmos Dānijā un Zviedrijā. Sezonas kopvērtējumā Razma pagaidām ieņem 12.vietu, kamēr Gleglu ir 15.pozīcijā. Tikmēr valstu vērtējumā Latvijas pārstāvji atrodas aiz Somijas, Zviedrijas un Dānijas, bet priekšā spēcīgajiem norvēģiem un arī Islandes šautriņu metējiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Vai tad šautriņu priekšniecība netaisās pieņemt kaut kādus mērus Razmas lietā? Latvija tak tiek apkaunota pasaules acīs. Kaut kas neticams,ka Latvijā dzīvo šādi sportisti…..cūkas..

  2. Hm….varbut verts aizdomatie par profesijas mainu. Madar- Ka butu ar eko-burkanu audzesanu?

  3. Un vel skaitas profesionalis…

  4. Slims cilvēks tas Madariņš. Negribētu būt tagad Naura vietā.

  5. Es gan neko nepalaidīšu garām, jo būšu Tavās kāzās ?

Draugiem Facebook Twitter Google+