Horoskopi un mistika
Horoskopi

Savaldzina uz mūžu: 3 horoskopa zīmju sievietes, kuras vīrieši nespēj aizmirst pat pēc šķiršanās0

Foto: Pixabay

Katra sieviete ir īpaša savā veidā. Kāda savaldzina ar savu maigumu, bet kāda – ar kaisli. Taču eksistē arī tādas sievietes, kas, šķiet, aizraujas ar vīriešu savaldzināšanu un salauž viņiem arī sirdis. Tā ir kā rotaļa, kādā veidā viņas izklaidējas. Šīs sievietes mēdz saukt arī par liktenīgajām sievietēm. Pietiek viņām tikai parādīties kaut kur, kā viņas jau ir piesaistījušas vairāku vīriešu uzmanību. Ja šī sieviete izvēlas kādu no viņiem, šis vīrietis ir tik ļoti pārņemts ar viņu, ka vēlas viņai nonest zvaigznes no debesīm. Raksturīgi šīm sievietēm ir tas, ka vīrieši viņas nekad nepamet, bet viņas ir tās, kas pārtrauc attiecības vai nu cita iekārota vīrieša dēļ vai vienkārši viņām konkrētais vīrietis jau vairs nešķiet aizraujošs. Savukārt stiprajam dzimumam pēc šīm attiecībām ir raksturīga viena kopīga pazīme – viņi šīs sievietes nespēj aizmirst savu savu atlikušo mūžu.

Viņas ir noslēpumainas un valdonīgas, mistiskas un vilinošas, nepieejamas un harizmātiskas. Tieši tā dēļ vīrieši šo sieviešu dēļ ir kā bez prāta.

Kurās horoskopa zīmēs pasaulē nāk tieši šādas sievietes?

Auns

Šīs sievietes vienlaicīgi ir gan kaislīgas, gan vienaldzīgas, gan maigas, gan cietsirdīgas, gan labestīgas, gan neciešamas. Šajā sievietē ir tik daudz emociju, kuras viņa pastāvīgi izmanto, ka vīrieti tas mulsina un viņš, esot ar viņu kopā, nespēj domāt par neko citu. Sievietes – Auna “upuri” viņu apbrīno, dievina viņu un attiecību laikā pat uzlādējas no viņas enerģijas. Taču visbiežāk šīs sievietes “saindē” vīriešu dzīvi, atņem viņiem naudu un uz visiem laikiem salauž sirdi.

Strēlnieks

Saistītie raksti

Šī sieviete ir mīļa, viņa dod cerību katram vīrietim, kas ienāk viņas dzīvē. Vīrieti, ko viņa ir izvēlējusies, viņa aptver ar savu mīlestību. Bet pēc kāda laika viņa ir “parotaļājusies” un aiziet. Viņa, atšķirībā no vīrieša, šīs attiecībās vairs pat neatcerēsies jau pēc dažām dienām. Šīs sievietes dzīvo pēc principa – ideālo mīlestību var meklēt visu dzīvi.

Jaunava

Jaunavas ir emociju vētra, šīs sievietes ir gluži kā tornado! Viņas ir tik ļoti pārpildītas ar kaislībām, ko viņas dzīvē dara, ka vīrietim apbrīnā spēj viņu tikai vērot. Ar Jaunavām ir viegli saprasties, viņas ir sabiedriskas un jautras, rotaļīgas, mīļas un prot rūpēties par vīrieti – kopā ar viņu vienmēr var justies interesanti un viegli. Viņa ir gluži kā taurenis, kas lidojot aizskar ar saviem spārniem vīrieti un savaldzina viņu. Taču arī viņas nepamatotās prasības, šausmīgā greizsirdība un vīrieša dzīves kontrolēšana – ir realitāte. Agri vai vēlu vīrietis šo slogu vairs nespēj izturēt. Tomēr diez vai otru tādu sievieti dzīvē kādreiz varēs satikt, tāpēc attiecību atmiņas ar viņu vīrieša sirdī paliek uz mūžu.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Diena piemērota atpūtai, bet jāsaka nē – konfliktiem! Horoskopi 16. septembrim
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Labs laiks piedot un aizmirst nesvarīgus nodarījumus! Horoskopi no 16. līdz 22. septembrim
4 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pabeidz iesākto un plāno nākotni! Horoskopi 15.septembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Latvijā
Kuldīgas novada peldbaseins – par daudz izšķērdīgs. Pašvaldības dzīvo pāri saviem līdzekļiem? 1
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Konkursā uz FKTK padomes priekšsēdētāja amatu izvēlēta “Citadeles” valdes locekle Purgaile
17 minūtes
LE
LETA
Dabā
Nākamās nedēļas sākumā gaisa temperatūra noslīdēs vēl zemāk: pirmās prognozes
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Negaidīts atklājums, kā mazināt globālās sasilšanas problēmu
57 minūtes
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Žanna Dubska: “Ja spāres vecumā turpini būt tārpiņš, kaut kas nav pārvarēts”
Intervija 1 stunda